Skocz do zawartości

Euro 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Kazim Kazim?

 

a nie bo Jożin z Bażin

 

nie moglem sie powstrzymac...

 

Portugalia wygrala bo w Portugalii wiedza co to taktyka - tego nie mozna powiedziec o reprezentacji Turcji, ktora grala tak, jakby na boisku bylo 11 chlopa i kazdy gada innym jezykiem i zna inne, znane tylko jemu, metody komunikacji i wspolpracy, poza tym Portugalia byla tez po prostu lepsza technicznie - bylo mniej bezsensownych strat, tzw. uciekania pilki od nogi, czy tez niedokladnych podan

 

w drugiej polowie troche odzyl Moutinho a asysta na 2:0 to miod i orzeszki

 

z reprezentacji Turcji chcialbym wyroznic Aurelio, naturalizowany Brazylijczyk pokazal sie z dobrej strony jako defensywny pomocnik - moim zdaniem najlepszy na boisku w druzynie tureckiej - wyraznie widac bylo, ze poziomem wyszkolenia technicznego jest o dekade przed kolegami z reprezentacji

jesli chodzi o Portugalczykow to tutaj najbardziej podobal mi sie Deco, ale pod koniec meczu stanal (przypomnialo mu sie, jak gra jego wciaz aktualny klub...), Moutinho, o ktorym juz wspomnialem oraz Petit, rozgywajacy bardzo dobra partie jako defensywny pomocnik; rowniez sporo dobrego mozna powiedziec o Bosingwie, ktory praktycznie zupelnie wylaczyl z gry Tuncaya

Odnośnik do komentarza

Kurna, jak to dobrze, że nie kupiłem Polsatu (myślałem o tym :keke:).

Właśnie wkur...ją mnie komentarze "polskiego Murinio" Michniewicza. Tyle w nim Mourinho co malin w psim gó...nie. :]

Zarąbisty jest także "superdokładny sprzęt", dzięki któremu panowie w studiu powiesili sędziego za spalony przy pierwszej bramce Pepe (Panie! tam 1/3 stopy Turczyna była i spalonego nie było!). :doh!:

 

A sam mecz, moim zdaniem, ciekawy, choć Turcja zagrała słabiutko, w niczym nie przypominając ekipy z eliminacji. Ciekawa będzie walka o drugie miejsce w grupie bo wydaje się, że dzisiejsza Turcja mimo wszystko powinna być lepsza od dzisiejszych Czech. No a jest jeszcze Szwajcaria :) Pierwsza oczywiście Scolaria :>

Odnośnik do komentarza
- W sobotę wieczorem doszło do incydentu z udziałem kibiców w jednej z restauracji w centrum miasta. Zatrzymane zostały cztery osoby, w tym dwóch obywateli polskich. W tej chwili nie potrafię powiedzieć czy zostaną ukarane i wypuszczone, czy będą zatrzymane na dłużej - poinformował rzecznik grupy polskich policjantów pracujących w Austrii podczas Euro-2008 Paweł Międlar. - Interwencję podjęli miejscowi policjanci. Nasza grupa nie jest upoważniona do podobnych działań - dodał.

 

Do bójki doszło na ulicy 10 października, gdzie ustawionych jest wiele stoisk gastronomicznych. Tam spotkały się grupy niemieckich i polskich fanów. Po wymianie zdań, kibice obu drużyn chwycili za kubki od piwa i zaczęli się nimi obrzucać. Zanim dotarła na miejsce policja doszło do zamieszek.

 

http://www.sport.pl/sport/1,65025,5289568,...e.html?skad=rss

 

Remis w pierwszej rundzie, jutro na miejscu będzie wrocławska policja, to Niemcy zbiorą łomot.

Odnośnik do komentarza

Nie oglądałem Czechów z Helwetami, bo mnie nie było, więc się nie wypowiem.

 

Co do meczu Portugalia - Turcja, to Portugalczycy wygrali zasłużenie. Jednak te miliony wydane na anonimowego wówczas dla większości Pepe przez Real były chyba dobrą inwestycją. Turcy grali brutalnie i chamsko. Nurek Nihata był ewidentny, do tego Marco Aurelio fatalnie wjechał w Naniego. Kartka obowiązkowa. W Portugalii Ronaldo egoistycznie i cienko, poza paroma dobrymi zgraniami (jedno głową!) i dobrym uderzeniem z wolnego. Świetnie Moutinho sobie radził

Odnośnik do komentarza
- W sobotę wieczorem doszło do incydentu z udziałem kibiców w jednej z restauracji w centrum miasta. Zatrzymane zostały cztery osoby, w tym dwóch obywateli polskich. W tej chwili nie potrafię powiedzieć czy zostaną ukarane i wypuszczone, czy będą zatrzymane na dłużej - poinformował rzecznik grupy polskich policjantów pracujących w Austrii podczas Euro-2008 Paweł Międlar. - Interwencję podjęli miejscowi policjanci. Nasza grupa nie jest upoważniona do podobnych działań - dodał.

 

Do bójki doszło na ulicy 10 października, gdzie ustawionych jest wiele stoisk gastronomicznych. Tam spotkały się grupy niemieckich i polskich fanów. Po wymianie zdań, kibice obu drużyn chwycili za kubki od piwa i zaczęli się nimi obrzucać. Zanim dotarła na miejsce policja doszło do zamieszek.

 

http://www.sport.pl/sport/1,65025,5289568,...e.html?skad=rss

 

Remis w pierwszej rundzie, jutro na miejscu będzie wrocławska policja, to Niemcy zbiorą łomot.

 

POnoć już zdementowane - nie było zatrzymanych Polaków - a zdjęcia do newsa jest chyba z MŚ z 2006r :D - jest tam niemiecka policja

 

Co do ME martwi mnie poziom sędziowania - jest bardzo słaby i wypacza wynik spotkań

Odnośnik do komentarza

ja nie wiem co Wy widzieliscie w grze tego syna albionu :o ? Przeciez on robil jedynie wiatr, nie mogl sobie kompletnie poradzic z Fereira :P ciagle faulowal itp. Mi sie podobal Emre ale to moze dlatego ze go nie widzialem pol roku w akcji a predzej gral piach niemilosierny :/

Odnośnik do komentarza

Bardzo podobała mi się gra Portugalii, przed turniejem typowałem ich jako jednego z faworytów i po tym meczu zdania nie zmieniam :) Turcja zagrała słabo, ale też na wiele im nie pozwolono, w sumie to mogło być i z 4-0, te dwa gole to minimalny wymiar kary.

Trochę martwi mnie sędziowanie - ze dwa wejścia Turków zasługiwały na czerwone kartki, a sędzia nic... :>

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że wygrała Portugalia bo ich przewaga w tym meczu była zdecydowana. Przy odrobinie skuteczności to ja by się skończyło 5:0 to Turcy pretensji mogli by mieć tylko do siebie. Jedna nie słusznie nie uznana bramka Pepe, potem już prawidłowa, dwa słupki, jedna poprzeczka i kilka groźnych akcji z gry. Pierwsza połowa trochę słabsza ale w drugiej już wyglądało to bardzo dobrze. Ronaldo grał z kolegami a nie sam. Najlepszy na boisku Deco. Złapał dobrą formę na Euro i zaskoczył mnie zdecydowanie na plus. Szybki, zdecydowany, wygrywał sporo pojedynków. Na plusa też zasłużył Pepe, który mógł mieć 2 bramki na koncie. Przy tym druga bramka po świetnej akcji. Bardzo dobry przechwyt prawie na środku boiska, potem przebojowo wszedł w pole karne i dostał świetne podanie od Nuno Gomesa. Przy oddawaniu strzału pomogła mu interwencja obrońcy ale piłka w siatce i to się liczy. Zdecydowanie rozczarowali Turcy. Nie pokazali nic specjalnego. Walki też w ich grze nie było widać. Narazie najgorsze wrażenie na tym Euro zrobili ale mieli najtrudniejszego rywala.

 

Kurna, jak to dobrze, że nie kupiłem Polsatu (myślałem o tym ).

Właśnie wkur...ją mnie komentarze "polskiego Murinio" Michniewicza. Tyle w nim Mourinho co malin w psim gó...nie.

Zarąbisty jest także "superdokładny sprzęt", dzięki któremu panowie w studiu powiesili sędziego za spalony przy pierwszej bramce Pepe (Panie! tam 1/3 stopy Turczyna była i spalonego nie było!).

 

Od tego mają sprzęt by takie rzeczy pokazywać. Z tego co pamiętam to Świeczewski od razu powiedział, że nie można mieć do sędziego pretensji bo był on minimalny i sędzia mógł tego nie widzieć. Reszta potwierdziła i nie widziałem chęci żadnego wieszania sędziego.

Odnośnik do komentarza
Od tego mają sprzęt by takie rzeczy pokazywać. Z tego co pamiętam to Świeczewski od razu powiedział, że nie można mieć do sędziego pretensji bo był on minimalny i sędzia mógł tego nie widzieć. Reszta potwierdziła i nie widziałem chęci żadnego wieszania sędziego.

To co pokazali wcale nie przekonało mnie, że spalonego nie było. Jakby dali rzut z lotu ptaka i na nim faktycznie nie byłoby spalonego to bym uwierzył, choć i tak to przecież nic nie zmieni. A sędzia? Po cholerę coś takiego w ogóle komentować, skoro arbiter stojący kilkanaście/kilkadziesiąt metrów od 1/3 stopy Turczyna (schowanej w trawie w dodatku :>) jest bez szans na "w pełni prawidłową" ocenę takiej sytuacji? Moim zdaniem podjął dobrą decyzję, bo w momencie podania Pepe był na ewidentnym spalonym. Zamiast pogadać o meczu, roztrząsa się bzdetne sytuacje. No, ale może panowie w studiu po prostu nie mają o czym gadać więc czepiają się drobiazgów.

 

Trochę martwi mnie sędziowanie - ze dwa wejścia Turków zasługiwały na czerwone kartki, a sędzia nic... :>

Oby pierwsza czerwona nie była dla nas :blaga:

Odnośnik do komentarza

Pokazali to jak na dłoni. Zrobili kręskę, która wyznaczyła spalonego. Wszystko było widać, że to nie Pepe był na spalonym. Pokazali by pochwalić się swoimi programami. I od tego są by omówić każdą kontrowersyjną decyzję. A nie uznana bramka taką jest. I ktoś kto ogląda studio chce, żeby mówić o konkretach, a nie o tym, że Ronaldo przystoiny.Dyskusja też nie trwała bardz długo. Pokazali akcje każdy powiedział po 1-2 zdaniu i tyle. Nic strasznego się nie stało. Zbyt przewrażliwony chyba jesteś.

Sporo osób jedzie po Polsacie równo. A mogli mieć spokój zakodować transmisje i dać tylko na PSE i wtedy psy wieszalibyście na TVP. Polsat aurat jest wzorem dla innych stacji, że jak coś się kupiło to nie trzeba od razu tego zakodować i brać kasę za abonamenty. Pokazują mecze Polaków w siatkę, ręczną, piłkę nożną na otwartm kanale. Dlaczego C+ nie odkoduje jakiegoś meczu albo nsport nie póściło ani razu w zwykłym TVN chociaż jednego meczu w LM. Ale każdy wali w Polsat jakby to była telewizja publiczna. To w studiu źli, komentatorzy do dupy itp.

Odnośnik do komentarza
Pokazali to jak na dłoni. Zrobili kręskę, która wyznaczyła spalonego. Wszystko było widać, że to nie Pepe był na spalonym. Pokazali by pochwalić się swoimi programami. I od tego są by omówić każdą kontrowersyjną decyzję. A nie uznana bramka taką jest. I ktoś kto ogląda studio chce, żeby mówić o konkretach, a nie o tym, że Ronaldo przystoiny.Dyskusja też nie trwała bardz długo. Pokazali akcje każdy powiedział po 1-2 zdaniu i tyle. Nic strasznego się nie stało. Zbyt przewrażliwony chyba jesteś.

Możliwe - dziadek Michniewicz działa na mnie jak płachta na byka :>

 

Sporo osób jedzie po Polsacie równo. A mogli mieć spokój zakodować transmisje i dać tylko na PSE i wtedy psy wieszalibyście na TVP. Polsat aurat jest wzorem dla innych stacji, że jak coś się kupiło to nie trzeba od razu tego zakodować i brać kasę za abonamenty. Pokazują mecze Polaków w siatkę, ręczną, piłkę nożną na otwartm kanale. Dlaczego C+ nie odkoduje jakiegoś meczu albo nsport nie póściło ani razu w zwykłym TVN chociaż jednego meczu w LM. Ale każdy wali w Polsat jakby to była telewizja publiczna. To w studiu źli, komentatorzy do dupy itp.

To jest OT, ale odpowiem. Polsat nie może kodować meczów Polaków w myśl jakichś tam przepisów o "dobru narodowym". Pozostałe - i owszem.

Polsat sam udowadnia, że nie bardzo jest przygotowany do obsługi takiej imprezy. Może to szczegół ale zegar i aktualny wyniku na pasku to obecnie standard :doh!:. A co do łaski Polsatu i "za darmo" to w Polsce spokojnie można obejrzeć całe EURO na ZDF, który nadaje i C+, i eNka. ZDF transmituje wszystkie mecze, bez kodowania. Oczywiście komentarz niemiecki, który nie wszystkim może się podobać, ale to kwestia gustu :) Na temat profesjonalizmu Polsatu dodam jeszcze jedno zdanie. Stworzyli tzw. IPLA, na którym teoretycznie umozliwiają ludziom bezpłatne oglądanie EURO przez sieć. Chlubili się tym niezwykle a tymczasem jest to jeden wielki niewypał. Trzeba było być wczoraj w IPLA, żeby widzieć co się działo. Mecz ujrzeli nieliczni a nawet ci, którzy mieli ten "fart" ujrzeli gdaczące i skaczące urywki bo o płynności i komforcie oglądania meczu nie da się w ogóle powiedzieć. Dla mnie EOT tego OT.

Odnośnik do komentarza

Wasilewski jednak w kadrze dalej gra ;)

 

Mnie krew zalewa jak słucham Pana Tomaszewskiego na TVN 24. Jak oni mogli go wybrac na swojego "eksperta", przecież to kompromitacja dla tej stacji :/. Te jego błyskotliwe powiedzonka i ciągłe gadanie "życzę moim młodszym kolegom aby podczas meczu było dziś oberwanie chmury bo wtedy dużo łatwiej się broni, w '74 gdy graliśmy z ..." :/.

Odnośnik do komentarza
Wasilewski jednak w kadrze dalej gra ;)

 

Mnie krew zalewa jak słucham Pana Tomaszewskiego na TVN 24. Jak oni mogli go wybrac na swojego "eksperta", przecież to kompromitacja dla tej stacji :/. Te jego błyskotliwe powiedzonka i ciągłe gadanie "życzę moim młodszym kolegom aby podczas meczu było dziś oberwanie chmury bo wtedy dużo łatwiej się broni, w '74 gdy graliśmy z ..." :/.

stary frustrat

wydaje mi się, że TVN trzyma go dla jaj bo to taki gość co zawsze coś fajnego powie

najcześciej są to koszmarne bzdury wytworzone w chorej wyoraźni pana Jana, i nikt nie bierze go serio, ale pośmiać się można przecież :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...