Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

Deulofeu w Watford. Jestem szalenie ciekaw co ten chłopak pokaże w słabszym od Barcelony zespole. Ja do dziś nie mogę go rozszyfrować - czy on faktycznie jest aż tak przeciętnym piłkarzem, czy pali się psychicznie na wielkiej scenie. Te pół sezonu w Barcelonie miał bardzo słabe i jeśli miałby tak grać w Watford, to będzie dla nich potężnym osłabieniem. O ile będzie grał, ale skoro zdecydowali się go wziąć, to chyba tak.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, me_who napisał:

Deulofeu w Watford. Jestem szalenie ciekaw co ten chłopak pokaże w słabszym od Barcelony zespole. Ja do dziś nie mogę go rozszyfrować - czy on faktycznie jest aż tak przeciętnym piłkarzem, czy pali się psychicznie na wielkiej scenie. Te pół sezonu w Barcelonie miał bardzo słabe i jeśli miałby tak grać w Watford, to będzie dla nich potężnym osłabieniem. O ile będzie grał, ale skoro zdecydowali się go wziąć, to chyba tak.

Przede wszystkim to on nie daje rady wydolnościowo w Anglii. Podczas gry w Evertonie miał przydomek „One Lung”. Poza przebłyskami geniuszu, to nic specjalnego ten pan Gerard.

Odnośnik do komentarza

No w Barcelonie nie musiał aż tak wypruwać żył na boisku, ale pokazał całkowitą chaotyczność, brak zrozumienia z innymi na boisku i bardzo złe decyzje. Więc jak to mu zostanie, plus dojdzie harówka na całej długości boiska, to słabo to wygląda :-k

 

Edyta: o, umknęło mi, ze Sturridge trafił do WBA. Ciekawe czy zabrał się z nimi autokarem po meczu FA Cup? ;) 

Odnośnik do komentarza

Mowilo sie o wypozyczeniu do Interu, Romy, czy Napoli, a wyladowal w Watfordzie. Wyglada na to, ze cala liczaca sie w futbolu Europa, poza Barcelona, poznala sie juz na jego "talencie"...

Jesli Deulo jakos masakrycznie nie odpali w Watfordzie to raczej nie ma szans na odzyskanie 12 mln, ktore Barca za niego zaplacila.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Fenomen napisał:

Mowilo sie o wypozyczeniu do Interu, Romy, czy Napoli, a wyladowal w Watfordzie. Wyglada na to, ze cala liczaca sie w futbolu Europa, poza Barcelona, poznala sie juz na jego "talencie"...

Przecież on Inter odrzucił, chciał do Milanu, ale tam upadli na głowę i z niego zrezygnowali, Napoli wolało Verdiego (świetny i ograny w lidze, trudno się dziwić), więc Deulofeu poszedł tam, gdzie może się ograć na 100% przed mundialem i wypromować do lepszej ekipy.

Jak tak wygląda poznanie się na jego talencie, to coś Ci się mocno pomieszało. Ten gość wciągnął ligę włoską zeszłej wiosny nosem i dzięki temu miał bardzo konkretne oferty na stole.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...