Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz władzę MU zaczną kombinować z herbem. Oby kurfa nie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, lad napisał:

Nowy herb Leeds United :_eek:

PvRPFON.jpg

:laugh::laugh::laugh:

:/ :sadness::_oak: Zupełnie (:_exclaim:) fatalny :cry::cry::cry: pomysł. :/:/:/ Tragedia :hanged::picard:;(. Mam nadzieję, że fani to zablokują... :D:D:D:):):/ 

#PDK

• Lubię! 5
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zaraz władzę MU zaczną kombinować z herbem. Oby kurfa nie. 

Co

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

^^ Duch Dacka na forum wiecznie żywy.

Podobno władze klubu obiecały przemyśleć sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wiem ze to liga angielska, twardosc, sila i charakter, ale ile razy mozna nie dostac czerwonej kartki?! :/

https://streamable.com/cy4om

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Scorpio napisał:

Ja wiem ze to liga angielska, twardosc, sila i charakter, ale ile razy mozna nie dostac czerwonej kartki?! :/

Ciota! Przewrócił się bez sensu, żeby wymusić faul :kekeke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Scorpio napisał:

Gdzieś już zadałem pytanie. Wczoraj był VAR. Czy dzisiaj też z takowego sędzia mógł skorzystać przy tej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

VAR nie jest stosowany w takiej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i Sane wylatuje na 2-3 tygodnie z powodu kontuzji kostki... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Deulofeu w Watford. Jestem szalenie ciekaw co ten chłopak pokaże w słabszym od Barcelony zespole. Ja do dziś nie mogę go rozszyfrować - czy on faktycznie jest aż tak przeciętnym piłkarzem, czy pali się psychicznie na wielkiej scenie. Te pół sezonu w Barcelonie miał bardzo słabe i jeśli miałby tak grać w Watford, to będzie dla nich potężnym osłabieniem. O ile będzie grał, ale skoro zdecydowali się go wziąć, to chyba tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, me_who napisał:

Deulofeu w Watford. Jestem szalenie ciekaw co ten chłopak pokaże w słabszym od Barcelony zespole. Ja do dziś nie mogę go rozszyfrować - czy on faktycznie jest aż tak przeciętnym piłkarzem, czy pali się psychicznie na wielkiej scenie. Te pół sezonu w Barcelonie miał bardzo słabe i jeśli miałby tak grać w Watford, to będzie dla nich potężnym osłabieniem. O ile będzie grał, ale skoro zdecydowali się go wziąć, to chyba tak.

Przede wszystkim to on nie daje rady wydolnościowo w Anglii. Podczas gry w Evertonie miał przydomek „One Lung”. Poza przebłyskami geniuszu, to nic specjalnego ten pan Gerard.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w Barcelonie nie musiał aż tak wypruwać żył na boisku, ale pokazał całkowitą chaotyczność, brak zrozumienia z innymi na boisku i bardzo złe decyzje. Więc jak to mu zostanie, plus dojdzie harówka na całej długości boiska, to słabo to wygląda :-k

Edyta: o, umknęło mi, ze Sturridge trafił do WBA. Ciekawe czy zabrał się z nimi autokarem po meczu FA Cup? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mowilo sie o wypozyczeniu do Interu, Romy, czy Napoli, a wyladowal w Watfordzie. Wyglada na to, ze cala liczaca sie w futbolu Europa, poza Barcelona, poznala sie juz na jego "talencie"...

Jesli Deulo jakos masakrycznie nie odpali w Watfordzie to raczej nie ma szans na odzyskanie 12 mln, ktore Barca za niego zaplacila.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Fenomen napisał:

Mowilo sie o wypozyczeniu do Interu, Romy, czy Napoli, a wyladowal w Watfordzie. Wyglada na to, ze cala liczaca sie w futbolu Europa, poza Barcelona, poznala sie juz na jego "talencie"...

Przecież on Inter odrzucił, chciał do Milanu, ale tam upadli na głowę i z niego zrezygnowali, Napoli wolało Verdiego (świetny i ograny w lidze, trudno się dziwić), więc Deulofeu poszedł tam, gdzie może się ograć na 100% przed mundialem i wypromować do lepszej ekipy.

Jak tak wygląda poznanie się na jego talencie, to coś Ci się mocno pomieszało. Ten gość wciągnął ligę włoską zeszłej wiosny nosem i dzięki temu miał bardzo konkretne oferty na stole.

• Nie lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

... i ostatecznie skonczyl w Watfordzie :D

Jak na goscia, ktory "wciagnal lige wloska nosem", to chyba srednia promocja ;)

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.01.2018 o 19:36, Scorpio napisał:

27073163_1526703100792844_16370608316938
można powiedzieć podobnie, zwłaszcza że to nie pierwsze zachowanie Fernandihno puszczone płazem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi