Skocz do zawartości

Muzyka


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

http://www.last.fm/user/meyde/journal/2007/07/21/480651/

 

Pod tym linkiem znajdują się profile zespołów na laście, w których można znaleźć darmową muzykę. Czasem jest to jeden kawałek, czasem nawet kilka. Muszę dokładniej popatrzeć, bo może uda mi się nawet w niektórych wypadkach znów odnaleźć jakąś darmową płytę ;]. Ogólnie 'dla kazdego coś miłego', od hip-hopu po indie aż po muzykę elektroniczną i metal. Lista będzie aktualizowana na bieżąco. Jest np. za mało ciężkich dźwięków itd. Enjoy.

Odnośnik do komentarza
http://www.last.fm/user/meyde/journal/2007/07/21/480651/

 

Pod tym linkiem znajdują się profile zespołów na laście, w których można znaleźć darmową muzykę. Czasem jest to jeden kawałek, czasem nawet kilka. Muszę dokładniej popatrzeć, bo może uda mi się nawet w niektórych wypadkach znów odnaleźć jakąś darmową płytę ;]. Ogólnie 'dla kazdego coś miłego', od hip-hopu po indie aż po muzykę elektroniczną i metal. Lista będzie aktualizowana na bieżąco. Jest np. za mało ciężkich dźwięków itd. Enjoy.

dzięki meyde za tego linka :* a ja się zastanawiałem nad utworzeniem osobnego tematu dla darmowej muzyki, bo sam kiedyś dawałem kilka linków w temacie o muzyce elektronicznej, a baza w stylu ciekawych stron tylko, że z darmową muzyką pewnie by się przydała. mysle, że znajdzie się więcej osób, które lubią posłuchać niezależnej muzyki. :>

Odnośnik do komentarza

No tak, pogooglowalem troche przed chwila i do tego samego doszedlem. Potem wchodze na forum, a tu SZk tylko potwierdza moje przypuszczenia ;-). Ponoc piosenka tekstowo wyraznie inspirowana oryginalnymi, angielskimi wykonaniami z soundtracka, ale mimo wszystko ladnie to brzmi. Gdyby Myslovitz, o ile zaczna znow tworzyc, skomponowalo cos w tym stylu plus nieco domieszki Valentino i Z rozmyslan mogloby to skierowac zespol na nowe tory. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

potrzebuje kawalka East Clubbers - My Love ale w wykonaniu z orkiestra :> chlopaki wykonali to na Hitach na Czasie w Białymstoku, Szczecinie i chyba w Zabrzu :> moze byc nawet wideo z ich wystepu :) chodzi mi o sam poczatek z wiolonczelami ;)

 

to wlasnie to ale potrzebuje lepsza jakosc ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Nightwish - Dark Passion Play (2007)

 

Po kilku latach przerwy postanowiłem ponownie posłuchać Nightwisha. Nie rozczarowałem się - jak za starych dobrych czasów, nic się nie zmienili, wciąż grają bardzo przyjemny dla ucha, melodyjny rock. Przy kilku momentach myślałem, że ten album może być lekko nudny, ale pierwsze i ostatnie piosenki kompletnie mnie do niego przekonały. Polecam gorąco wszystkim fanom Nightwisha.

Odnośnik do komentarza
Hmmm, jak znalazł na prezent dla mojego dziewczęcia. Pytanie tylko, na ile nowa wokalistka zdoła zastąpić Tarję...?

 

Oby...

Nie chciałbym by wraz z nowa wokalistką uleciał cały urok zespołu...

Tak szczerze to dopiero rok temu i to dopiero po długich namowach pewnej niewiasty zacząłem słuchać tego zespołu, wmawiając sobie, że to zupełnie nie moje dzwięki. W pewien sposób nadal nie są, ale mają coś w sobie, że potrafią mnie zawsze na jakiś czas oczarować. Ach te kobietki... ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...