Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY

Rekomendowane odpowiedzi

Ty już nie pierdol o purpurze. Z tych czterech fauli, ten Aliego był najlżejszy i spokojnie da się wybronić to żółtko. Wszystkie pozostałe to ewidentne czerwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo ja wiem? Reszta jest wślizgami, bądź "stemplem" (tego gostka z NUFC), a Alli staje na kostce KDB całym ciężarem, więc potencjalnie największe szkody mógł wyrządzić.

Choć dla mnie najgorszy "wizualnie" był faul Kane'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Barkley w Chelsea za 15 milionów.

Chyba, że się znowu rozmyśli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwaczny ruch ze strony Chelsea.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, FYM napisał:

Dziwaczny ruch ze strony Chelsea.

Dlaczego? 15 baniek za młodego Anglika, który ma na koncie występy w reprezentacji to jak promocja -90%. 

Jordon Ibe tyle kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lad, aż tak jest im potrzebny teraz? Poczekaliby pół roku i mieliby go za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, FYM napisał:

lad, aż tak jest im potrzebny teraz? Poczekaliby pół roku i mieliby go za darmo.

Przecież "za darmo" to bardzo naiwne pojęcie. 24-latek, reprezentant, z wolnego transferu. Nie dość, że pewnie miałby możliwość zawołania dużo wyższej tygodniówki (bo mógłby podpisać umowę z każdym), to kwota za podpis + prowizja dla agenta wyniosłaby pewnie tyle samo albo więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może tak, może nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, FYM napisał:

Może tak, może nie.

No to Chelsea jako profesjonalne przedsiębiorstwo woli dmuchać na zimne. To chyba normalne podejście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena dobra, Barkley ma możliwości większe niż 15 baniek, nawet pomijając kończący się kontrakt. No i chyba nie ma sensu debatować czy jest sens czekać, dla nich 15 baniek to nic, a inaczej mógłby zawodnik się rozmyślić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy ostatnio pokazał te możliwości? Dla mnie dziwny transfer, raczej czysto pod wymóg posiadania Anglików i a nóż wypali. Ale on ma 24 lata, rzadko ktoś, kto do tego wieku był raczej rozczarowaniem odpala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No przed kontuzją. Kto jest lepszy w tej cenie na ten moment? Nie kojarzę by był rozczarowaniem, raczej co najmniej solidnym zawodnikiem z potencjałem na więcej. Drugiego Rooneya to z niego robiono chyba 5 lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko jak nie bardzo jest w stanie pokazać się/wyjść przed szereg w Evertonie to jak ma mu się udać przebić w Chelsea?
Tak btw to jak sobie radzi Daniel Pijwoda, ogląda ktoś Chelsea regularnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby przechodził do United, to byłaby okazja stulecia. Ale że idzie do Chelsea, to jest rozczarowaniem za wielkie piniondze... ;)

• Lubię! 3
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Hawkeye napisał:

Tylko jak nie bardzo jest w stanie pokazać się/wyjść przed szereg w Evertonie to jak ma mu się udać przebić w Chelsea?
Tak btw to jak sobie radzi Daniel Pijwoda, ogląda ktoś Chelsea regularnie?

Wiesz, z drugiej strony lepsze otoczenie też może pomóc ;)

Ja oglądam każde MoTD + z parę spotkań z nim widziałem. Myślę, że gra tak jak miał, bardzo solidny z niemałą ilością b. dobrych momentów jak dalekie przerzuty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy obecnych cenach taki transfer trzeba ocenić pozytywnie. Jeżeli nie zaskoczy i nie będzie się nadawał do bycia "regularnym rezerwowym" (bo na nic więcej pewnie w Chelsea za bardzo nie liczą), to nikt nie będzie płakał za tymi 15 mln, zwłaszcza że na pewno znajdzie się jakiś chętny klub z dolnej połówki tabeli żeby go odkupić za zbliżoną kwotę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No fakt, że cena nie jest wygórowana. Dodatkowo nawet jak nie będzie grał regularnie to swoje zarobi i po paru latach zawsze znajdzie się chętny, na byłego zawodnika Chelsea, dlatego trudno mi się mu dziwić. Tylko no właśnie, brak gry w takim wieku w zasadzie kończy mu poważną karierę, ewentualnie z nadzieją na jakieś cudowne odrodzenie w jakimś Bournemouth na kiju. Nadzieje, nawet nie tak dawno temu (już po fazie następnego Rooneya), były znacznie większe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki brak gry? Podstawowy gracz Evertonu do chwili odniesienia kontuzji. Do tego w 2015 zagrał w 9 z 10 meczów reprezentacji. Gdyby nie kontuzja, kosztowałby z pięć razy tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Profesor napisał:

Gdyby nie kontuzja, kosztowałby z pięć razy tyle.

Zapomniałeś o kontrakcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mówię o braku gry w Chelsea.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi