Skocz do zawartości

Stadion zastepczy w CM03/04


anasahim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gram w Championship managera 03/04 pare ladnych lat ...i mam pierwszy raz w zyciu problem...mianowicie gram zaglebiem lubin rozbudowywalem stadion GOS w lubinie i na czas remontu rozgrywalem mecze na drugim stadionie w polkowicach ...skonczyl sie okres remontu a ja dalej gram juz drugi sezon na stadionie zastepczym , a wyremontowany pierwszy stadion jest niewidoczny jak i w meczach tak i w informacji o zespole....Co mam zrobic da sie jakos grac na nowym stadionie ,to jest jakis blad czy co o tym sadzicie i czy mieliscie podobny problem....Z gory bardzoi dziekuje....

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci tak - grając Ruchem Chorzów podczas rozbudowy stadionu drużyna rozgrywała mecze na Stadionie Śląskim ale kiedy rozbudowa stadionu przy Cichej się skończyła to klub powrócił na swój stadion. Być może to błąd gry. Grasz na spachowanym FMie czy na podstawce?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Poczekalem jakis czas i widze ze nie ma zadnych sensownych odpowiedzi i pomocy ....szkoda . Jesli ktos mial podobny problem niech chociaz napisze czy po jakims sezonie wrocilo do normy albo czy da sie rozbudowac zastepczy stadion? ja proszac zarzad mam odpowiedz ze biora pod uwage rozbudowe i taj juz 2 sezony...;/ (tak jakby to juz byl moj stadion bo nieswoich stadionow nie da sie rozbudowac) Jest jaks szansa ze wroce na stary stadion o wiele pojemniejszy?

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

auaua Jakis wiekszy bugus sie wkrecil w mojego managera teraz gram valencia ...powiekszam stadion o 10000krzeselek...mija termin rozbudowy ..(juz 3 miesiac) a w info dalej ze w budowie!...Jakis kryzys jak w polsce z euro 2012? czy jak? widze ze nikt nier wie w jakich plikach pogrzebac by sie tego pozbycv?>Denerwwujaca to bo zamiast powiekszyc stadion mam przez budowe zmniejszony....boli co z tym robic?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...