Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

A nie dostał już ktoś bana za symulki? Coś mi świta, że jakichś zawodnika za symulki też dostał bana.

Powinni także zacząć coś robić z zagraniami typu Lacazette'a który zagrywa sobie ręką, sędzia nic nie widzi a z tego pada gol. Takimi sprawami komisja tez powinna się zająć, póki nie ma VARu, bo to zaczyna się już robić mocno niesmaczne jak co kolejkę jakaś drużyna na ewidentnym błędzie zyskuje.

Odnośnik do komentarza
W dniu ‎2014‎-‎02‎-‎14 o 22:49, Feanor napisał:

Zabije ich treningami, a zanim coś zaczną dawać, to skończy się sezon ;)

 

Spojrzałem na to, kto będzie zastępował spadkowiczów. Leicester (nudy) już raczej pewne.

Zatem podsumujmy.

 

- Utrzymanie zapewnione w nierealnych okolicznościach, jeden z największych comebacków w historii ligi.

- Zdobycie mistrzostwa kraju, czyli zrobienie chyba największej niespodzianki w historii futbolu od czasów Grecji '04.

- Wprowadzenie do ligi napastnika, który do niedawna kopał na angielskich kartofliskach, a następnie walczył o koronę króla strzelców, pobił rekord van Nistelrooya w strzelonych golach z rzędu i trafił do reprezentacji Anglii.

- Katastrofa śmigłowca w której ginie właściciel klubu - współautor wyżej wymienionych sukcesów.

 

ALE NUDY.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, lad napisał:

Zatem podsumujmy.

 

- Utrzymanie zapewnione w nierealnych okolicznościach, jeden z największych comebacków w historii ligi.

- Zdobycie mistrzostwa kraju, czyli zrobienie chyba największej niespodzianki w historii futbolu od czasów Grecji '04.

- Wprowadzenie do ligi napastnika, który do niedawna kopał na angielskich kartofliskach, a następnie walczył o koronę króla strzelców, pobił rekord van Nistelrooya w strzelonych golach z rzędu i trafił do reprezentacji Anglii.

- Katastrofa śmigłowca w której ginie właściciel klubu - współautor wyżej wymienionych sukcesów.

 

ALE NUDY.

 

Chciałem zauważyć, że już z dwa lata temu śmiałem się z tego, że kiedyś hejtowałem awans lester, więc pfffff :D

Odnośnik do komentarza

A tak z ciekawości - kto waszym zdaniem zasłużył póki co na tytuł najgorszego transferu w sezonie 18/19? 

 

Ja mam trzech kandydatów:

 

Mohammed Elyonoussi (Southampton) - straszna mizeria, miał wnieść coś do ofensywy Świętych, ale jak widać po liczbach wniósł co najwyżej taczkę żwiru.

 

Max Meyer (Crystal Palace) - mimo że z wolnego transferu, to Palace płaci mu podobno ponad 100k. Na razie jego występy w żadnym stopniu nie uzasadniają takiej kwoty.

 

Fred (Man United) - 50 milionów za totalnie nijakiego zawodnika. Ten many to chyba najlepsze podsumowanie kulawej polityki transferowej United, którą ten klub praktykuje od 5 lat.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.11.2018 o 11:04, lad napisał:

A tak z ciekawości - kto waszym zdaniem zasłużył póki co na tytuł najgorszego transferu w sezonie 18/19? 

 

Ja mam trzech kandydatów:

 

Mohammed Elyonoussi (Southampton) - straszna mizeria, miał wnieść coś do ofensywy Świętych, ale jak widać po liczbach wniósł co najwyżej taczkę żwiru.

 

Max Meyer (Crystal Palace) - mimo że z wolnego transferu, to Palace płaci mu podobno ponad 100k. Na razie jego występy w żadnym stopniu nie uzasadniają takiej kwoty.

 

Fred (Man United) - 50 milionów za totalnie nijakiego zawodnika. Ten many to chyba najlepsze podsumowanie kulawej polityki transferowej United, którą ten klub praktykuje od 5 lat.

Po Fabinho z Liverpoolu (którego pewnie przez grzeczność nie wymieniłeś ;) ) chyba można było się więcej spodziewać, tym bardziej, że kosztował sporo. A gra ogony albo nawet nie łapie się na ławkę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...