Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY

Rekomendowane odpowiedzi

View all 56 comments

Coś tam jest. Sprawdź czy zgadza się. :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
View all 56 comments

Coś tam jest. Sprawdź czy zgadza się. :>

ok, mam już, thx ;]

rob dougan - clubbed to death

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.last.fm/user/meyde/journal/2007/07/21/480651/

Pod tym linkiem znajdują się profile zespołów na laście, w których można znaleźć darmową muzykę. Czasem jest to jeden kawałek, czasem nawet kilka. Muszę dokładniej popatrzeć, bo może uda mi się nawet w niektórych wypadkach znów odnaleźć jakąś darmową płytę ;]. Ogólnie 'dla kazdego coś miłego', od hip-hopu po indie aż po muzykę elektroniczną i metal. Lista będzie aktualizowana na bieżąco. Jest np. za mało ciężkich dźwięków itd. Enjoy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
http://www.last.fm/user/meyde/journal/2007/07/21/480651/

Pod tym linkiem znajdują się profile zespołów na laście, w których można znaleźć darmową muzykę. Czasem jest to jeden kawałek, czasem nawet kilka. Muszę dokładniej popatrzeć, bo może uda mi się nawet w niektórych wypadkach znów odnaleźć jakąś darmową płytę ;]. Ogólnie 'dla kazdego coś miłego', od hip-hopu po indie aż po muzykę elektroniczną i metal. Lista będzie aktualizowana na bieżąco. Jest np. za mało ciężkich dźwięków itd. Enjoy.

dzięki meyde za tego linka :* a ja się zastanawiałem nad utworzeniem osobnego tematu dla darmowej muzyki, bo sam kiedyś dawałem kilka linków w temacie o muzyce elektronicznej, a baza w stylu ciekawych stron tylko, że z darmową muzyką pewnie by się przydała. mysle, że znajdzie się więcej osób, które lubią posłuchać niezależnej muzyki. :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no problem. jak coś masz to ładnie otaguj, określ gatunek i daj na priv to zamieszczę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeszcze tak w ramach ostatniego OT dodam, że niedawno zacząłem dodawać także darmowe albumy do listy i w tej chwili jest ich ponad 100.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Football is coming home, wykonawca Three Lions.

A nie, źle miałem podpisane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, o ile wiem, to byla piosenka do filmu "Rodzina Robinsonow". O zadnej solowej karierze nie slyszalem, wiem natomiast, ze Myslo robi sobie roczna przerwe od koncertowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, pogooglowalem troche przed chwila i do tego samego doszedlem. Potem wchodze na forum, a tu SZk tylko potwierdza moje przypuszczenia ;-). Ponoc piosenka tekstowo wyraznie inspirowana oryginalnymi, angielskimi wykonaniami z soundtracka, ale mimo wszystko ladnie to brzmi. Gdyby Myslovitz, o ile zaczna znow tworzyc, skomponowalo cos w tym stylu plus nieco domieszki Valentino i Z rozmyslan mogloby to skierowac zespol na nowe tory. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

potrzebuje kawalka East Clubbers - My Love ale w wykonaniu z orkiestra :> chlopaki wykonali to na Hitach na Czasie w Białymstoku, Szczecinie i chyba w Zabrzu :> moze byc nawet wideo z ich wystepu :) chodzi mi o sam poczatek z wiolonczelami ;)

to wlasnie to ale potrzebuje lepsza jakosc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nightwish - Dark Passion Play (2007)

Po kilku latach przerwy postanowiłem ponownie posłuchać Nightwisha. Nie rozczarowałem się - jak za starych dobrych czasów, nic się nie zmienili, wciąż grają bardzo przyjemny dla ucha, melodyjny rock. Przy kilku momentach myślałem, że ten album może być lekko nudny, ale pierwsze i ostatnie piosenki kompletnie mnie do niego przekonały. Polecam gorąco wszystkim fanom Nightwisha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm, jak znalazł na prezent dla mojego dziewczęcia. Pytanie tylko, na ile nowa wokalistka zdoła zastąpić Tarję...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmmm, jak znalazł na prezent dla mojego dziewczęcia. Pytanie tylko, na ile nowa wokalistka zdoła zastąpić Tarję...?

Oby...

Nie chciałbym by wraz z nowa wokalistką uleciał cały urok zespołu...

Tak szczerze to dopiero rok temu i to dopiero po długich namowach pewnej niewiasty zacząłem słuchać tego zespołu, wmawiając sobie, że to zupełnie nie moje dzwięki. W pewien sposób nadal nie są, ale mają coś w sobie, że potrafią mnie zawsze na jakiś czas oczarować. Ach te kobietki... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kamtek: zobacz sam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi