Skocz do zawartości

Muzyka


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wybaczcie, że odbiegam od dyskusji ale przypomniała mi się ostatnio piosenka Moby'ego, którą za młodu uwielbiałem. W teledysku było pomieszczenie z monitorami i krowa, którą kroili ale ona ciągle żyła. Nie wie ktoś o co mi chodzi? Na youtubie, wrzucie itp wytagowałem Moby'ego na wszystkie sposoby ale nie mogłem znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Wybaczcie, że odbiegam od dyskusji ale przypomniała mi się ostatnio piosenka Moby'ego, którą za młodu uwielbiałem. W teledysku było pomieszczenie z monitorami i krowa, którą kroili ale ona ciągle żyła. Nie wie ktoś o co mi chodzi? Na youtubie, wrzucie itp wytagowałem Moby'ego na wszystkie sposoby ale nie mogłem znaleźć.

 

I robili z niej wkłady do hamburgerów? ;) Też to pamiętam, wykonawcy nie, ale wiem, że to nie był Moby.

Odnośnik do komentarza
Wybaczcie, że odbiegam od dyskusji ale przypomniała mi się ostatnio piosenka Moby'ego, którą za młodu uwielbiałem. W teledysku było pomieszczenie z monitorami i krowa, którą kroili ale ona ciągle żyła. Nie wie ktoś o co mi chodzi? Na youtubie, wrzucie itp wytagowałem Moby'ego na wszystkie sposoby ale nie mogłem znaleźć.

Etienne de Crecy- Am I Wrong ?

Odnośnik do komentarza

Ostatnio jak jechaliśmy z kumplem to leciała taka rosyjska nuta i pamiętam tylko że śpiewała to kobieta i refren się zaczynał coś w stylu "ach kak że ty całujesz...". Niestety więcej nie jestem sobie w stanie przypomnieć z pewnych względów :keke: . Czy ktoś może kojarzy co to mogło być? ;)

Odnośnik do komentarza
Wybaczcie, że odbiegam od dyskusji ale przypomniała mi się ostatnio piosenka Moby'ego, którą za młodu uwielbiałem. W teledysku było pomieszczenie z monitorami i krowa, którą kroili ale ona ciągle żyła. Nie wie ktoś o co mi chodzi? Na youtubie, wrzucie itp wytagowałem Moby'ego na wszystkie sposoby ale nie mogłem znaleźć.

Etienne de Crecy- Am I Wrong ?

To chyba to. A wydawało mi się, że teledysk był bardziej ponury i inaczej sobie to przypominałem. Muzycznie zdecydowanie inaczej ;) . Ale dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Zareklamuję się, a co! (Pewnie wielu z was dostało też na GG i na maila, za duble przepraszam :P)

 

***

 

Witam,

 

Zapraszam do słuchania mojej audycji radiowej w Radiu Afera, poniżej tekst promocyjny:

 

***

"Po drugiej stronie ciszy"

 

Miłość, smutek, ból, żal, wściekłość, utracone marzenia, ból istnienia

Piękne dźwięki, muzycznie różnorodne, jednak połączone tematycznie z głównymi hasłami audycji, przeplatane werterowskimi zapowiedziami jednego z ostatnich umarłych romantyków.

 

"Nie pozwól miłości, by umarła przed Tobą"

 

Posłuchaj w piątek, trzy minuty po 21

 

***

 

Gdzie można posłuchać?

 

W Poznaniu na 98,6 MHz

W Internecie na www.afera.com.pl

 

Do usłyszenia w eterze,

Pozdrawiam,

Artur Karpiński (vel Vami / Vikki Roxx)

Odnośnik do komentarza

Byłem wczoraj na koncercie Dżewa. Już be zmojego brata w składzie.

W niektórych kawałkach brakowało drugiej gitary, w innych nie, ale ja nie o tym chciałem.

Razem z Dżewem zagrał zespól Max Weber. Chłopaki grają indie rocka czy jak to się tam nazywa. Bardzo fajna muzyczka. Trochę na jedno kopyto mają kawalki, ale są nieźli. Do tego goście są bardzo sympatyczni.

Jak im powiedziałem, że mi się podobało to się cieszyli jak dzieci. Takie wsparcie dla młodych zespołów jest ważne, tym bardziej, że naprawdę mi się podobało :) .

Swoją drogą kolesie od razu zapytali sie mnie czy siedze w klimatach hardcorowych :lol: . Po mnie to aż za bardzo widać :D .

Marzy mi się kapelka hardkorowa złożona z kilku starszych kolesi grających dla czystej przyjemności. Bez napinania się na jakieś koncerty itd. Po prostu rzeźnia dla relaksu.

 

A teraz z innej beczki. Dorwałem ostatni album Sick of it All "Death to Tyrants" . To jest to co lubię. Ostry, ale melodyjny hardcore rodem z Nowego Jorku. Miejska, bezkompromisowa muza.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale jeżeli założycie maila na yahoo, macie możliwość "zrobienia" sobie radia internetowego na własną modłę. Oceniacie style muzyczne, wykonawców, piosenki, ogólnie mówiąc spoko sprawa.

Odnośnik do komentarza
A teraz z innej beczki. Dorwałem ostatni album Sick of it All "Death to Tyrants" . To jest to co lubię. Ostry, ale melodyjny hardcore rodem z Nowego Jorku. Miejska, bezkompromisowa muza

 

oj Wujek- ten album to masakra (na + oczywiście). extra albumik!

dla mnie wymiatają albumy Dropkick Murphys!! punk+ irlandzka muza=miodzio. jak ktoś nie zna to polecam.

 

ty-> DROPKICK MURPHYS - ładny klip, w sensie muza :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...