Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.11.2018 o 21:15, lad napisał:

Nie wiem czy w Barcelonie są aż tak wysokie standardy, czy presja aż tak pętały nogi Andre Gomesowi, ale to jest jeden z najlepszych piłkarzy jakich widziałem w Evertonie. 

 

Proper boss, la - jak to mówią w Merseyside.

Nie oglądam Evertonu, ale tak z ciekawości – nadal tak jest? :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Hajd napisał:

Nie oglądam Evertonu, ale tak z ciekawości – nadal tak jest? :D

Trochę spuścił z tonu tak jak cały Everton, ale to nie do końca jego wina bo Silva go wystawiał z urazem i to jeszzcze zdublowało się z morderczym angielskim terminarzem świąteczno-noworocznym.

 

Chyba jemu mam najmniej do zarzucenia, poza tym że mógłby zwiększyć efektywność, bo na razie 1 asysta na koncie tylko.

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem za bardzo gdzie to wkleić, dlatego pozwolę sobie tutaj: 

 

Cytat

OFICJALNIE: Petr Cech kończy karierę po sezonie.

 

"Po 20 sezonach gry na poziomie zawodowym nadszedł czas, aby ogłosić, że jest to mój ostatni sezon. Grając od 15 lat w Premier League i zdobywając w tym czasie wszystkie trofea i odchodzę jako zawodnik spełniony".

 

Jeden z najlepszych bramkarzy, jaka widziała ta liga. W swoim "primie" prawdziwa ściana, człowiek, który był w stanie przez wiele lat zatrzymywać Leo Messiego, gdy Chelsea mierzyła się z Barceloną w europejskich rozgrywkach. Bardzo dobry bramkarz, ale jeszcze lepszy człowiek, z którym nigdy nie wiązała się żadna kontrowersja. Po odejściu do Arsenalu już nie był takiej klasy golkiperem, jak u rywala zza miedzy, niemniej nadal należy mu się wielki szacunek za wszystkie osiągnięcia. Děkuji, Petr :blaga:

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.01.2019 o 19:58, Feanor napisał:

 

(Nie mój pomysł jakby co, ale uroczy na komentarz :lol: )

 

 

 

A, zapomniałem nawiązać. Nie ma opcji żeby Sam poszedł do Huddersfield. Po pierwsze nie stać ich na niego, a po drugie ryzykowałby utratę swojej reputacji "utrzymywacza", bo ich utrzymać w tej lidze nie zdołałby pewnie nawet zmartwychwstały Shankley.

Odnośnik do komentarza

Liga angielska, to liga angielska, także... jestem ciekaw Waszej, Forumowiczów, opinii względem zachowania Marcelo Bielsy, który przyznał, że u niego naturalną praktyką jest podglądanie treningów swoich przeciwników i wysyłanie tamże "szpiega", by zbierał dla niego informacje. Jego asystenci mieli podglądać przygotowania do meczów każdego z rywali Leeds w obecnych rozgrywkach. Jednocześnie, Argentyńczyk stwierdził, że ponosi pełną odpowiedzialność za te działania, podając, że nie informował o tym nikogo z wyżej postawionych osób. 

 

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Ja osobiście mam z tym duży problem, ciężko mówić o przestępstwie w tej sytuacji (bo czy karalne jest podglądanie treningów rywali? chyba, że doszło do wtargnięcia na teren klubu), ale moralność w tym wypadku bardzo mocno kuleje. Jestem fanem Leeds i chciałbym, by Pawie wróciły do Premier League, ale działanie Bielsy na pewno odbije się na wizerunku klubu i powoduje lekki smród. Jestem strasznie ciekaw, jakie sankcje względem Bielsy i drużyny przez niego prowadzonej grożą ze strony EFL, bo śledztwo jest w toku. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Morpheus napisał:

Jest jakaś znacząca różnica między analizą meczów a analizą treningów?

Analiza treningów zamkniętych daje większą wiedzę jak zespół jest przygotowywany do danego spotkania. Jakie ustawienie ćwiczą, kto ma większe szanse na grę, może nawet jakiś pomysł na rozwiązania taktyczne. Szpiegowanie treningów przed meczami z jego drużyną daje mu większy podgląd na to co może się wydarzyć w meczu, niż analiza już rozegranych meczów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...