Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj późnym wieczorem pojawiło się info o znalezieniu wraku samolotu, w którym miał znajdować się Emiliano Sala. Dzisiaj kolejna wiadomość: 

 

Cytat

Na pokładzie odnalezionej w niedzielę awionetki, którą 21 stycznia leciał Emiliano Sala, znaleziono ciało. Na razie nie wiadomo, do kogo należy - czytamy w "France Football".

 

Przypomnijmy, że prywatna firma detektywistyczna odnalazła wrak zaginionej dwa tygodnie temu nad kanałem La Manche awionetki, na której pokładzie znajdowali się nowy piłkarz Cardiff City Emiliano Sala oraz pilot David Ibbotson. Informację potwierdził rzecznik Brytyjskiego Biura Dochodzeń w sprawie Wypadków Lotniczych. Według najnowszych informacji na pokładzie znajdowało się jedno ciało. Personalia ofiary nie są jeszcze znane. "France Football" cytuje jedynie komunikat agencji detektywistycznej: "Niestety na obrazach wideo z wraku widoczny jest pasażer".

 

Także wiele wskazuje na to, że będzie to oficjalny koniec tej strasznej historii. Do tej pory nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego nie chciał skorzystać z lotu oferowanego mu przez klub, a postawił na awionetkę. 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po wczorajszym łomocie od Crystal Palace, Claude Puel został zwolniony z funkcji menedżera Leicester. Można by powiedzieć - w końcu. Lisy za rządów Francuza miały swoje momenty, ale brakowało tam konsekwencji w postaci kolejnych dobrych wyników. Ostatnia passa klubu to siedem meczów bez zwycięstwa, z czego sześć to porażki. Szokujący bilans i dobrze, że w końcu nadszedł ten moment, by podziękować mu za współpracę. 

 

Od jakiegoś czasu już pojawiały się informacje, że potencjalnym następcą Puela może być Benitez, dzisiaj czytałem o możliwości Brendana Rodgersa, a zawsze w pogotowiu jest Big Sam. Ja osobiście liczę na to, że na King Power Stadium trafi osoba, która postawi na bardziej otwartą, ofensywną piłkę i będzie dalej sukcesywnie wprowadzać i rozwijać młodych zawodników, których Lester ma ogrom. Bardzo lubię sposób, w jaki budowany jest ten klub i wierzę, że ich marsz w górę tabeli jest nieunikniony :) 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Feanor napisał:

No ale o co chodzi? Zwycięstwo LFC było imponujące, zwycięstwo City po wątpliwym karnym. Nie rozumiem?

Wiadomo, że nie jestem obiektywny, ale trochę mnie to rozbawiło. Gol Aguero utrzymał City w "marszu", a potężny Liverpool rozgromił przeciwników i rozwiał wszelkie wątpliwości. Jak City rozbiło Chelsea (a nie Watford) to Telegraph nie rzucał takimi górnolotnymi hasłami :) 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lad napisał:

Wiadomo, że nie jestem obiektywny, ale trochę mnie to rozbawiło. Gol Aguero utrzymał City w "marszu", a potężny Liverpool rozgromił przeciwników i rozwiał wszelkie wątpliwości. Jak City rozbiło Chelsea (a nie Watford) to Telegraph nie rzucał takimi górnolotnymi hasłami :) 

 

Ale wiesz, że nie ma tam słowa „potężny”? I „wszelkie”? :)

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...