Skocz do zawartości

Rowery


Rekomendowane odpowiedzi

A kto Ci takich głupot nagadał, że już takich nie robią? Możesz nawet kupić samą piastę z hamulcem nożnym i biegami wewnętrznymi. Ale do rzeczy. Ile chcesz na to wydać i czy to ma być nówka czy używka?

 

Niedawno szukałem podobnego roweru dla wujka i natrafiłem na takie coś: http://www.rowerystylowe.pl/sparta-styler-p-5706.html wprawdzie go nie kupiliśmy ze względu na ograniczone fundusze, ale jest wart polecenia.

Odnośnik do komentarza

Flinta, rusz dupę i pokręć się trochę po sklepach, a bez problemu znajdziesz coś, co Cię interesuje :) moja mama kupowała damski rower z hamulcami nożnymi (torpedo) i trzema biegami w wewnętrznymi z ramą aluminiową 18", kołami 28" i zapłaciła za niego 990 złotych. Jakie było moje zdziwienie, kiedy wsiadłem na jej rowerek i przekonałem się jak leciutko się ten pojazd prowadzi ;) wrzucę Ci kilka przykładów na których możesz się opierać. Może któryś znajdziesz w sklepie. A jak nie to zamawiaj przez Internet, choć radzę Ci abyś mimo wszystko kupił w sklepie rowerowym i przed zakupem wsiadł na ten rower, poprosił aby dali Ci się nim przejechać. To nie jest jednak telefon komórkowy z całej serii, którego możesz kupować w ciemno. Rower trzeba dopasować do siebie. Weź ojca i niech on "przymierzy" go pod siebie. Takich prezentów nie robi się bez osoby, której chcesz dać prezent.

 

http://www.sklep.wygodnyrower.pl/start/details/431/28/rowery-do-1500zl/fashion-line-rower-miejski-alu

http://www.sklep.wygodnyrower.pl/start/details/792/28/rowery-do-1500zl/maxim-mc-153

http://www.sklep.wygodnyrower.pl/start/details/767/28/rowery-do-1500zl/unibike-retro-brazowy

 

Powiększ sobie zdjęcia. Jakbyś miał wątpliwości - pytaj.

 

Prawdziwego Holendra nie kupisz poniżej 2000 zł. One wprawdzie nie są tyle warte, ale jest moda na te rowery i sprzedawcy na tym podbijają ceny.

Odnośnik do komentarza

Prawdziwego Holendra nie kupisz poniżej 2000 zł. One wprawdzie nie są tyle warte, ale jest moda na te rowery i sprzedawcy na tym podbijają ceny.

O co Ty powiesz? To w ciuuuul poszly w gore. Bo widzisz, ja swojego 7 lat temu kupilem za 350 zl z przesylka. I do dzisiaj jeździ.

 

I zebys mi nie wypomnial, ze to nie holender to powiem Ci, ze wyprodukowala go firma Union, a model nazwano Parade.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Moze przyszedł czas by se wreszcie kask kupić ;)

kompletnie sie na tym nie znam. Poradzi ktos?

Bylem w 1 sklepie i polecali mi: LAZER VANDAL za ok 249.90pln (podobny do tego, ale nie wiem czy dokladnie ten sam model). Ktoś inny polecał Giro, tu ceny są od 100 do 600pln.

jakieś rady? cena powiedzmy do 200pln...czy warto dołożyć do tego LAZERA?

Odnośnik do komentarza

Przyklad z autopsji. Jak kupowalem kask to upatrzylem sobie model MET Anaxagore. Podobal mi sie, miescil w budzecie, dosc wysoki model. Poszedlem do sklepu. Przymierzylem M-ke - za mala. L-ka - za duza. Wzialem 79 zl tanszy Zolfo - siadl idealnie. Wzialem tanszy, mimo ze bardzo chcialem kupic drozszy.

 

Kup taki jaki Ci bedzie pasowal.

Odnośnik do komentarza

cel: rower dla mamy, 45-letniej kobiety, ktora jezdzi czasami szosami, a niekiedy jakimis lesnymi sciezkami, ale zaden offroad, wiec bez szalenstw

do tej pory jezdzila na CROSSie ojca, ale zaczela ponarzekiwac, na wysoka rame (meski rower) oraz, ze musi sie pochylac do kierownicy, wiec wskazane byloby znalezc rower wygodniejszy dla niej

 

jakies rady?

Odnośnik do komentarza

No nie do konca jest jak mowicie.

 

Porzadnego mieszczucha kupisz za 300-500 zl. Bedzie uzywany, moze mocno stary, ale bedzie dawal rade (jak dobrze wybierzesz). Nowy porzadny mieszczuch, czyli lekki i z odpowiednimi bajerami moze kosztowac nawet 3k. Za 1k mozna kupic nowego pseudo mieszczucha. Za 1000 mozna poszukac uzywanego holendra z alu rama. Ale to tez nie bedzie 12 kg jak w goralu.

 

Ja mam mieszczucha z 1986 r. kupionego za 350 zl i jezdze na nim 7 rok. Dziala? Dziala, ale ja go nie nosze bo skurczybyk wazy chyba z 24 kg.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...