Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze Sandro i Rooney. To nie wiem, mieli mieć ich pięciu? Chyba Koeman nie gra na dwie '10'(Siggurdson, Roo).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Arsenal, WHU, Brighton i Newcastle trochę przespały końcówkę okienka. Crystal Palace chociaż tego Sakho wyjęło.

Największym wygranym ostatnich dni imo WBA :-k

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest jeszcze Sandro i Rooney. To nie wiem, mieli mieć ich pięciu? Chyba Koeman nie gra na dwie '10'(Siggurdson, Roo).

No wlasnie nie wiadomo jak Koeman to pouklada. Nie mam pojecia jak mamy zmiescic Klaassena, Rooneya i Sigurdssona razem. Moze Sandro i DCL z przodu i Siggy + Rooney za nimi, a Klaassen do rotacji.

Oby tylko zarzucil te 3-5-2, bo do tego nie mamy personelu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Swoją drogą skoro Van Dijk nie zmienił wczoraj klubu to podejrzewam, że będzie chciał pokopać coś w gałę przynajmniej do stycznia i pewnie wróci do treningów z pierwszą drużyną, więc aktualne szanse Bednarka na złapanie jakichś minut są masakrycznie niskie. Premier League u23 witamy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Premier League clubs have voted to close next summer's transfer window before the season starts.

From next season, the window will close at 17:00 BST on the Thursday before the Premier League season begins.

Bęc!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem, czy to dobra decyzja :-k Jakby to było wprowadzone wszędzie, a tak IMHO zmiana na niekorzyść dla angielskich klubów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
The window across Europe runs until 31 August. The Premier League's move means that while clubs will be able to sell until that date, buying activity will cease on 9 August for the 2018-19 season.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I poleciał De Boer. Wg "Sky Sports" jego następcą ma być Hodgson.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba rekord ligi, de Boer przegrał ostatnie 8 z 10 spotkań ligowych jako manager :keke:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hehe a crystal palace ma za chwilę dwa wyjazdy do menczesterów i mecz u siebie z chelsea

no powodzonka życzę xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zarząd też powinien poddać się do dymisji, skoro zatrudnili menedżera który kompletnie się nie nadawał do prowadzenia zespołu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moyes powraca. Od dziś przejmuje stery w WHU.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spaść nie spadną, a i kontrakt tylko do końca sezonu, ale ni cholery nie widzę by miał cokolwiek poprawić, może defensywę odrobinę :-k

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No nie wiem czy nie spadną, do Sunderlandu Moyesy też szedł żeby nie spadli, a teraz siedzą na dnie championship xD. Wydawać by się mogło, że to ostatnia szansa Moyesa, ale to samo myślałem przy Sunderlandzie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko co jak co, ale kadrę WHU ma na pewno lepszą niż Sunderland.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

#niewypełnionytestament #klatwasafa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta