Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

 

Płytka zamówiona, a "Dzieło sztuki" było naprawde dobrą płytą. Całość za 38 zł :)

Ja ją pamiętam jako płytę gdzie przewijałem do zwrotki TeTa i gdzie Ero zjadł i jednocześnie ośmieszył gospodarzy, ale co kto lubi ;)

 

Już za niecałe trzy tygodnie Hip Hop Arena. Ktoś się wybiera ? :>

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, Tet zjadl plyte, choc gro kawalków to naprawde kocury. Jak powiedzial Peja w jednym z swych wywiadow, ze "Dzielo sztuki" to debiut ostatnich 10 lat :) Szczerze? To przy Hi Fi Bandzie to Fabuła rzeczywiście w ostatnich latach zrobila niezlego zamieszania na polskim rynku..

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie debiut ostatnich lat to Zeus, tam faktycznie czułem, że dostaje coś świeżego, a jednocześnie świetnego. Z drugiej strony mnie nigdy nie przekonywał pseudo-gangsterski styl, a przy teledysku "Życzenie śmierci" niemalże płakałem ze śmiechu :P

Odnośnik do komentarza

Eh, wiem, przeszło mi to przez myśl...

 

Kurde, bardzo chętnie bym się wybrał. Tylko nocleg nie w namiocie, ale w jakimś 'normalnym' miejsu w Łodzi by się przydał :-k

 

hmm, czy ja nie potrafię znaleźć, czy jeszcze nie ma planu konkretnych występów?

Odnośnik do komentarza

Solowo rzeczywiście padaka była. Ostatnia solówka Tedego, kupiona przeze mnie przez przypadek w sumie, była naprawde slaba. Juz ciekawsze byly wypuszczane kawalki na fejsie przez Jacka. Numera jakoś nigdy nie tolerowalem. Fakt, były kawalki naprawde ciekawe, ale bylo ich mało.

 

Dzis przyszla poczta przesylka z Fabuła, ale do domu rodzinnego niestety, a nie do Wroclawia :( Ale w piatek przeslucham dwie plytki :)

Odnośnik do komentarza

To że Vienio z hardcorem ma wiele wspólnego to wiedziałem, ale że nagra z hardcorowcami płytę (a raczej 'przerobi' swoje solo) to bym się nie spodziewał :D Zajebiście mnie się to podoba :-)

 

Padaka, Danny Diablo lepsze rzeczy robił 15 lat temu, a na naszym podwórku Dynamind jeszcze wcześniej, kolejny dowód na to, że polski rap jest w lesie.

Odnośnik do komentarza

To że Vienio z hardcorem ma wiele wspólnego to wiedziałem, ale że nagra z hardcorowcami płytę (a raczej 'przerobi' swoje solo) to bym się nie spodziewał :D Zajebiście mnie się to podoba :-)

 

Padaka, Danny Diablo lepsze rzeczy robił 15 lat temu, a na naszym podwórku Dynamind jeszcze wcześniej, kolejny dowód na to, że polski rap jest w lesie.

 

Napisał to ktoś kto ma Firmę w avku :roll:

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie zły temat, ale sprawa nagła, więc proszę o wybaczenie. Krótko mówiąc czy mógłby ktoś polecić jakiś tani nocleg w Łodzi, najlepiej gdzieś w okolicach Hip Hop Areny, no i jak najtaniej. Nie wdając się w szczegóły, mojej ekipie z powodu wypadku odpadł przejazd i nocleg i na przysłowiowy gwałt szukamy miejscówki, gdzie można by za sensowne pieniądze i w sensownej odległości się przenocować z piątku na sobotę.

 

Z góry dzięki za wszelkie sugestie,

pzdr!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...