Skocz do zawartości

Rowery


Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniaj?c z?aman? r?czk? hamulcow? (nie pytajcie jak to zrobi?em, chyba zamieni?em si? na chwil? z Pudzianem si??) rozerwa?em link? hamulcow? :] No wi?c nast?pnego dnia kupi?em link? wszystko zamontowa?em, a hamulec przedni (w "sk?adaku") s?abo hamuje tzn. niby jest opór, ale kiedy wcisn? r?czk? do ko?ca i popchn? rower to jedzie, a na poprzednich cz??ciach co najwy?ej przelecia?bym przez kierownic?. Ustawia?em klocki, naci?ga?em link? i nic. Dodam, ?e wymiana klocków nic nie da bo ju? to zrobi?em.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie czy ktoś z was miał kiedyś do czynienia z rowerem Kross Hexagon V3? Noszę się z zamiarem jego zakupu ale chciałbym poznać również wasze opinie. Jeździć będe najczęściej po nawierzchniach twardych w mieście, czasem jednak zjade i do lasu. Prócz tego w sierpniu mam zamiar wybrać się wraz z dziewczyną na mały objazd pomorza i chciałbym wiedzieć czy jak wrzuce na niego bagażnik z pełnymi sakwami to nie zdaży się nic nieprzyjemnego.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie czy ktoś z was miał kiedyś do czynienia z rowerem Kross Hexagon V3? Noszę się z zamiarem jego zakupu ale chciałbym poznać również wasze opinie. Jeździć będe najczęściej po nawierzchniach twardych w mieście, czasem jednak zjade i do lasu. Prócz tego w sierpniu mam zamiar wybrać się wraz z dziewczyną na mały objazd pomorza i chciałbym wiedzieć czy jak wrzuce na niego bagażnik z pełnymi sakwami to nie zdaży się nic nieprzyjemnego.

Miałem długo podobnego Krossa i przez 3 lata użytkowania spisywał się rewelacyjnie. A dodać muszę, że teren, który pokonywałem tym rowerem był głownie pagórkowaty, nierówny i "trudny" dla tego rodzaju sprzętu. Ostatnio przesiałem się na tego Authora i nie żałuję pieniędzy wydanych na ten rower ;)

Odnośnik do komentarza

No i rower zakupiony, razem z bagażnikiem i porządnym zapięciem ten wypad "do sklepu" kosztował mnie 844 zł. Na razie po krótkiej przejażdżce jestem z tej maszynki bardzo zadowolony, zobaczymy co będzie później. Wtedy też pokusze się o jakąś bardziej rozbudowaną opinię.

Odnośnik do komentarza
mój brat ma taki właśnie łańcuch

wszystko fajnie, zapięcie nie do zneutralizowania, tylko, że to jest w pi...nezkę ciężkie :/ taki łańcuch waży z 10 kg :/

Dlatego ja uzywam U-locka Abusa. Wazy to moze 1,5-2 KG, wygodne, mocowane do ramy i jak na razie skuteczne. Zdarza mi sie zostawiac rower nawet na kilka godzin bez opieki w najrozniejszych miejscach i nadal go mam ;]

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie

 

Wielka prosba o pomoc i rade.

 

Szukam roweru dla dziewczyny.

 

Wstepne wymagania to: rower crossowy (do lasu i po miescie), aluminiowa rama, jakis amorek na widelcu by sie przydal, pod tyleczkiem tez by bylo dobrze;-)

 

I najwazniejsza rzecz to cena: pragnalbym znalezc cos do 1000zł. Wiem, ze chyba ciezko bedzie (bo sam cos probowalem szukac) ale licze na Wasza pomoc:-)

Odnośnik do komentarza
mój brat ma taki właśnie łańcuch

wszystko fajnie, zapięcie nie do zneutralizowania, tylko, że to jest w pi...nezkę ciężkie :/ taki łańcuch waży z 10 kg :/

Dlatego ja uzywam U-locka Abusa. Wazy to moze 1,5-2 KG, wygodne, mocowane do ramy i jak na razie skuteczne. Zdarza mi sie zostawiac rower nawet na kilka godzin bez opieki w najrozniejszych miejscach i nadal go mam ;]

a może po prostu masz taki rower, że nawet pies z kulawą nogą się nim nie zainteresuje ? :keke:

a serio - gratuluje wytrwałości, mi już kiedyś za...kosili rower spod ogródka, nie było mnie przy nim z 10 minut i to wystarczyło

dlatego teraz wszędzie ze sobą biorę tą właśnie zapinkę :]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie, od jakichś dwóch miesięcy mam rowerek taki hipermarketowy, ale z tej wyższej półki troszeczkę. Koła stożkowe, które miały być supermocne i wytrzymać pod moją wagą (105 kg - mam po prostu grube kości i mierzę 190 cm :P) szybko niestety się scentrowały (po 650 km). Jakie polecacie koła, jakieś takie bardzo dobre do tyłu?

Odnośnik do komentarza

Niestety taka prawda. A na jakich jeździłeś wcześniej? I do jakiej ceny chcesz to kółko? Sam mam z tyłu Remerx Panther z fajnymi, nieco grubszymi szprychami. Fajna obręcz - kapslowana, twarda. Wcześniej był oryginalny Kelly'sowski Modern Combat i niestety się nie sprawdził w terenie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...