Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taką zasadę - nie kierować się uczuciami czy sympatiami, tylko informacjami i obiektywnie wybierać zwycięzce ;)

No właśnie dlatego nie puszczam tego meczu. Na dzisiaj gram:

 

Schlierenzauer - Małysz

typ: 1

kurs: 1.35

 

NEC - Twente

typ: 2

1.60

 

Mallorca - Zaragoza

typ: 1

1.80

 

Schalke - Hertha

typ: 1

1.40

 

ako: 5.44

Odnośnik do komentarza

Jeśli mnie Anderlecht nie zawiedzie to będę zadowolony, bo kurs miał po ~1.60 :)

 

Na jutro bardzo atrakcyjnie wygląda:

 

International - CFR Cluj

2@1.40 w Betssonie

 

Cluj piąte, International piętnaste w dodatku pięć ostatnich spotkań gospodarzy wygląda tak, że przegrali cztery spotkania jedno remisując :)

Cluj ostatni mecz przegrało z Kopenhagą, ale w lidze spisują się dobrze, na pewno o niebo lepiej niż rywale. Sądzę, że mecz warty zagrania :]

Odnośnik do komentarza

International - CFR Cluj

2@1.40 w Betssonie

 

Cluj piąte, International piętnaste w dodatku pięć ostatnich spotkań gospodarzy wygląda tak, że przegrali cztery spotkania jedno remisując :)

Cluj ostatni mecz przegrało z Kopenhagą, ale w lidze spisują się dobrze, na pewno o niebo lepiej niż rywale. Sądzę, że mecz warty zagrania :]

No i tak dzisiaj zagrałem, mecz zaczyna się o 18, włożyłem większą (jak na mnie :D ) kwotę na ten mecz. Myślę, że się opłaca :>

Odnośnik do komentarza

International 0:1 Cluj :jupi:

 

o 21:15 więc za 10 minut kolejne ciekawe spotkanie:

 

Vitoria Setubal - Sporting Lizbona 2@1.50

 

Gospodarze ostatni, Sporting na siódmym miejscu. Obie drużyny nie błyszczą, ale wiadomo kto jest tu faworytem, a Sporting musi zacząć walczyć o miejsce dające europejskie puchary, a walkę powinien zacząć od takich właśnie przeciwników.

Odnośnik do komentarza

o 21:15 więc za 10 minut kolejne ciekawe spotkanie:

 

Vitoria Setubal - Sporting Lizbona 2@1.50

 

Gospodarze ostatni, Sporting na siódmym miejscu. Obie drużyny nie błyszczą, ale wiadomo kto jest tu faworytem, a Sporting musi zacząć walczyć o miejsce dające europejskie puchary, a walkę powinien zacząć od takich właśnie przeciwników.

0:2 :jupi:

 

Hmm, dziś LM, możnaby się skusić na Wolfsburg :> :-k

Odnośnik do komentarza

Ja na dzisiaj polecam takiego tripla:

 

Dynamo Moskwa - Olympiakos Pireus @ Over 180.5 @ 1.85

 

Moim zdaniem linia zdecydowanie za niska. Dynamo to nie jest już tak mocna drużyna jak w ostatnich latach, ma sporo problemów ze swoją grą, w lidze zajmuje zaledwie 7 pozycję. Moim zdaniem over to zdecydowanie najlepsze wyjście na te spotkania. Nie wierzę, że Rosjanie wygrają 3:0, a wystarczy, że w 3 setach oba zespoły zdobędą w sumie 45 punktów, a w jednym 46 i typ będzie na plus. Moim zdaniem to świetna propozycja. Mecz zaczyna się o 16, a transmitować będzie go oczywiście Polsat Sport.

 

Le Mans - Hemofarm @ 1 @ 1.42

 

Dla obu zespołów jest to mecz ostatniej szansy, bo Le Mans i Hemofarm mają bilans 0-2 po dwóch kolejkach Eurocup. Stawiam tu na gospodarzy, goście mają problemy z kontuzjami [nieobecni Katic (12 pkt średnio w tych rozgrywkach), Marjanovic (5 pkt) i Markovic (8 pkt) oraz Bozovic, który nie zagra przez cały sezon*], a Le Mans u siebie jest bardzo groźne i w najsilniejszym składzie powinno spokojnie poradzić sobie z rywalami. Kurs ciągle jest dobry.

 

Do tego dorzuciłem jeszcze Dynamo Moskwa w Eurocup :)

 

Myślałem jeszcze o Wilkach, ale jednak nie zagram przeciwko United :)

Odnośnik do komentarza

Sam myślałem nad Wolfsburgiem, ale ostatecznie zagrałem Obie drużyny strzelą gola. Teoretycznie ManU zagrają rezerwami, ale na pewno będą walczyć w tym meczu. Duże ubytki w defensywie Czerwonych Diabłów to szansa na gola dla Wilków, a z drugiej strony Owen, Valencia, Scholes, Anderson czy też ostatnio strzelający Gibson. Dla mnie 7/10.

 

Oprócz tego pewne wydaje się Dynamo Moskwa w starciu z Treviso.

 

Poniżej przedstawiam mój kupon na dziś. Trochę dużo tych spotkań ale jestem dobrej myśli. :)

 

Mój kupon

Odnośnik do komentarza

Zürich - AC Milan 2 @ 1,35 - Milan wygrywa i bez oglądania się na rywali spokojnie awansuje do następnej rundy. Szwajcarzy w dużym kryzysie, dopiero siódme miejsce w lidze.

 

Chelsea - Apoel 1 @ 1,30 - wątpię aby Apoel mógł coś ugrać na Stamford Bridge. Dla mnie pewniak na dziś.

Odnośnik do komentarza

Wolfsburg - Manchester United 1@2.05

 

Manchester zagra bez: Ferdinanda, Vidicia, Browna, Neville'a, Rafaela, Fabio, O’Shea, Evansa, Rooneya, Giggsa, Berbatova, Machedy a gospodarze najmocniejszym składem. Wolfsburg nastawiony na awans będzie grał na 100% nie lekceważąc przeciwnika. Jest to dla nich doskonały moment na odniesienie zwycięstwa dzięki absencjom w składzie rywali. Dzeko w wybornej formie plus Misimović i Grafite to nazwiska z którymi walczyć przyjdzie dzisiaj młodym zawodnikom Czerwonych Diabłów, nie ukrywam, że będzie to dla nich nieprawdopodobnie ciężkie spotkanie, ale doświadczenie po takim meczu zawodnikom tym się przyda w przyszłości. Podsumowując: nastawiony na atak i pewne zwycięstwo Wolfsburg, a z drugiej strony grające głębokimi rezerwami Man Utd. Wynik meczu zapewne uszczęśliwi nie tylko zawodników, ale i kibiców gospodarzy.

Odnośnik do komentarza

Też dzisiaj gram Wolfsburg, a poza Niemcami jeszcze Hajfa - Bordeaux under 2.5, Besiktas - CSKA X2 i Juventus - Bayern na Włochów. Kurs wychodzi bardzo ładny :)

 

Godne polecenia są jeszcze dzisiejsze mecze z Championship: Swansea - Plymouth na gospodarzy i WBA - Cardiff na Baggies :)

 

Też dzisiaj gram Wolfsburg, a poza Niemcami jeszcze Hajfa - Bordeaux under 2.5, Besiktas - CSKA X2 i Juventus - Bayern na Włochów. Kurs wychodzi bardzo ładny :)

 

Godne polecenia są jeszcze dzisiejsze mecze z Championship: Swansea - Plymouth na gospodarzy i WBA - Cardiff na Baggies :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj gram:

 

Inter - Rubin

typ: 1

kurs: 1.45

 

Liverpool - Fiorentina

typ: 1

kurs: 1.85

 

Sevilla - Rangers (-1.0)

typ: 1

kurs: 2.05

 

Inter wygra, bo musi wygrać i nie widzę innej możliwości ;). Liverpool będzie na pewno chciał coś udowodnić i powalczy z mającą już awans Fiorentiną; mecz o honor. Nie jestem pewien tego, że Sevilla wygra z RFC dwoma bramkami, ale The Gers grają w Europie beznadziejnie i raczej dostaną dzisiaj baty. Tym bardziej, że rzucają swoje wszystkie siły na ligę, a w obronie zagra 17-latek ;)

 

ako: 5.50

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj ciekawie wygląda:

 

Lille - St. Etienne 1@1.55

Chacarita - Velez 2@2.05

 

Na Lille kurs ciągle spada, bo są na fali, mi udało się to zagrać za 1.60 :)

Velez w lidze zajmuje 5 miejsce a Chacarita 16. Goście są w formie, mają za sobą trzy zwycięstwa z rzędu zwyciężając nad Racing Club de Avellaneda, Tigre i River Plate :]

 

Oczywiście, ja gram to jako single ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...