Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kusi mnie kurs na Groclin bo aż ponad 3. Bełchatów gra u siebie ale to jednak Groclin wydaje mi się, że wystawi mocniejszy skład i jeszcze do tego będzie miała dobrych zmienników na ławce co będzie dużym plusem. BOT ostatnie mecze z Wisłą grał w połowie rezerwowym składem i na Wiślaków to wystarczyło jednak dzisiaj Groclin to jednak przynajmniej półka wyżej. Potrafią grać w pucharach co udowodnili w pucharze polski wygrywając go i teraz doszli do PE. Na pewno Drzymała należycie im wynagrodzi za ten tytuł, więc jest o co grać. Mam przeczucie, że wygrają dzisiaj i zdziwiłem się kursami wystawionymi na ten mecz. Je ryzykuje za średnią stawkę 6/10.

Odnośnik do komentarza
Ja zagram jutro może SOGNDAL-HAM KAM 2, kurs 2,40 bardzo dobry. HamKam w ostatnich 3 spotkaniach na wyjazdach wszystkie wygrali i są liderem 2 ligi norweskiej.

 

Kto zgrał , ten wygrał :) SOG-HAM 3:4 :)

 

Dziś ciekawy mecz:

 

BRANN-LILLESTROM

 

W lidze norweskiej, lider kontra wicelider, trochę mneijszy kurs na BRANN, które imho gra ostatnio słabiej, ale gra u siebie.

2,30 na BRANN 2,70 na LILLESTROM, polecam grać BRANN, nie przegrali ostatnio u siebie.

 

BRYNE-BODO

 

2,40 na gospodarzy, którzy u siebie ostatnio są "miszcz", Bodo wprawdzie jest wyżej, ale ostatnio w lepszej formie Bryne.

Odnośnik do komentarza

Co do elimków PNA:

 

Namibia po 2.30 :rotfl: śmiech, po 1,5 bym to grał.

Erytrea po 1.70 dobry kursik

Liberia po 1.80 dobry kursik

 

a teraz lol miesiąca:

 

Mozambik - Senegal 1 @4.00 :rotfl::lol: Gram to 1X asekuracyjnie, bedzie 1:0 lub 0:0, ewentualnie 1:1.

 

Powód jak zawsze ten sam w Afryce: wielka przewaga home winów. Ostatnio 5/6 weszło mi. Teraz spodziewam się minimum 3/4. Gram wszystko jako single.

Odnośnik do komentarza

graj system 2z3, bo znowu Ci 1 nie wejdzie i kiszka. Erytrea to ja zagralem za 2.33...u naziemnych :D, ale spoko na sura :P jesli po odliczeniu podatku bylo 2.10 w w necie 2.25 bylo na x2? :o:D przyjeli za 500pln..dzwonili do centrali i kolejne 500 przyjeli..wiecej nie kcieli, a szkoda, bo sure 9% byl a ja z waliska kasy pojechalem :D:) chociaz nie ma to jak 30% sure wczoraj miedzy inw i 10betem, ale zawsze :D w inw dali na -1.5 kurs 2.0 (sluczny, bo 1.25-1.35 bylo na 1 w innych bukach), a azjaci cali 1.15 na -1.5 do 3.55 na +1.5 :o takiego sura w zyciu nie gralem :D gospodarze wygrali 4-1...i azjaci mieli racje z kursem... :D

Odnośnik do komentarza

Kolejarz Stróże-Motor Lublin 1

 

Motor już awansował do II ligi i w ostatnich kolejkach grał już na luzie i bez odpowiedniej motywacji co odbiło się na wynikach i dwa mecze u siebie skończyły się porażkami. Kolejarz walczy nadal o udział w barażach do II ligi i na pewno nie odpuszczą. Atmosfera w Lublinie nie jest najlepsza bo dalej nikt nie potrafi powiedzieć czy klub w ogóle zagra w II lidze. Trener i piłkarze mówią o odejściu jeżeli nic się szybko nie zmieni i nie będzie pieniędzy i określonego o co klub będzie walczył. Trudno oczekiwać zwycięstwa w takiej sytuacji. Był nawet pomysł, żeby nie jechać na ten mecz ale to raczej takie groźby niż prawdziwy zamiar. Można zagrać za średnią stawkę bo gospodarzom wystarczy jeden punkt do awansu. Ale wątpię by kalkulowali bo mecz o za dużą stawkę.

 

7/10

Odnośnik do komentarza
mecz:Peace Team v Real Madrid

 

Obie drużyny strzelą gola 1.666...mecz towarzyski...kurs na over 2,5 jest 1,25...

MUSZA dwie strzelic...radze sie spieszyc!

 

buk sb

 

I nie strzelili ....

 

Gra ktoś Moto GP we wszystkich klasach ? Bo w 800 cm3 tylko Stoner i Rossi. Niżej jest ciekawie. A weekend tuż, tuż...

Odnośnik do komentarza
nie znam sie na tym...ostatnio na f1 sie skupilem i niezle na live idzie. Polecisz cos z motorkow?

over wszedl bo 8-0 bylo :o

 

Napiszę po sobotnich treningach. Silverstone to bardzo specyficzny tor z dużą ilością prostych i dohamowań. Teoretycznie powinien faworyzować Ducati (stoner), ale różnie z tym bywa. Poza tym swoje może odegrać pogoda - ostatnio podczas deszczu wygrał Vermeulen (były mistrz StockSportów i SBK), a był grubo płatny. Na live można coś trafić. Zbiorę więc dane i napiszę w sobotę po południu.

Odnośnik do komentarza
L.A Galaxy zakłady specjalne debiut u siebie +1

Czy strzeli 3.00

Czy zdobędzie hattricka 35.00

Czy będzie ukarany kartką 3.50

Czy będzie usunięty z boiska 20.00

Czy pojawi się z całkowicie czerwonymi włosami 8.00

Czy pojawi się z całkowicie ogoloną głową 8.00

Tom Cruise pojawi się na widowni 1.35 :keke:

Tom Cruise pojawi się na meczu w oficjalnej Koszulce Meczowej Beckhama 4.00 :keke:

Czy wystąpią Spice Girls 40.00

Wszystkie zakłady dotyczą debiutu Beckhama w meczu u siebie dla L.A Galaxy

kurcze jakbym byl Tomem Cruise bym ubral ta koszulke :D A na miejscu Beckhama bym wlosy na czerwono zrobil...wczesniej grajac te zaklady :D jaja czego to buki nie wymysla :D

 

puchar intertotto sie zaczyna...zadnym pomyslow? pamietam ze zawsze na pierwsze rundy byly prezenty z wysokimi kursami,bo niby wyzej rozstawieni puszczali mecze...nikt nic nie wie? ja zagralem za 20/10 w betssonie po 1.15 ze Zaglebie nie awansuje do LM...unibet ma 1.02 na to...dla mnie promocja, bo Zaglebie nie jest rozstawione i w 3 rundzie moze zagrac z klubem angielskiem czy hiszpanskim :D juz to widze jak Liverpool czy Sevilla gra z Zaglebiem :D no f'king way :D

Odnośnik do komentarza

Egipt - Serbia (Liga Światowa)

poniżej 182,5 punktów w meczu @ 1,65

Czysta statystyka:

17 01-Jun SRB-EGY 3-0 25-23 25-19 32-30 82-72 1:23 2'180 154 punkty

25 02-Jun SRB-EGY 3-0 28-26 25-20 25-22 78-68 1:21 1'200 146 punktów

65 22-Jun EGY-SRB 0-3 22-25 22-25 18-25 62-75 1:32 10'100 137 punktów

Myślę że Serbowie po raz czwarty wygrają z Egipcjanami 3-0, różnica klas jest olbrzymia i jeśli Serbowie będą w pełni skoncentrowani to nie pozwolą na wiele Egipcjanom. Można też zagrać Serbię z handicapem 0-2.5 po kursie 1.85.

Odnośnik do komentarza

Odbyl sie 1 trening przed GP Francji. Zdecydowanie Ferrari przed MC. Cos mi sie wydaje ze teraz bedzie ciekawiej i kto wie czy sie rola nie odwroci. Hamilton zajal 6 miejsce w tym treningu tracac do Kimiego 0.895s a to jest dosc sporo jak na F1. Bet24 nie zdjal kursow na trening...zdejma na 2 sesja o 14, a ta przeoczyli i maja pare:

Kimi Raikkonen - Lewis Hamilton 3.4 1.27 :D

Formula 1 France H2H - Pole Position (Q1+Q2+Q3)

Kimi po 3.4 wyglada slicznie i juz zagralem. Ja to oceniam na 2.1 1.8.

stawka wakacyjna :)

Odnośnik do komentarza

w drugim treningu Kimi lepszy o 0.300 od Hamiltona i baw dal kursy 1.85 do 1.85 :D Tak jak mowilem 3.4 to byla promocja. Jutro w sumie moze byc roznie, bo moze MC cos testowaly...albo Kimi zatankuje wiecej i bedzie wolniejszy...roznie to byla i kursy 1.85 do 1.85 sa w sumie dobre, dlatego skontrowalem robiac 20% (!!!) sura i zarabiajac niezaleznie od wyniku 170PLN Nie jestem pazerny...wolne pewny zysk, aczkolwiek jak wygra Kimi byloby 720PLN :P (300pln po 3.4). Nie jestem hazardzista ;)

Odnośnik do komentarza

bet24 jak zawsze spi na poranne treningi i taka promocje trzyma:

Nico Rosberg - Mark Webber

Formula 1 France H2H - Pole Position (Q1+Q2+Q3) 1.8 1.9

zagralem za 5/10 (500pln)

wyniki 3 sesji treningowych:

Nico: 7,4,7

Webber 20,16,20 :o :o :o

 

Webber z taka jazda nie wejdzie do 2 sesji kwalifikacyjnej a o trzeciej mozna zapomniec (czolowa 10 wchodzi), Nico z taka rowna jazda w 10 z palcem....

1.8 to nie promocja?

 

Dobrze ze skontrowalem wczorajszy bet, bo Hamilton dzis wygral i nad Kimim mial troche przewagi....tu tak jak mowilem czuje 50-50 kto wygra :)

 

Will Mark Webber reach the 3rd Qualifying-Session? TAK 1.70 NIE 2.00

o jaaaa

kolejna promocja tym razem w admiralbecie. 3 sesja to pierwsza 10. Gdzie mu do 10? to nie przypadek ze na ok 50-70 przejechanych okrazen w zadnym nie byl w czolowej 15 nawet. Jest slaby i tyle we Francji. poszlo za 5/10 :D

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie:

Kimi Raikkonen - Lewis Hamilton jednak Hami, dobrze ze kontra zagrana i nie bylem pazerny ze te 3.4 wejdzie :D:jupi:

 

Nico Rosberg - Mark Webber

Formula 1 France H2H - Pole Position (Q1+Q2+Q3) 1.8 1.9 weszlo jak w maslo :D:jupi:

 

Will Mark Webber reach the 3rd Qualifying-Session? TAK 1.70 NIE 2.00

Webber 14 miejsce, a 10 wchodzilo do 3 sesji :D:jupi:

 

Kto zagral niech sobie wypije ze mna :piwo: (srednia krajowa zarobiona... ide sie napic :D )

Odnośnik do komentarza

Typ przeciwko Webberowi świetny. Ja zagrałem ale oczywiście pechowo bo nie miałem kasy w Bet24 i zagrałem przeciwko Webberowi w parze z Coulthardem, któremu nawalił samochód, a tak by leciutko z nim wygrał. Straty częściowo odrobione dzięki Kubicy :)

 

Na wieczór:

Polska(-1,5) - Bułgaria 1

Polska-Brazylia 2

Finlandia-Brazylia under 182,5

 

Bułgarzy przyjechali częściowo w rezerwowym składzie a Polacy tylko bez Winiarskiego i Grzyba ale ze środkowymi nie mamy problemów, więc strata niezauważalna. Wczoraj się udało mimo przespanego pierwszego seta i tym razem też powinno. Z wypowiedzi zawodników wynika, że nie odpuszczą i chcą wygrać wszystkie mecze. A do tego przy takiej publiczności nie ma szans, żeby odpuścili.

 

Drugi typ to żadna rewelacja ale jakoś nie widzi mi się ogranie Brazylii przez Polaków. Życzę Polakom, żeby powalczyli na MŚ ale gdzie nam do Brazylii. Nie ma co się rozpisywać i porównywać drużyn po jednak jest między drużynami duża różnica.

 

Brazylia walczy o to samo co my czyli bycie niepokonanym w swojej grupie. Pierwsze spotkanie skończyło się zwycięstwem 3:0. Przy 3 setach under wchodzi bez problemów. A przy 4 wystarczy, że Brazylia w jednym secie rozbije Finlandię albo będzie wygrywać do 20 co jest możliwe. Ale bardziej liczę na spokojne 3:0. Ale ten typ wydaje mi się bezpieczniejszy niż -2,5 dlatego go gram.

Odnośnik do komentarza

Expekt

Zglebie Lubin - FC Steaua Bucuresti

Champions League 2007/08

Zakwalifikuje się do następnej rundy

 

Zaglebie Lubin 2.15

FC Steau Bucuresti 1.65

 

Ciekawie wygląda kurs na Steau i ja sobie zagram to za średnią stawkę. Wydaje mi się, że Zagłębie jest słabsze teraz niż jeszcze gdy wygrywali mistrzostwo. Chyba nie myślą, że to Włodarczyk wprowadzi ich do LM i zastąpi Piszczka . Wielkich transferów nie ma a Rumuni to jednak doświadczona ekipa i powinna dać sobie radę.

Odnośnik do komentarza

bardzo dobry bet to jest, ja nie gram, bo mam juz ze Zaglebie wogole nie wejdzie do LM za 44/10 wiec nie kce dokladac.

 

Zalozylem dzis konto w Winunited, polska wersja jezykowa, podobno max szybki suport. Dzialaja od pewnego czasu i wszystkim ladnie wyplacaja. Buk czesto zasypia z wysokimi kursami i maja promocje w stylu: po kwalifikacjach jak Kubica byl 4 mieli zaklad top 5 po 4.1, spadlo na 3.1 i tyle trzymali caly czas :o Sorka, ale to bylo na 1.8 max. Maja bonusa 100% do 30E , po rejestracji trzeba napisac maila pod obsluga.klienta@winunited.com w temacie: " BONUS OD STELLI'', bonus dopisali mi po...3 minutach od napisania maila. Przed wyplata trzeba obrocic depozyt +bonus 3 razy po kursach >1.5. Wplacic mozna przez moneybookers wiec izi!!

Mysle, ze dla samego bonusa 30e warto zalozyc...pograc troszke, obrocic, kilka promocyjnych kursow zalapac i nadwyzki wyplacac. Wiecej niz 1000e nie bede tam trzymal :P

 

Winunited - bonus 100% do 30e

- link referujacy :)

Odnośnik do komentarza

widze ,że moj post delate'neło więc pisze jeszcze raz.Na dziś proponuje połaczenie patriotyzmu z egzotyka:

 

USA-Poland

2

2,28

 

Będacy na fali Polacy muszą poradzić sobie z mizerna szczególnie w obronie drużyna "Jankesów" ,która wymęczyła remis z Korea.

 

Fh Hafnarfjordur-Vikingur Reykjavik

1

1,28

 

Lider rozgrywek po nieoczekiwanej wpadce przed tygodniem staje naprzeciw dołującej w tym sezonie stołecznej drużynie.Wynik więc moze być tylko jeden.

 

kursy wg. betgun.com

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...