Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

Nastepca tego tematu ze starego forum. Dyskutujemy tu o wszystkich angielskich klasach rozgywkowych poczynajac od Premiership i Championship, poprzez CC League Two, az do North West Counties Football League Division 2. :keke:

 

Ranieri: Nic nie wiem o Man City

 

Trener Parmy Claudio Ranieri odci?? si? od spekulacji dotycz?cych jego ewentualnej pracy w Manchester City. W?oski szkoleniowiec bardzo ch?tnie wróci kiedy? na Wyspy, gdzie wcze?niej prowadzi? Chelsea, ale zaprzecza jakoby mia? zosta? nowym mened?erem Citizens.

 

Ranieri jest faworytem bukmacherów do zast?pienia zwolnionego w poniedzia?ek Stuarta Pearce'a, lecz twierdzi, ?e koncentruje si? wy??cznie na pracy z Gialloblu, którzy walcz? o utrzymanie w Serie A.

 

- Nikt z Manchester City nie kontaktowa? si? ze mn? - obecnie nic o tym nie wiem. Kocham angielsk? pi?k? i chcia?bym kiedy? ponownie tam pracowa?. Jednak obecnie my?l? tylko o Parmie - powiedzia? Ranieri BBC Sport.

Z tej wypowiedzi mozna wyczuc, ze Ranieri ma wielka ochote podjac sie z pracy z City. Niby nic wprost nie powiedzial, zle te teksty omilosci do angielskiej pilce itd. mozna odbierac tylko w jeden sposob. :]

Odnośnik do komentarza

Qfa, qfa, qfa!!! :kwasny: :doh!: Jak te mato?y z Nottm Forest mogli roztrwoni? przewag? z pierwszego meczu bara?owego z Yeovil? Przypomn? - pierwszy mecz wygrali na wyje?dzie 2-0 a u siebie dostali w pa?? 5-2!!! :evil: Czyli trzeci sezon w League One. Tym razem atrakcj? b?d? potyczki z Leeds.

Odnośnik do komentarza

Dzi? wielki mecz. Fina? FA Cup. Transmisja C+, dla Polaków na wyspach - BBC1. Moim zdaniem do wy?onienia zwyci?zcy potrzebna b?dzie dogrywka, a by? mo?e nawet karne. Oba zespo?y maj? kilku podstawowych graczy kontuzjowanych, ale pomimo to zapowiada si? bardzo ciekawe widowisko zw?aszcza, ?e jest to ostatni w tym seoznie mecz dla obu dru?yn i na pewno w?o?? wszystkie si?y by odnie?? dzi? zwyci?stwo.

Odnośnik do komentarza
Trener Torquay, dru?yny graj?cej w czwartej lidze angielskiej, straci? prac? po dziesi?ciu minutach od zatrudnienia. W?a?ciciele Torquay zatrudnili Leroy Roseniora na stanowisku mened?era, by dziesi?? minut pó?niej og?osi?, ?e sprzedaj? klub, a nowi w?a?ciciele b?d? szuka? nowego trenera.

 

"Zosta?em przedstawiony na konferencji, udzieli?em wywiadów, a dziesi?? minut pó?niej w?a?ciciel zadzwoni?, ?e w?a?nie sprzeda? klub" - mówi Rosenior - "Wiedzia?em, ?e to nast?pi pr?dzej, czy pó?niej, ale nie wiedzia?em, ?e po dziesi?ciu minutach".

 

Najkrótszym kontraktem do tej pory w Anglii by? czterodniowy kontrakt Dave Bassetta w Crystal Palace w 1984.

 

Bogus?aw Cupia? ju? do nas dzwoni? i powiedzia?, ?e Torquay wjecha?o mu na ambicj?.

 

?ród?o z czuba

:rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
gdzie trafi Bale :> dzis trabili ze Spurs wygrali walke z Man Yooo ale Swieci to zdementowali :) robi sie ciekawie :) Bale jest kapitalny :) w Spurs sie nie sprawdzi ;) niech go Man Yooo bierze :]

Byl kapitalny jeszcze w pierwszej czesci sezonu. Od stycznia jest cieniem pilkarza, ktorym zaintereswoal sie Manchester United. :>

Odnośnik do komentarza
gdzie trafi Bale :> dzis trabili ze Spurs wygrali walke z Man Yooo ale Swieci to zdementowali :) robi sie ciekawie :) Bale jest kapitalny :) w Spurs sie nie sprawdzi ;) niech go Man Yooo bierze :]

 

Po pierwsze: rozumiem, ze za "Man Yoo" sa tutaj ostrzezenia? Mnie mod czepial sie przy kazdej okazji sugerujac, iz wywoluje wojenki klubowe :P

 

Po drugie : kto powiedzial, ze w ogole stawalismy w szranki ze Spursami w sprawie transferu Bale'a ?

 

Po trzecie : po kiego nam Bale? Mamy juz w rezerwach jednego niezwykle zdolnego lewego obronce. Fabio sie zowie...

Odnośnik do komentarza
Po trzecie : po kiego nam Bale? Mamy juz w rezerwach jednego niezwykle zdolnego lewego obronce. Fabio sie zowie...

 

No zdolny, ale jednak Brazylijczyk w Anglii to zawsze ryzyko.

 

Fakt, ze wam nie potrzebny bo i Evra i Heinze tez nie sa jacys wiekowi.

Odnośnik do komentarza
Po pierwsze: rozumiem, ze za "Man Yoo" sa tutaj ostrzezenia? Mnie mod czepial sie przy kazdej okazji sugerujac, iz wywoluje wojenki klubowe

 

sa wyjatki :P

Po drugie : kto powiedzial, ze w ogole stawalismy w szranki ze Spursami w sprawie transferu Bale'a ?

 

ja :P

 

 

Po trzecie : po kiego nam Bale? Mamy juz w rezerwach jednego niezwykle zdolnego lewego obronce. Fabio sie zowie...

 

a widziales go :> czy czytales o jego WIELKIM talencie :> bo takich czytanych to juz wielu bylo ;)

Odnośnik do komentarza
a widziales go czy czytales o jego WIELKIM talencie bo takich czytanych to juz wielu bylo

Widzialem tylko jego bramki podczas turnieju U-17. Obronca, ktory zostaje wice-krolem strzelcow musi chyba cos soba prezentowac :P Mam nadzieje, ze brazylijski duet zobacze na zblizajacych sie MS u-17 ;]

 

PS rozumiem, ze np wypowiadajac sie o Leeds moge mowic "Scum" ? :P

Odnośnik do komentarza
PS rozumiem, ze np wypowiadajac sie o Leeds moge mowic "Scum" ?

Spróbuj... :>

 

A o Bale'u i zainteresowaniu jego osob? przez MU angielska prasa tr?bi?a przez ca?y sezon, wi?c bez jaj. A ró?nica mi?dzy Bale'em a Fabio jest taka, ?e ten pierwszy grywa ju? od roku w pi?ce seniorskiej z ca?kiem niez?ymi rezultatami, a Brazylijczyk oklepuje swoich rówie?ników w rozgrywkach juniorskich. Dostrzegasz ró?nic?? :>

Odnośnik do komentarza
Chyba sie zaczyna cos dziac, bo Houllier opu?ci? Olympique Lyon. Co prawda gazety lacza go tez z Juventusem, ale kto wie...?

 

Ja tam widzialem jak Zera Uje mowil z kamienna twarza ze w przyszlym sezonie nie bedzie nigdzie pracowal - chyba az taki pokerowy zawodnik z niego nie jest?

Odnośnik do komentarza
"Barany" po kilku latach powróci?y do Premiership, pokonuj?c West Brom w finale play-offów 1-0, po bramce znanej nam z Celtiku drewnianej listewki - Stephena Pearsona. Chcia?bym ?eby si? utrzymali, ale b?dzie im bardzo trudno.

Spadna jak kamien, to samo z Birmingham. Tylko Sunderland ma jako takie szanse na utrzymanie, choc poziom tych beniaminkow jakos mnie nie przekonuje. Zamieniamy dwa solidne zespoly w postaci Kartonu i Sheffield na przecietne.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem dziwnie przekonany, ze Sunderland pod dowodztwem Keano nie bedzie mial wiekszych problemow z utrzymaniem. Ciekawi mnie tylko, ile mlodizkow z United zostanie wypozyczonych do klubu prowadzonego przez Irlandczyka. Zreszta kilku naszych moze wyladowac rowniez w Birmingham, gdzie mango jest przeciez S. Bruce.

W Derby najbardziej ciekawila mnie bedzie postawa dwoch mlodych, bardzo utalentowancyh grajkow - Jonesa i Barnesa.

Odnośnik do komentarza

Chelsea zaskakuje przemyslanymi transferami. Majac Drogbe w skladzie i zakladajac, ze Jose M. wroci do 4-5-1 to nikt wiecej poza Pizarro mu nie potrzebny. Peruwianczyk do lepszego klubu by nie poszedl, w Chelsea z 10-15 spotkan zagra, cos zdob?dzie, wiec to dobra opcja dla niego.

 

A co do samej Chelsea to znow beda okrutnie mocni. Maja mocny i wyrownany sklad, niezlego fachowca na lawce. Sidwell, Alex i Pizarro to dobre posuniacia i to ZA DARMO, co jest dla mnie szokiem. A kogos raczej na pewno kupia i to za niezla sumke. Przy grze jednym napastnikiem skrzydlowy jest im potrzebn. SWP zrobil co prawda spore postepy, ale procz jego i Joe Cola nikogo wiecej nie maja, bo Robben wiecej sie leczy jak gra. No i druga sprawa, ze on sie cofnal w rozwoju.

 

Ergo - jesli Benitez nie zrobi 2-3 naprawde mocnych transferow, a Arsenal nie okrzepnie to znow tylko z Chelsea bedziemy rywalizowac o prymat w Premier.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...