Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście 16 mln, moje mało sprytne czytanie transfermarkt. Co nie zmienia faktu, że był wtedy raczej niespecjalnie znany, a i przecież nie od razu zaczął zachwycać w Atleti.

Bo ja wiem, został wybrany najlepszym bramkarzem ligi portugalskiej. Fakt, Atletico jakieś tam ryzyko podjęło wykładając konkretny szmal (ale mieli go sporo za transfer Courtois'a) i robiąc go najdroższym brakarzem La Liga, ale kupili już raczej ukształtowanego piłkarza.

Odnośnik do komentarza

 

Oczywiście 16 mln, moje mało sprytne czytanie transfermarkt. Co nie zmienia faktu, że był wtedy raczej niespecjalnie znany, a i przecież nie od razu zaczął zachwycać w Atleti.

Bo ja wiem, został wybrany najlepszym bramkarzem ligi portugalskiej. Fakt, Atletico jakieś tam ryzyko podjęło wykładając konkretny szmal (ale mieli go sporo za transfer Courtois'a) i robiąc go najdroższym brakarzem La Liga, ale kupili już raczej ukształtowanego piłkarza.

 

 

Niby jaki szmal miało Atletico za Courtois? :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Oczywiście 16 mln, moje mało sprytne czytanie transfermarkt. Co nie zmienia faktu, że był wtedy raczej niespecjalnie znany, a i przecież nie od razu zaczął zachwycać w Atleti.

Bo ja wiem, został wybrany najlepszym bramkarzem ligi portugalskiej. Fakt, Atletico jakieś tam ryzyko podjęło wykładając konkretny szmal (ale mieli go sporo za transfer Courtois'a) i robiąc go najdroższym brakarzem La Liga, ale kupili już raczej ukształtowanego piłkarza.

 

 

Niby jaki szmal miało Atletico za Courtois? :P

 

Myślę Costa, piszę Courtois. Sorki :P

Odnośnik do komentarza

 

Ktos policzyl, ze cena za jednego Pickforda przekracza sume transferow podstawowych bramkarzy trzech najlepszych aktualnie hiszpanskich ekip: Navasa z Realu, Ter Stegena z Barcelony i Oblaka z Altietico :D

Na moje to 10 + 12 + 16 to ni cholerę nie jest mniej niż 30

 

wez poprawke, ze mowimy o 30mln w funtach, podczas gdy ceny za bramkarzy do hiszpanskich klubow byly w euro

Odnośnik do komentarza

Everton jak nie Everton a tymczasem w Chelsea śmiechawa, w najbliższym czasie ma wyjaśnić się przyszłość Antonio Conte w klubie. http://www.football-italia.net/104218/conte-walk-out-chelsea

Włochowi nie podoba się brak inwestycji (chciałby Lukaku, nie dostaje na niego pieniędzy), a to podobno tylko wierzchołek góry lodowej, generalnie nie układa się współpraca między Abramowiczem i Conte, i wg. Sky Italia Włoch grozi rezygnacją. Całość wydaje się nieprawdopodobna i pewnie skończy się na jakimś kompromisie, ale takie tarcia po takim sezonie z całą pewnością mnie cieszą.

Odnośnik do komentarza

Ciężko nie zrozumieć niechęci Abramowicza do wydawania fury pieniędzy na Lukaku, kiedy w składzie jest prawdopodobnie lepszy (a przynajmniej sprawdzony) Diego Costa tylko dlatego, że między piłkarzem a menago są niesnaski. Z drugiej strony ciężko nie zrozumieć Conte, który dał Chelsea pewnego mistrza wyprzedzając o mile resztę zespołów i chce budować zespół w oparciu o swoją wizję z piłkarzami, na których polega. Zasadniczo przejebana sytuacja, bo obie strony mają swoje racje.

Odnośnik do komentarza

Milionerzy z Merseyside otworzyli kufer z piniendzmi. Gdzie jest moj Everton, sciagajacy na wypozyczenie Drenthe i Stracqualursiego przez cale okienko transferowe.

Jak dla mnie to dowód że zbliża się koniec świata. Everton kupuje piłkarzy wcześniej niż w ostatnim dniu okienka transferowego. Everton kupuje piłkarzy za duże sumy. Everton kupuje piłkarzy, których chciały inne zespoły...

Za dużo tutaj niesamowitych zdarzeń, jak nic błąd w matrixie, albo zwiastun końca świata.

Odnośnik do komentarza

https://twitter.com/OfficialBWFC/status/875699376387231744

 

Bolton Wanderers oficjalnie informują, że nie będą zabiegać o Cristiano Ronaldo. Big if true.


http://sport.ilmattino.it/sscnapoli/napoli_zielinski_liverpool_tottenham-2503206.html

 

Podobno Spurs i Liverpool złożyli oferty za Zielińskiego (25 mln elżbiet) ale Napoli chce hajsu z klauzuli, 61 mln funtów. Wątpię, że dostaną za niego taką kasę, ale sam Zieliński na obecnym rynku jest wart na pewno więcej niż 25 milionów funtów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...