Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Transfery Specjalne: Artur Boruc - Barcelona

Czy podpisze kontrakt przed 15/08/2007? Sportowe Specjalne

Tak 4.00

Nie 1.22

 

spodziewałem się kursu na to że nie podpisze kontraktu w okolicach 1,01 a tutaj aż 1,22. I do tego czy nie podpisze przed 15 sierpnia, a okienko zamyka się 31 sierpnia, więc nawet jak byłaby chęć sprowadzenia go to istnieje taka opcja, że zrobią to później.

Odnośnik do komentarza

Na jutro polecam zaklad na f1 z winunited:

Jaka będzie różnica w czasie pomiędzy zwycięzcą a zawodnikiem na drugiej pozycji? (Margines Zwycięztwa):

Poniżej 10 sekund 1.54

 

Jakos nie wyobrazam sobie roznicy wiekszej od 10 sekund na mecie! Linia u innych bukow jest 6 sekund z kursami ok 1.8.

Startuja: MC-Fer-MC-Fer-Kubica Napewno bedzie ostra walka o zwyciestwo do samego konca wyscigu. Jesli sie nawet zrobi ok 7-8s to w ost 2-3 okrazeniach sie robia 4 s bo lider juz nie szaleje, wazne by dojechac do mety. Stawka srednia. Jak ktos nie ma tam konta to link w podpisie mam :P ps. maja moneybookersa wiec latwa wplata i kurs 1.54 robi obrot bonusa 30e!

Odnośnik do komentarza

Qcz a co z tym:

 

*Klienci, którzy mieszkają w Rumuni, Polsce, Bułgarii Chinach mogą złożyć depozyt poprzez Transfer Bankowy, Visa, MasterCard, Entropay, Paysafe lub C&B tylko oni będą uprawnieni do otrzymania bonusu. Depozyt poprzez Moneybookers nie będzie akceptowany dla klientów w tej promocji.

 

?

Odnośnik do komentarza

hmmm ja dostalem 4 dni temu.....conajmniej 4 kumpli tez. Jeden dostal na ....11 kontach (typowy bonus hunter, ma 11 zweryfikowanych kont moneybookers :D). Nie widzialem wczesniej tego zapisu :o

Calkiem mozliwe ze dzis to wprowadzili....no to trza karta wplacic, np inteligo czy ekarta :)

Odnośnik do komentarza

Orientuje sie ktoś czy bwin daje jakiś bonus za ponowną wpłatę na konto? Kiedyś wpłaciłem kasę obróciłem i wyjąłem, teraz chciałbym znowu wpłacić na bwin i nie wiem czy mam czekać na jakąś promocję czy może jest jakiś bonus za "powrót" do obstawiania.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czy nie warto zagrać na Ferrari, że zdobędzie mistrzostwo konstruktorów. McLaren jest na pierwszym miejscu ale prawdopodobne, że jednak zostaną odebrane im punkty z powodu szpiegowania Ferrari. Z tego co donosi prasa znaleziono projekty Ferrari u inżyniera McLaren więc chyba ciężko będzie im się z tego wybronić. Kursy na Ferrari całkiem dobre bo w ponad 2 a pewnie w tych mniej popularnych bukach są wyższe ale nie chce mi się teraz szukać. Jedyny problem to żeby buki nie zrobili zwrotu w razie dyskwalifikacji.

Odnośnik do komentarza

Transfery Specjalne: Jerzy Dudek - Real Madrid

Czy podpisze kontrakt przed 28/07/2007?

 

TAK 5,0

NIE 1,15

 

Ja sobie zagrałem na tak. kurs bardzo dobry tylko szkoda, że expek.com , który oferuje zakład dał limit na to zdarzenie i całej kasy jaką chciałem postawić nie przyjął.Myślę, że szanse Dudka są spore po tym jak Inter nie puścił Toldo to Polak wydaje się najpoważniejszym kandydatem na to miejsce. W kręgu zainteresowań jest też podobno Abbondanzieri, który jest starszy od Dudka i do tego trzeba wyłożyć za niego 1 mln euro by lokalny rywal go puścił. 22 lipca rozpoczyna się obóz przygotowawczy w Irding i myślę, że do tego czasu wszystkie wzmocnienia zostaną dokonane, a na pewno bramkarza rezerwowego. Myślę, że kurs wart ryzyka. Za małą stawkę można sobie spokojnie zagrać. Menadżer Dudka mówi, że wszystko będzie wiadome w przyszłym tygodniu i że to będzie wielką bombą, więc chyba Hulevy mianem wielkiej bomby nie nazywałby. Ale to traktuje z dużym przymrużeniem oka bo podobno pół Europy chciało Jurka a zostały góra 3 kluby. I pewnie jednym z nich jest Huleva i Real.

Odnośnik do komentarza

Zakład już niestety zdjęty. Po chwili zastanowienia expekt przyjął całą kwotę jaką chciałem postawić więc brawa dla nich. Marca podaje, że wszystko jest już dogadane i trzeba czekać na oficjalne stanowisko klubu. Ale jeżeli ktoś ma jeszcze to w ofercie to po takim kursie warto grać!

Odnośnik do komentarza

Kurde flak, niepotrzebnie się zastanawiałem. Gram baaardzo okazjonalnie już, ale akurat w Expie mam szmal.

 

Pytanie może ciut absurdalne... Słuchajcie, coś tam swego czasu pisaliście, że moneybookers robi problemy z wpłacaniem kasy na buki netowe. Ale wypłacić z expa na MB mogę spokojnie, czy będą jakieś problemy Panowie??

Odnośnik do komentarza
Pytanie może ciut absurdalne... Słuchajcie, coś tam swego czasu pisaliście, że moneybookers robi problemy z wpłacaniem kasy na buki netowe. Ale wypłacić z expa na MB mogę spokojnie, czy będą jakieś problemy Panowie??

hmmm?? problem z wplacaciem z mb do buka? 1 slysze w zyciu! Robilem juz kilkaset taki wplat i nigdy nie bylo problemow i o takich nie slyszalem nigdzie. Co do wyplat to jest "roznie" w sensie ze niektore buki maja tak, ze jak nie wplaciles przez mb nie mozesz wyplacac na mb. Jesli masz pytanie wal do suportu i tyle.

Problemy z mb maja ci ktory robia tzn wymiany: ktos mi na mb daje kase a ja jemu na konto w banku, tylko jesli ta osoba miala konto na fikcyjne dane...to blokuja oba i prosza o skany...jesli ich nie dostana to jest blokada obu kont-prosty wniosek: nie wymieniac sie :)

 

Lukasz321: wszystko zalezy od tego ile kasy chcesz wplacic. Jesli 50-150pln to obecnie 100% bonus masz w bawie i betssonie ( http://www.betsson.com/?from=megatyper ) (w bawie chyba do 150pln, w betssonie do 111pln podwajaja). Jesli dysponujesz wieksza kasa to proponuje TheGreeka, daje 21% od depozytu, az do 250$ (czyli ok 190E za free przy wplacie ok 900e). Jesli ktos chce zalozyc, zrobi to z mojego polecenia dam mu na moneybookers (konto bankowe) dodatkowo 250PLN :) Przy mniejszym depozycie jest mniejszy bonus...i odemnie tez premia ;) Buk z klasy A+ wiec lepszy od bawa/ex/un razem wzietych :)

Jak masz jeszcze wieksza kasee to w pinnacle przy wplacie 5000$ daja 10% bonusa czyli 500$ za free :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak w Profesionalu ale w Toto-mixie jest tak :

Wypłacają w okienku do 2 tys. złotych.

Większe wygrane odbiera się w ich siedzibie.

Kupony zabierają, nie dają żadnego potwierdzenia.

 

W profesionalu pewnie podobnie.

 

A tak swoją drogą gratuluje typu. 8 razy ten sam kupon, jestem pełen podziwu.

Odnośnik do komentarza

8 razy bo w 1 nie moga przyjac :D

Poszedlem dzis do punktu i mowie: mam wieksza wygrana...jak to wyplacic?

a laska (inna) od razu: aaaa to Pan? :D

ja: tak ja, a co glosno bylo?

ona: tak!

ja: a laska co to wyslalala miala problem jakis?

ona: tak, ale sie wykrecila jakos

ja: no to luz, ile Pani ma?

ona: polowe, reszte jutro mozna zobaczyc

:D :D :D

 

 

Zagralem wlasnie taki zaklad:

Formula 1 - H2H - Pole Position

Webber - Coulthard 1.37 2.85

w bet24

2.85 zawyzone. w 1 rannym treningu Coulthard lepszy o 0.600s! Na live na 2 trening baw dal juz kursy 1.75 do 1.95 ! Jesli podobne beda na kwalifikacja to..daje to niezle value z surem 8%. Jesli Coulthard znowu bedzie lepszy spodziewam sie kursow 1.85 do 1.85 conajmniej, a wtedy sure ponad 10%. Zaklad NAPEWNO skontruje, bo poszlo dosc mocno za 8/10 i roznie bywa, jakas kolizja czy cos. Hardcorowcy moga nie kontrowac, a 2.85 napewno jest wart strzalu :)

 

Poszlo tez za 5/10 na kw:

Robert Kubica - Giancarlo Fisichella 1 1.40

Kubica po powrocie przegrywa tylko z Ferrari i MC. Dzis lepszy prawie o 2 sekundy! :o Pewnie Fishi cos testowal, bo tak slabo jeszcze nie mial nigdy, ale mysle ze Robert go pyknie. Dzis BMW bardzo ladnie jezdzilo :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...