Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Płyta HuczuHucza zamówiona (swoją drogą szykuje się chyba debiut roku, widze ze płytki rozchodzą sie na allegro :)) Dzięki Pitto za info o tym gościu

 

W poczekalni płytka Rovera, o którym pisałem już tutaj. W przyszłym tygodniu powinna dojść.

 

http://www.facebook.com/photo.php?v=2800670577336 - A tu singiel Rekorda z 3 wymiarem.. Kawałek do odsłuchu na fejsie

Odnośnik do komentarza

Płyta HuczuHucza zamówiona (swoją drogą szykuje się chyba debiut roku, widze ze płytki rozchodzą sie na allegro :)) Dzięki Pitto za info o tym gościu

To co zrobił HuczuHucz i PTK w kawałku "

" to jest nie do opisania. Dla mnie zdecydowany faworyt z tej płyty, ba, toż to prawdziwe arcydzieło!
Odnośnik do komentarza

Nadchodzi koniec roku, dlatego chyba przyszła pora na podsumowanie produkcji jakie mieliśmy możliwość w nim przesłuchać. W tym roku na mojej półce pojawiło się jakieś 20 nowych pozycji. Wymienię te, które oceniam pozytywnie i mogę z czystym sumieniem polecić innych słuchaczom. Nie wiem, czy wszystkie są z tego roku kalendarzowego, ale ja kupiłem je w roku 2011.

 

"Złodzieje zapalniczek" POE, płyta zrobiona w 3 dni, ale na pewno jej poziomu może pozazdrościć wielu rodzimych artystów. Numery takie jak "Złodzieje zapalniczek", "Twarz" czy "Nie odejdę stąd" były moimi faworytami od pierwszego przesłuchania.

 

Styczeń to także, a może przede wszystkim "21 gramów" Szada. Pierwsze solo członka 3W to wiele mocnych numerów z soczystymi braga, do których przyzwyczaił nas Szad w swoich wszesniejszych numerach. "Bagażowy" czy genialne "Witam na komnatach" bujały mi samochód dość długo, a i teraz często wracam do tej płyty.

 

O "Reedukacji" pisano już wiele. Dla mnie osobiście płyta bardzo dobra, choć jej środkowe numery jakby lepsze jeśli mogę tak powiedziec :)

 

"27 dni później" Człowienia oraz "Wrooclyn Dodgers" to 2 świetne płyty z Wrocławia (no dobra, z Jelcza też :P). Człowień pokazał wysoki poziom na płycie, plus kilka dobrych featów w tym roku, dla mnie osobiście czołówka w tym roku. Wrooclyn natomiast to powiew świeżości i naprawdę szkoda, że nie znałem ich w czasie mojego mieszkania we Wrocławiu.

 

Płyty od PROSTO, czyli solówki Dioxa, Hadesa i Braha ze zdecydowanym numerem jeden dla Hadesa. Diox niczym nowym mnie nie zaskoczyl, natomiast Hades pokazał się genialnie na bitach Galusa. Brahu jak to Brahu, na swoim poziomie jak dla mnie.

 

Nowy Gural.. Hmm, może mnie nie zawiódł, ale też nie zaskoczył. Może dlatego, że biorę w ciemno wszystko co nagra. Na płycie jest wiele dobrych numerów, któe wpadają w głowę na długo.

 

Jedna z lepszych płyt w tym roku to "Coś więcej niż muzyka" Grubsona. Dla mnie rewelacja, 2 soczyste płytki z luźnymi słowiańskimi klimatami :) Kto nie słyszał niech żałuje, bo jest trzoda :D

 

Na plus oczywiście Sobota ze swoją płytą, ale to w głównej mierze zasługa Matheo. Te bity naprawdę bujają karkiem :)

 

Noi oczekiwana płyta, na którą czekam, aczkolwiek już ją odsłuchałem to album HuczuHucza. Dla mnie faworyt z podziemia na płytę roku (Medium wydaje w Asfalcie, więc jego nie liczę), ale czy równie mocny jak swojego czasu Małpa?

 

To ode mnie. Pewnie zapomniałem o kilku ciekawych płytach, ale część mam w samochodzie, reszte na półce i może o wszystkich nie pamiętach :) Tyle ode mnie na rok ad 2011. Więcej płyt w tym roku nie kupuję :)

Odnośnik do komentarza

Mes, Zeus, Wena, Rasmentalism, Tetris, Bonson, czy Projekt Ganges nie zasłużyły na uznanie? Według mnie one plus Złodzieje Zapalniczek, 21 Gramów i Reedukacja zasługują na uznanie. Ogólnie rok bardzo dobry. Nie sprawdziłem jeszcze Hucza, a Szkoła Wyrzutków pod koniec miesiąca chyba będzie. Zwrotką w Rap One Shot się jaram i czekam na płytkę, bardzo możliwe, że zakupię.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...