Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, FYM napisał:

lad, aż tak jest im potrzebny teraz? Poczekaliby pół roku i mieliby go za darmo.

Przecież "za darmo" to bardzo naiwne pojęcie. 24-latek, reprezentant, z wolnego transferu. Nie dość, że pewnie miałby możliwość zawołania dużo wyższej tygodniówki (bo mógłby podpisać umowę z każdym), to kwota za podpis + prowizja dla agenta wyniosłaby pewnie tyle samo albo więcej.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Hawkeye napisał:

Tylko jak nie bardzo jest w stanie pokazać się/wyjść przed szereg w Evertonie to jak ma mu się udać przebić w Chelsea?
Tak btw to jak sobie radzi Daniel Pijwoda, ogląda ktoś Chelsea regularnie?

 

Wiesz, z drugiej strony lepsze otoczenie też może pomóc ;)

Ja oglądam każde MoTD + z parę spotkań z nim widziałem. Myślę, że gra tak jak miał, bardzo solidny z niemałą ilością b. dobrych momentów jak dalekie przerzuty.

Odnośnik do komentarza

Przy obecnych cenach taki transfer trzeba ocenić pozytywnie. Jeżeli nie zaskoczy i nie będzie się nadawał do bycia "regularnym rezerwowym" (bo na nic więcej pewnie w Chelsea za bardzo nie liczą), to nikt nie będzie płakał za tymi 15 mln, zwłaszcza że na pewno znajdzie się jakiś chętny klub z dolnej połówki tabeli żeby go odkupić za zbliżoną kwotę. 

Odnośnik do komentarza

No fakt, że cena nie jest wygórowana. Dodatkowo nawet jak nie będzie grał regularnie to swoje zarobi i po paru latach zawsze znajdzie się chętny, na byłego zawodnika Chelsea, dlatego trudno mi się mu dziwić. Tylko no właśnie, brak gry w takim wieku w zasadzie kończy mu poważną karierę, ewentualnie z nadzieją na jakieś cudowne odrodzenie w jakimś Bournemouth na kiju. Nadzieje, nawet nie tak dawno temu (już po fazie następnego Rooneya), były znacznie większe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...