Skocz do zawartości

Tibia


Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy to znaczy kto? Ty i kto jeszcze? Owszem był pomysł, żeby tam dłużej pograć, ale ja zatrzymałem się na 8 lvlu, Rafiego kojarze z 11 i tyle

Brudas? Ara? Nie wiem jak Brudas, ale Ara gra na pewno, a Brudi jest chętny, tak więc gdyby zebrać ekipe, to może jednak coś by sie dało stworzyć.

 

A co do best pk teamu - gdyby taki miał powstać, to nie brałbym do niego nigdy gości, którzy mają doświadczenie praktycznie tylko z no-pvp. Sorry Dejwid, ale Ty i best pk team?

Co Ty możesz wiedzieć o moich zdolnościach na pvp, skoro nigdy nie mogłem ich zaprezentować?

Odnośnik do komentarza
Co Ty możesz wiedzieć o moich zdolnościach na pvp, skoro nigdy nie mogłem ich zaprezentować?

 

Chcesz się zmierzyć na OTS'ie?

 

Sorry m8, ale ciężko mieć pozytywną opinię o pvp gościa, który ma problemy z podstawowym rozumieniem Tibii.

 

Tylko jest problem, kto umiałby postawic OTS ja nie bardzo.

 

Żaden problem. Szukam obecnie dobrego i stabilnego hostera.

Odnośnik do komentarza

Otóż mam problem z Tibią, kiedy chciałem zagrać na OTS'ie wykoczył mi taki komunikat: Video surface allocation failed. (Error code 13) Please choose another video graphics mode. Pod tym jest przycisk OK po jego wciśnięciu wyskakuję nastepujący bład: Runtime Error! Program C:\Tibia\tibia.exe This application has requsted the Runtime to terminate it in an unusual away Please contact the application's support team for more information. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć w czy tkwi problem?

Odnośnik do komentarza

Problem polega na wybraniu złego engine'u graficznego w opcjach Tibii. AFAIK wystarczy w elemencie docelowym dopisac engine 0, engine 1 lub engine 2. Jak nie podziała, to radzę udać się do FAQ tibia.pl albo tibia.com, na pewno będzie coś na ten temat napisane.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Przedwczoraj w nocy wychodzilem z rooka, wczoraj od 23 do tej h gralem i zobaczcie sami co wyszlo ;).

 

 

http://foteka.pl/436f3fb1fcaf6eccec326daba46c2ab1

 

 

 

Przenioslem sie na non-pvp po hacku. Duzo znajomych tutaj gra. Zreszta gdzies na forum przeczytalem ze Galana jest w trójce najbardziej zniszczonych serwerów Tibijskich... Wiec baj baj galana, welcome celesta.

 

 

Btw.Ceny sa zajebiste :D

Odnośnik do komentarza

Był już taki pomysł. Oczywiście upadł.

 

W kwestii Honery, Polaków jest tam trochę, BRsów oczywiście też. Nie ma zmiłuj, świat USA. Anyway, ponoć do godziny 20 da się expić, co imho udowadnia 6 lvl w 2h15min.

 

Co do grupki, fajnie by było. Problem w tym, że widząc porażkę historii z Danubią raczej mało realistyczne jest to, że komuś uda się powrót.

Odnośnik do komentarza
Był już taki pomysł. Oczywiście upadł.

 

W kwestii Honery, Polaków jest tam trochę, BRsów oczywiście też. Nie ma zmiłuj, świat USA. Anyway, ponoć do godziny 20 da się expić, co imho udowadnia 6 lvl w 2h15min.

 

Co do grupki, fajnie by było. Problem w tym, że widząc porażkę historii z Danubią raczej mało realistyczne jest to, że komuś uda się powrót.

Problemem może okazać sie swiat. Ja checi mam, Mr David takze, a jak z Toba?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...