Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

To samo co u o Fenomena tylko, że zwalili mi kuponik z większym kursem.

http://www.mfoto.pl/uploads/1319/1_21bfc.jpg

 

Na dzisiaj gram Groclin-Łęczna. W pierwszym meczu Łęczna wygrała 3:2 mimo, że to Groclin wychodził dwa razy na prowadzenie to za każdym razem Łęczna odrabiała. Dzisiaj rozstrzygnie się czy Grodzisk awansuje do finału, a na pewno zwycięstwo w PE klub Drzymały sobie stawiał. Wystarczy im zwycięstwo jedną bramką, więc grając u siebie nie powinni zawieść. Forma trochę zespołu spadła bo utrzymywali ją bardzo długo od Pucharu Polski finału aż do meczu z Łęczna, który im nie wyszedł. Na pewno planowane zmiany na stanowisku trenera nie wpływają najlepiej na drużynę ale oby wygrali.

Do tego jeszcze pasowałoby dodać jakiś inny meczyk i zagrać bo kurs 1,50 to trochę mały.

Odnośnik do komentarza

no coz zawsze na kazda kolejke eliminacyjna jest jakis babol...grajac pociag ze wszystkich mozliwych meczy trza na niego trafic...ja zagralem tripla: Anglia, Francja, Niemcy i jest ok :P Groclin wyglada ladnie...widac ze traktuja ten puchar powaznie, tylko ze Leczna leci do 3 ligi i kasa sie przyda...moga ostro sie zamurowac...

kurcze patrze w oferte i nie ma co grac... teraz sie zacznie sezon ogorkowy :/

Odnośnik do komentarza
no coz zawsze na kazda kolejke eliminacyjna jest jakis babol...grajac pociag ze wszystkich mozliwych meczy trza na niego trafic...

 

no mi sie teraz udalo bez babola :D Wszedl kupon z AKO 15.02 ale zagralem go za ... 5 zl :lol: Wiec zamiast sie cieszyc , ze wygralem, do teraz chodze wkurzony , ze nie zagralem tego ostrzej :/

Odnośnik do komentarza
no coz zawsze na kazda kolejke eliminacyjna jest jakis babol...grajac pociag ze wszystkich mozliwych meczy trza na niego trafic...ja zagralem tripla: Anglia, Francja, Niemcy i jest ok :P Groclin wyglada ladnie...widac ze traktuja ten puchar powaznie, tylko ze Leczna leci do 3 ligi i kasa sie przyda...moga ostro sie zamurowac...

kurcze patrze w oferte i nie ma co grac... teraz sie zacznie sezon ogorkowy :/

 

Dupa nie sezon ogorkowy. Zaczyna sie sezon lig o ktorych buki nic nie wiedza. A to sezon dla $$$. Wczoraj Johor po 2,75 np :)

Odnośnik do komentarza
no coz zawsze na kazda kolejke eliminacyjna jest jakis babol...grajac pociag ze wszystkich mozliwych meczy trza na niego trafic...ja zagralem tripla: Anglia, Francja, Niemcy i jest ok :P Groclin wyglada ladnie...widac ze traktuja ten puchar powaznie, tylko ze Leczna leci do 3 ligi i kasa sie przyda...moga ostro sie zamurowac...

kurcze patrze w oferte i nie ma co grac... teraz sie zacznie sezon ogorkowy :/

 

Dupa nie sezon ogorkowy. Zaczyna sie sezon lig o ktorych buki nic nie wiedza. A to sezon dla $$$. Wczoraj Johor po 2,75 np :)

 

Ten Johor to bylo mistrzostwo swiata :). Zarobilem troche kasy dzieki temu...

 

Jest jakas stronka z wieksza iloscia typow z panstw malo znanych?

Odnośnik do komentarza

Kusi mnie Nadal po 1.52 w bawie... inne 1.45 lub nawet 1.37 w bw! Sledzilem prawie wszystkie mecze Nadala i Ferdka i Nadal jest w max formie i powinien to wygrac....No wlasnie powinien..dzis Serb jakby w decydujacych momentach 2 seta zagral lepiej moglo byc ciekawie. 1 set powinien sie skonczyc 6-2, bo po 2 breakach bylo 5-2 dla Nadala i serwowal, dwa razy go zlamal Serb pod rzad! zrobilo sie 5-5 i sam dam sie zlamac i wtopil :/

Moze na live zaryzykuje jak zobacze co graja :P Kurs 1.52 napewno value i zleci :)

Odnośnik do komentarza

Nadal gra na swojej ulubionej nawierzchni, jest w formie , pokonany tutaj był tylko dwa razy, ale z drugiej strony - Federer to Federer...

 

Ja zagram jutro może SOGNDAL-HAM KAM 2, kurs 2,40 bardzo dobry. HamKam w ostatnich 3 spotkaniach na wyjazdach wszystkie wygrali i są liderem 2 ligi norweskiej.

Odnośnik do komentarza
Kusi mnie Nadal po 1.52 w bawie... inne 1.45 lub nawet 1.37 w bw! Sledzilem prawie wszystkie mecze Nadala i Ferdka i Nadal jest w max formie i powinien to wygrac....No wlasnie powinien..dzis Serb jakby w decydujacych momentach 2 seta zagral lepiej moglo byc ciekawie. 1 set powinien sie skonczyc 6-2, bo po 2 breakach bylo 5-2 dla Nadala i serwowal, dwa razy go zlamal Serb pod rzad! zrobilo sie 5-5 i sam dam sie zlamac i wtopil

Moze na live zaryzykuje jak zobacze co graja Kurs 1.52 napewno value i zleci

 

Hmmm... Ja bym jednak za ta kase Nadala odpuscil. IMO za duze ryzyko. Niby Hiszpan gra genialnie i idzie jak burza, a Federer bez fajerwerkow i nawet z malymi problemami( vide Robredo, Dawidienko), ale mysle, ze to moze byc kwestia psychiki obu graczy. Nadal bierze sobie na ambit by jak najbardziej zgnebic rywala i caly czas gra na maxa skoncentrowany. Za to Federer - duzo bardziej doswiadczony i "ograny" - gra tak zeby wygrac i widac, ze gdy zaczyna sie dziac niebezpiecznie dla niego to zaczyna robic z przeciwnika miazge. :> W dodatku Szwajcar taka swoja gra, na tle Nadala postawil sie w roli tego teoretycznie slabszego... Dla kogos kto caly czas gra na max presji taki "luz" moze byc zbawienny. Poza tym Roger na poczatku sezonu mowil, ze w tym roku jego najwaznijszym celem jest wlasnie French Open (nie wygral tu jeszcze) i przygotowuje sie na ten turniej wyjatkowo. A, i przypomne, ze 2-3 tygodnie temu w finale w Hamburgu( tez na "mączce" ) Federer Nadala pokonal. :>

 

Gdybym cos stawial to zdecydowanie, zwyciestwo jutro w finale Henin z Serbka 2-0. Na GB mozna zlapac za 1.65. Belgijka w Paryzu czuje sie jak us iebie, wygrywala tu rok i dwa lata temu, jest w kosmicznej formie zarowno fizycznej i psychicznej. Jej gra obecnie to cos jak Federer na trawie. W drodze do finalu nie stracila seta. A Serbka? Wygrala z baaaardzo przecietnie grajaca na Rolandzie Szarapową. W samym meczu ( mimo wysokiej wygranej) wcale nie zaprezentowala sie jakos wybitnie. W zasadzie non stop zdenerwowana (w finale na tle pewnej siebie Henin) wiekszosc pilek wygrala po bledach Rosjanki.

 

 

Nikogo nie namawiam i nikomu nic nie odradzam. :) Taka mini analiza. :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Federer może i przygotowywał się do tego turnieju wyjątkowo ale nie da się ukryć, że gra słabiej niż w poprzednim sezonie. Może mniej prestiżowe turnieje sobie odpuszczał dlatego porażki z dużo słabszymi tenisistami. Gra Federera mnie nie przekonuje. Niby miał kontrolę w meczu z Davidienko ale nie do końca jest to prawdziwe. W trzecim secie gdy został przełamany w obu gemach miał szanse odrobić straty ale je przegrywał. I nie wierzę, że zrobił to po to by przełamać później. Dzisiaj Rosjanin mógł napsuć mu dużo krwi ale w decydujących momentach zawodził. Mogło się to brać z przemęczenia bo do tej pory łatwych meczów nie miał i musiał grać bardzo długo w przeciwieństwie do Federera. A po za tym psychika gdzie nie za bardzo sobie radził w końcówkach. Szwajcarowi szans na wygraną odbierać nie można ale Nadal prezentuje się lepiej i powinien to wykorzystać. Grał czasowo mniej więcej tyle samo co Federer, więc nikt przewagi tutaj mieć nie powinien. Ja chyba poczekam i zagram dopiero coś na live jak zobaczę jak obaj grają.

Odnośnik do komentarza
Gra Federera mnie nie przekonuje. Niby miał kontrolę w meczu z Davidienko ale nie do końca jest to prawdziwe. W trzecim secie gdy został przełamany w obu gemach miał szanse odrobić straty ale je przegrywał. I nie wierzę, że zrobił to po to by przełamać później.

 

Co prawda nie siedzimy w glowach sportowcow i nie wiemy jak podchodza do pewnych spraw i co mysla, ale Federer to zawodnik bez watpienia specyficzny. Facet jest po prostu niesamowicie pewien swoich umiejetnosci. Kiedys przyznal w jakims wywiadzie, ze jak mu cos nie wychodzi czy cos, to zdarza sie, ze odpuszcza tego seta i mysli nad nastepnym. Cos w tym stylu mozna bylo zobaczyc w meczu z Robredo od 1-6 do 6-1. Szwajcar juz sie na kortach nagral swoje i co by nie mowic wycwanil sie. Po co sie spinac i wygrac te 6-2 czy 6-1 jak mozna 6-4 czy 7-6. Dostosowywuje sie do rywala. Robi tyle co przeciwnik, plus dodaje tyle ile potrzeba by wygrac jak najmniejszym nakladem sil. Na mecz taki jak final z Hiszpanem nastawi sie na gre na maxa. Pamietam, ze w zeszlym roku, na Rolandzie Garrosie gdzie final byl taki sam, Rafael wygral przez pewnosc siebie Szwajcara. Zaczelo sie latwiutko, wszystko zmierzalo ku wygranej - "jak zawsze" - i Federer sposcil z tonu - zaplacil za to. Teraz IMO juz tego bledu nie popelni. Trudno powiedziec kto wygra - to jasne. Gdybym mial to rozlozyc procentowo to bylby to jakos tak 55 % - 45% dla Nadala, buki to widza troche inaczej.

Odnośnik do komentarza

I ja napisze cos od siebie;)!Wg mnie to warto grac henin... nie powinna miec problemow i ja to biore.Co do meczu nadala...to powiem tak:)!Pierwszy set na pewno wygra nadal...i to cos kolo 6-3.W nastepnych,jezeli starczy mu sil powinno byc ok...ale pod warunkiem,ze nie siadzie...Dzis sprzedawczyk rosyjski pokazal jak trzeba grac z F.Sumujac na jutro:

 

Nadal pierwszy set+Henin

Odnośnik do komentarza

Harris pojechał fatalnie,ale na jadącego na 40 % Jagusia wystarczylo:D!

 

na dzisiaj zastanawiaja mnie dwa mecze:

 

 

Hutnik Kraków -Górnik Wieliczka 1.90

Korona II Kielce -Kolejarz Stróże 1.75.

 

trzecia liga.Obie druzyny walcza o szanse gry o drugą ligę...a poza tym korona jak druzyna rezerw prawdopodobnie nawet jakby awansowala(ma szanse)nie bedzie tam grac,przyczyna oczywista.Hutnik nie gra o nic...Dzis tez kolejka zuzlowa.Postaram sie cos wrzucic,ale pozniej,bo poki co nie ma kursow...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...