Skocz do zawartości

Tibia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wole byc normalnym graczem :D . ale jakis tutor czy cos do banowania za "fri itanz plax" tyz moze byc :D. No i oczywiscie oby jak najwczesniej powstal bo chce juz zaczac wojne (zreszta jak zawsze) xD

 

Ja wole byc normalnym graczem :D . ale jakis tutor czy cos do banowania za "fri itanz plax" tyz moze byc :D. No i oczywiscie oby jak najwczesniej powstal bo chce juz zaczac wojne (zreszta jak zawsze) xD

 

W ogole wczoraj :D zapeczylem moim 39 palkiem z kumplem 21 ms z redem o_O i go zaczal lac jakis 24 sorc :D. Loocik - 4 bp mf, bag gfb bag ihow :D. ily pvp ;8

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kwestia gustu. Po prostu nadeszła pora trochę osłabić sorców, bo to, co odpieprzali, to była po prostu parodia. Knight, żeby zbliżyć się do osiągów sorca musiał się po prostu zamieniać w maga i klepać z gfb w tombach albo latać po siakiś warlockach z exori. Cieszę się podwójnie, bo nie odstawiłem swojego ryca w kąt i skille nadal na nim ładnie rosną (prawdopodobnie jutro w okolicach nocnych będzie już 88/87.). Nie można też zapominać, że TS to jednak TS - wszystko jest nadal wyważane i testowane - nie ma co popadać ani w hurraoptymizm, ani też rzucać w kąt chary magów.

Odnośnik do komentarza

Nastał update, a razem z nim wspaniałe czasy dla knightów!

 

Dragon na 5 hitów z war hammera, zerk ściągnięty ze skullstaffa na balanced na hita... jest pięknie! W końcu można normalnie expić. Bardzo fajna zmiana, bo naprawdę miałem już dość scarabów.

Odnośnik do komentarza

Ok króciutko na temat updatu:

Coraz mniej mi się ta gra podoba :/ Niestety zamiast poprostu osłabić magów oni podpakowali palów i knightów ogólnie mówiąc jest ostra rozpierducha, już niedługo będzie wysyp samych h-lvl bo exp teraz to sama radość i przyjemność :/

Pal będzie miał skille z kosmosu bo teraz nawet nie trzebna podnosić kamieni i spirów zostają w BP :/ wystarczy wypakować plecak kamieniami puścić postać na bocie na noc i rano wtsajemy z podpakowaną postacią :/

 

ponawiam pytanie na temat powrotu :> Osobiście moge grać tam gdzie będzie zdecydowana większość czy to będzie Danubia czy Berylia czy też Harmonia ( co jest raczej wątpliwe gdyż nie wszyscy mają Pacc a bez pacc tam grać się nie da ). Chęć gry wyrazili Aragonisal (już gra), i Jacas. Kto następny :>

Odnośnik do komentarza
Ok króciutko na temat updatu:

Coraz mniej mi się ta gra podoba :/ Niestety zamiast poprostu osłabić magów oni podpakowali palów i knightów ogólnie mówiąc jest ostra rozpierducha, już niedługo będzie wysyp samych h-lvl bo exp teraz to sama radość i przyjemność :/

Pal będzie miał skille z kosmosu bo teraz nawet nie trzebna podnosić kamieni i spirów zostają w BP :/ wystarczy wypakować plecak kamieniami puścić postać na bocie na noc i rano wtsajemy z podpakowaną postacią :/

 

ponawiam pytanie na temat powrotu :> Osobiście moge grać tam gdzie będzie zdecydowana większość czy to będzie Danubia czy Berylia czy też Harmonia ( co jest raczej wątpliwe gdyż nie wszyscy mają Pacc a bez pacc tam grać się nie da ). Chęć gry wyrazili Aragonisal (już gra), i Jacas. Kto następny :>

Tak jak już mówiłem ja swój powrót uzależniam od tego czy to będzie akcja na poważnie czy tylko krótki zryw. Jeśli na poważnie to mogę nawet przeszukać dokładnie depo i sprzedać różne pierdoły, żeby wspomóc powrót np. Jacasa, który jest po hacku. Ewentualnie mogę też porobić runy na sprzedaż. Tylko z drugiej strony nie wiem jaka jest sytuacja na Berylii :-k

Odnośnik do komentarza

ja jestem otwarty na propozycje :] juz z pol roku wracam do tibii i chyba pora zebym gdzies dluzej posiedzial. w zasadzie moge grac wszedzie poza Harmonia i tego typo non pvp, na ktorych bez pacca to pod depo jest ciezko postac :/ a w pacca zainwestuje jak bede wiedzial gdzie i z kim bede gral.

Odnośnik do komentarza

Swego czasu równiez grałem w tibje;) miałem tam chyba marny ale zawsze 40 lvl chara sprzedałem i od roku nei grałem na rl tibi. Tylko od czasu do czasu na OTS'ach z kumpalmi. Ale moge teraz znowu zaczac garc na jakims siwecie z wami moglibysmy nawet zrobic sobie gildie.

Odnośnik do komentarza
heh jakbym czytal wlasny opis :D tez moglbym gdzies grac ale chyba ci co chca to graja tam gdzie grali a ci ktorzy nie graja to nie chca wracac ;P

Jakbyś jeszcze czytał inne rzeczy niż własny opis to byłoby fajnie...

Wszyscy gramy teraz na Danubii, większość z nas rzadko, ale powoli bijemy lewelki. W przyszłości mamy zamiar utworzyć najlepszy PK team na servie. Wystarczy? Chcesz grać to wbijaj na Danubie, ale szansa że któryś z nas jest dostępny to jakieś 1/100.

Odnośnik do komentarza

@up

 

A to ciekawe, bo jeden z kumpli wyjechał na 2 miechy na wakacje, drugi non-stop ginie, kiedy Dudek ostatnio grał to ja nie wiem, kiedy ja grałem tym bardziej. A Jacek się chyba w ogóle nie logował. A co do best pk teamu - gdyby taki miał powstać, to nie brałbym do niego nigdy gości, którzy mają doświadczenie praktycznie tylko z no-pvp. Sorry Dejwid, ale Ty i best pk team?

 

Anyway, pomysł na stworzenie pk teamu całkiem fajny. Tylko pytanie - komu się chce grać?

Odnośnik do komentarza
Jakbyś jeszcze czytał inne rzeczy niż własny opis to byłoby fajnie...

Jakbyś nie próbował być na siłę śmieszny to byłoby jeszcze fajniej... :]

Wszyscy gramy teraz na Danubii, większość z nas rzadko, ale powoli bijemy lewelki

Wszyscy to znaczy kto? Ty i kto jeszcze? Owszem był pomysł, żeby tam dłużej pograć, ale ja zatrzymałem się na 8 lvlu, Rafiego kojarze z 11 i tyle :-k

W przyszłości mamy zamiar utworzyć najlepszy PK team na servie.

:rotfl:

Wystarczy?

IMHO nie ;)

Chcesz grać to wbijaj na Danubie, ale szansa że któryś z nas jest dostępny to jakieś 1/100.

No to Jacas wbijaj szybciutko :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...