Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Betsson miał jakiś czas temu, że wysyłało się sms a oni dawali 11zł na konto. Ale nie wiem czy to jeszcze aktualne. Najlepiej napisz do nich meila i się wypytaj co i jak.

 

wyslac sms o tresci BETSSON na numer 7135

sms z kodem vouchera dojdzie do 5 min po wyslaniu smsa

(koszt smsa 1,22 z vat)

warunki wyplaty:

 

trzeba zagrac za łączną sume 33 zl aby pieniądze można wypłacić lub przelac na pokera

 

1,22 zł to nie majątek więc można spróbować.

Odnośnik do komentarza

Zaloguj sie na bwin...wejdz w moje konto/wplaty/przelew bankowy. Masz tam podany nr konta w BPH i co wpisac w pole tytulem.... Oczywiscie jesli masz konto w zlotowkach w bwin, bo jesli masz w euro to wplacic mozna tylko z konta walutowego. Tak czy siak oni maja konto w BPH wiec robi sie normalny przelew.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanko, otóż chcę sobie konto założyć w jakimś serwisie bukmacherskim, tylko nie wiem w jakim, a chodzenie do milenium itp. już jest nudne dla mnie. Czy moglibyście coś polecić dobrego, która firma jest aktualnie najlepsza, albo niewiele jej brakuje do tego statusu?

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

ehh poczytaj tej temat od poczatku, pytanie sie pojawialo z 10 razy. Najlepszy jest 188bet.com, no chyba ze boisz sie wplacic do Azji :P

Podejrzewam, ze takim budzetem nie operujesz...wplac do bwina, bo ma najwiejsza oferte live. Jesli chcesz bonusy to 150pln ma expekt, 111pln ma betsson, 360pln ma betgun (link w moim podpisie), mozna wplacic pokolei do nich, obrocic-wyplacic i kolejny bonus odebrac. Pewnie jeszcze betway, gb, sb, inw, bah maja jakies bonusy od 70-150pln.....wiec masz mozliwosci duzo. Zaden z nich nie jest "lepszy" od drugiego, bo czesto na zmiane najlepsze kursy sa u nich, no moze poza bahem co ma najgorsze kursy...no ale i tak 188bet.com ma w 99% lepsze od wszystkich europejskich :)

ps. dzis jest ustawiony mecz w Rosji na Tereka, ktorego po 1.90 szlo brac rano w necie i u ziemniakow...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Zajebista promocja z okacji ME w bet-at-home.

- Bonus EURO na 100% będzie przyznawany tylko przy pierwszej wpłacie pomiędzy 26 maja a 8 czerwca 2008, godz. 24:00 CET.

- Akcja bonusowa jest zarówno dla nowych jak i dotychczasowych Klientów bet-at-home.com.

- Wpłacona kwota ? włącznie z EURO bonusem musi być czterokrotnie obstawiona zanim bet-at-home.com zleci wypłatę.

- Dla wpłaconej kwoty ? włącznie z bonusem ? ważny jest zarówno zakład pojedynczy lub kombinacyjny o minimalnym kursie 1,7.

- Maksymalny bonus wynosi 600 PLN. Przy wpłacie 600 PLN zostanie dodany bonus o wysokości 600 PLN

dawno nie bylo takiego bonusu na rynku!! 600pln za free przy wplacie 600pln! (mniejsze kwoty tez podwaja). pelne zasady przyznawania i obrotu znajduja sie na ich stronie. wg mnie na maksa warto to wykorzystac ... (mimo ze kursy maja srednie). Jesli ktos planuje pograc cos na ME to moze to robic w bahu i przy okazji skasic taki ladny bonusik.

Jesli ktos nie ma tam konto to moze zalozyc z tego linka: bet-at-home 600pln bonus!!!(referencyjny)

Odnośnik do komentarza
Zapraszam na www.sportinwestor.pl . Nowy portal bukmacherski dzięki któremu na pewno nie stracicie. Ciekawi typerzy, wiele cennych informacji, warto zajrzeć:)!

chce mieć to na piśmie

 

 

jak będziesz grał z głową, a przy okazji korzystał z typów z forum to gwarantuję Ci zysk.

Odnośnik do komentarza

Zagralem taki kupon w totomixie: liczba zmian zawodnikow w meczach 1 rundy grupowej na euro over 4.5 po kursie 1.32...kazdy z 8 meczy po 1.32..chcialem na 1 kuponie, ale przyjeli tylko za 100 (kurs 8.30 bez podatku), 7 kombinacji (losowo 1 odrzucilem) zagralem w 2 kuponach po 200pln..lacznie 500pln powod? Na euro 2004 w 24 meczach grupowych...w 24 bylo conajmniej 5 zmian a w 21/24 bylo ich 6!!! Przejrzalem tez polowe meczy grupowych na MS w Niemczech 2006 rok i nie znalazlem meczu z 4 zmianami...powody? To mecze grupowe...trzeba sie oszczedzac...a kto przegrywa to robi zmiany by odrobic wynik...a prowadzacy by na czas pograc. Zaklad wchodzi gdy bedzie conajmniej 5 zmian w kazdym z 8 meczy 1 serii grupowej. z 500pln do wygrania: 3342,6 czyli 2842 na czysto. Oceniam to na 10/10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...