Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Hmm potraktuję ten temat jako pewną ciekawostkę, może ktoś coś przy okazji zarobi, ale no gracie na własną odpowiedzialność. Trochę u buka ostatnio zarobiłem i wpłaciłem sobie na konto i póki co odpuszczam. Od tego sezonu wróciłem do regularnego ogarniania NBA i chciałbym zobaczyć ewentualną skuteczność moich typów w dłuższym czasie. Jak mi się coś spodoba to tu wrzucę i jak będę zadowolony z efektów to od przyszłego sezonu zaczynam w miarę regularne obstawianie NBA.

 

#1 Chicago Bulls - 76ers @ 2 +7.5 @ Unibet 2/5 (propozycja stawki)

 

Pewnie byłoby czyste zwycięstwo, ale dziś Joel chyba nie zagra, więc lepszy handicap. Philly od stycznia gra naprawdę dobrze, przede wszystkim zaczęli bronić i widać dobrą atmosferę w zespole. W Bulls wręcz odwrotnie, kłótnie duetu Butler&Wade z pozostałymi zawodnikami, do tego ostatnio nawet zaczynali z ławki za karę od Freda i Jimmy zrobił 1/11.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ciekawy typ na siatkówkę kobiet podebrany z innego forum

sport6.png 17:00 Chieri - Palmi 2 -1.5 seta 1.83

a tu uzasadnienie

Transseksualista gra z kobietami. W poprzedniej kolejce Palmi z nią w składzie wygrało 3-1. Chieri dziś bez 3 zawodniczek w tym najlepiej atakującej.

http://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/668496/nie-chciala-grac-z-mezczyznami-ale-z-nia-kobiety-nie-chca-grac-kontrowersje-po-d

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zachęcająco wysoki kurs na Mandy Minelle w meczu z Sarą Errani w pierwszej rundzie turnieju Indian Wells. Errani w tym roku gra tragicznie, przegrywa mecz za meczem, wypadła z pierwszej setki rankingu. Ostatni mecz Włoszka (FED Cup) przegrała 2-6 0-6 ze znajdującą się obecnie w trzeciej setce Hantuchovą. Tą samą Hantuchovą w kwalifikacjach do turnieju IW spokojnie ograła właśnie Minella. Kurs około 2 wygląda świetnie, można zaryzykować i podbić stawkę zagraniem dodatkowo na jakąś zdecydowaną faworytkę w innych meczach, np. Ostapenko czy Puig. Ale wiadomo jak to jest z faworytkami w tenisie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...