Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

zeby gral pierwsze skrzypce w Realu to musi troche forme poprawic, bo w tym sezonie cudow nie ma

To wiadomo, od kontuzji jest trochę pod formą. Ot choćby mecz z Valencią i "dobre podanie" przy pierwszej bramce.

 

Tym bardziej, że Zidane ceni sobie Pepe.

Pepe będzie grał już coraz mniej. Nie te lata, niestety urazy. Choć w tym sezonie formę ma bardzo dobrą.

Odnośnik do komentarza

Z bardzo dobrego źródła (które po raz kolejny się sprawdziło) wiem, że De Boer nie jest zbytnio brany pod uwagę. Ale nawet jeśli okazałoby się, że to on ma zastąpić Martineza to nie miałbym nic przeciwko - jako piłkarz wygrał wszystko, z Ajaxem urwał 4 tytuły z rzędu (taki wynik to wyczyn w każdej lidze) i jest młody, więc ma przed sobą na pewno duże perspektywy. Dałbym mu szansę, ale nie jest to mój wybór nr 1. W tej chwili wolałbym nawet sprawdzonego w tej lidze Koemana.

Odnośnik do komentarza

No, ale trochę chyba czytasz, a co jakiś czas wypływa, że to wychowanek Leicester. Poza tym porównanie Lisów z Burnley czy innym Barnsley to potwarz i czysty Monty Python. ;)

 

Edit: widzę, że Burnley jest wyżej niż Leicester w tabeli wszechczasów, ale zdania nie zmieniam. :)

Odnośnik do komentarza
Aston Villa potwierdziła w środę wieczorem, że chińskie konsorcjum przejęło 100 proc. udziałów w klubie. Właścicielem tegorocznego spadkowicza z Premier League będzie od teraz Recon Group.

 

Zapowiadają, że chcą szybko wrócić do PL i walczyć o tytuły.

No ciekawe, czy na zapleczu Statku Premiera wyłożą jakieś konkretne pieniądze. :-k

Odnośnik do komentarza

 

Aston Villa potwierdziła w środę wieczorem, że chińskie konsorcjum przejęło 100 proc. udziałów w klubie. Właścicielem tegorocznego spadkowicza z Premier League będzie od teraz Recon Group.

 

Zapowiadają, że chcą szybko wrócić do PL i walczyć o tytuły.

No ciekawe, czy na zapleczu Statku Premiera wyłożą jakieś konkretne pieniądze. :-k

 

No nie wiem, mnie to pachnie katastrofą. Na razie o tym nowym właścicielu wyczytałem to:

 

 

 

claimed he was a professor at Harvard for 6 years - not true

claimed he helped design/build the birds nest stadium - not true

claimed he owns 5 businesses - he only owns one (Lotus Health) and it made a heavy loss last year

Is considering renaming Villa Park to include 'Lotus'

No one actually knows how old he is

The Recon Group (which he is chairman of) has never published an audited financial statement

And now Samuelson is involved.

Odnośnik do komentarza

To też niegłupie, aczkolwiek nie mam przekonania co do de Boera. Nie ma doświadczenia w Premier League, nie wiadomo jak sobie radzi z dużą ilością kasy do dyspozycji, a i styl gry za bardzo przypomina Martineza. Jedyne plusy to zdobyte tytuły i umiejętne wprowadzanie młodych zawodników. W kontekście tego, że w Evertonie mamy potencjalną "złotą generację" to bardzo ważny argument, ale jeśli zarząd EFC ma ambicje to nie powinien być kluczowy.

 

Wyłączając Mourinho moja lista życzeń chronologicznie wygląda tak:

 

1. Koeman

2. Favre

3. Garcia

4. De Boer

5. Vilas-Boas

6. Bielsa

 

Jeżeli bierzemy pod uwagę De Boera to warto byłoby też pogadać z Cocu. Wydaje się być na tym samym (albo lepszym) poziomie co Frank.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...