Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Man City - Derby

Po świetnym starcie i wygranej 2:0 z WHU Citizens nie mają innego wyjścia jak potwierdzić dobrą formę w meczu z beniaminkiem. Gospodarze znacząco wzmocnili się przed sezonem i mają po prostu dużo lepszych zawodników od Derby, które jest głównym kandydatem do spadku z ligi w tym sezonie.

1 8/10 @ 1.6 w bwin

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Spartak może i jest liderem, ale nie gra najlepiej, dużo punktów w ostatnich meczach zebrał w ostatnich minutach. Celtic za to jest bez formy, ale nie widzę tu wyraźnego faworyta. No bet dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje,ze w zwiazku z rzadami na wzor PiS-u nie dostane ostrzezenia za pisanie o czyms niezgodnym z prawem:

 

za dobretypy.pl(serwis mial ostatnio zadyszke,ale mam nadzieje,ze dzis wszystko wroci do normy):

 

2 dywizja norrland, Ersboda jest w systuacji gdzie TYLKO i wylacznie wygrana sie liczy. U siebie zawsze sa dosc silni i zagraja optymalnym składem. Goście nie mają już na nic szans i wypożyczyli (!) podstawowego bramkarza Burlina do Umei. Nie liczą na nic i zagrają eksperymentalnym składem z rezerwami i bez podstawowego bramkarza.

Odnośnik do komentarza

Ersboda 4-1 :D!

 

Na jutro Brazylia-Polska.około 20 % oprocentowania kapitału;)!Moj scenariusza na Grand Prix wyglada tak:Polki utrzymaja obecna forme,ale bedzie to za malo,zeby cokolwiek osiagnac.Przypuszczam wzrosta formy Chin.Wiec poki co kurs na nich 1,4 jest tez ciekawy.Turniej jest u nich,nie powinny miec problemow z mobilizacja.Na obecna chwile dubel Brazylia+Chiny.Kurs okolo 1.65.Mysle,ze warto:>!

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie faworytem jest Celtic. Ostatnio okazałe zwycięstwo z Hearts 5:0 może być dobrym prognostykiem przed tym meczem. Grają u siebie i na pewno są w lepszej formie niż 2 tygodnie temu dlatego powinni awansować. Do awansu wystarcza im remis, więc są w dobrej sytuacji, że będą mogli liczyć na szybkie kontry. Mecz powinien być wyrównany ale według mnie wygra Celtic i przypieczętuje awans. Inaczej dla klubu byłby to ciężki cios brak LM w tym sezonie i związanych z tym pieniędzmi. Spartak w pierwszym meczu nie pokazał nic specjalnego, a grał u siebie i na sztucznej murawie, która daje atut gospodarzom. Jeżeli jednak skończy się remisem 0:0 i awansem Celticu to bardzo zdziwiony nie będę.

Odnośnik do komentarza
co myslicie o tym meczu ligi mistrzow ? Celtic - Spartak Moskwa w pierwsyzm było 1:1 :) kto wygra ? postawilem 20 zl na celtic :)

To już lepiej byłoby gdybyś postawił, że Celtic awansuje a nie wygra, gdyż piłkarzom z Glasgow do awansu wystarcza bezbramkowy remis.

 

Ja osobiście nie inwestowałbym pieniędzy w to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Expekt.com

Will Roman Giertych be a member of Sejm on 1st December? Polityczne

Tak 4.40

Nie 1.10

 

Kurs na Tak jest bardzo fajny. LPR balansuje na krawędzi być albo nie być ale wydaje mi się że jednak uda im to się, więc i Giertychowi. Ma startować z Lublina, a więc będzie miał więcej szans niż z Warszawy. Najnowsze sondaże dają LPR 6% a jeszcze ze swoją kampanią nie wystartowali na dobre bo brak spotów reklamowych i myślę, że jednak te 5% zdobędą.

Odnośnik do komentarza

Kto zakwalifikuje się do fazy grupowej UEFA:

Groclin Grodzisk 4.00

Crvena Zvezda Belgrad 1.20

1.2 na Zvezdę to moim zdaniem lokata. Nie daję Groclinowi żadnych szans ztym rywalem. Serbowie są może w nienajlepszej formie, ale widziałem ich mecz z Rangersami i moim zdaniem Groclin jest bez szans. Nie spodziewałem się tak wysokiego kursu i gram to 10/10.

Odnośnik do komentarza

wszystko kwestia budzetu. Bah to najgorszy buk jakiego znam (jesli chodzi o kursy, a nie wyplacalnosc czy wałki). Maja najgorsze kursy,bo najwieksza marze. pierwszy z brzegu mecz na dzis:

Arsenal-Newcastle: bah ma: 1.7 do 1.9 na x2, gdy 188bet.com ma 2.01 do 1.91...

albo

Borussia Dortmund - Hamburger SV (under/over 2.5) 1,80 1,80 a 188bet: 2.03 do 1.89 :o

wogole nie ma o czym gadac. Polecam 188bet.com, maja mb, sa wyplacalni i pewnie.

Z innych to mozesz pokolei pobrac bonusy do bawa, betssona, expekta, unibeta, bet24, sportingbeta. Kazdy daje od 100-200pln na starcie, wystarczy obrocic 3-6x bonusem, ale z 600pln wyciagnac na tym. Pozniej sam ocenisz gdzie miales nalepsze kursy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...