Skocz do zawartości

Wyrok w sprawie Robiego Robsona


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym mu odesłał ten przelew z adnotacją że jeśli chce się zrehabilitowac to najpierw niech oddakasę tym którzy mu zaufali i uwierzyli w jego bajeczki. A nie że prześle jakieś marne 100 zł i nie wiadomo co sobie myśli.

 

No ale ja nie byłem osobiście zaangażowany w aferę i mnie ona nie dotyczy więc tak tylko swoje zdanie wyrażam.

Odnośnik do komentarza

Kasę powinno odesłać się z powrotem. Najpierw niech odda ją ludziom, od których ją wyłudził. CMF bez jego "stówki" się obejdzie. Na razie wygląda to tak, że wpłacił "stówkę" na rehabilitację swego imienia na CMF a innych ma w dupie i drwi sobie z polskiego prawa. Myśli, że jak tu wpłacił to sprawa jest zakończona i nie trzeba nikomu nic oddawać. Kawał dupka bez honoru.

Odnośnik do komentarza
Czas na krytyke juz dawno minal. Moze chlopak chce odkupic swoje winy? Tego nie wiecie wiec od razu ludzi nie wieszajcie za jedna glupote ktora zrobili w zyciu. Nie odda wszystkim kasy bedziecie mogli krzyczec dowoli, narazie proponuje dac sobie na wstrzymanie i poczekac.

 

Wiesz co ci powiem? Za takie kurestwo nie ma u mnie przebacz.

Jestem w stanie wiele zrozumieć, sam zrobiłem wiele głupot, ale Robi żerował na naszej dobroci. Nie wybaczę mu tego.

Nie życzę sobie jego obecności gdziekolwiek, gdzie ja jestem.

Odnośnik do komentarza
Czas na krytyke juz dawno minal. Moze chlopak chce odkupic swoje winy? Tego nie wiecie wiec od razu ludzi nie wieszajcie za jedna glupote ktora zrobili w zyciu. Nie odda wszystkim kasy bedziecie mogli krzyczec dowoli, narazie proponuje dac sobie na wstrzymanie i poczekac.

 

Wiesz co ci powiem? Za takie kurestwo nie ma u mnie przebacz.

Jestem w stanie wiele zrozumieć, sam zrobiłem wiele głupot, ale Robi żerował na naszej dobroci. Nie wybaczę mu tego.

Nie życzę sobie jego obecności gdziekolwiek, gdzie ja jestem.

 

 

I z tym się z WP zgodzę. Mógł zrobić jakiś błąd, ale zrobił to świadomie, wiedział iz znajdą się tacy, którzy dadzą na niego kasę i to wykorzystał. Jak dla mnie DNO

Odnośnik do komentarza

Nie jestem osobą poszkodowaną przez Robiego, więc w sumie nie mi się wypowiadać. Jednak patrząc obiektywnie, jeśli spłaciłby wszystkich dłużników i oficjalnie przeprosił, według mnie należałoby dać mu drugą szansę. Wiadomo, że Robi popełnił fatalny błąd i w sumie ciężko go usprawiedliwić. Oczywistością jest, że nigdy nie odzyska już swojego dobrego imienia, ale poprzez spłacenie dłużników może zacząć nowe życie. Według mnie należy dać mu szansę, a nie od razu się na niego wypinać. Może naprawdę zrozumiał swój błąd i pragnie go naprawić?

Odnośnik do komentarza
Czyli odsetki biją od marca :] .

Kwota rośnie i bardzo dobrze.

Odsetki to śmiesza suma. To chyba coś koło 27% rocznie. :-k

 

Edyta mówi, że to jednak niezła lokata. Nawet Get-In Bank (czy jakoweś inne bankowe ścierwo) tyle nie daje :D

 

Musze cie zmartwic tylko i az 11.50 % pa jezeli mowicie o odsetkach ustawowych

Odnośnik do komentarza
Nie jestem osobą poszkodowaną przez Robiego, więc w sumie nie mi się wypowiadać. Jednak patrząc obiektywnie, jeśli spłaciłby wszystkich dłużników i oficjalnie przeprosił, według mnie należałoby dać mu drugą szansę. Wiadomo, że Robi popełnił fatalny błąd i w sumie ciężko go usprawiedliwić. Oczywistością jest, że nigdy nie odzyska już swojego dobrego imienia, ale poprzez spłacenie dłużników może zacząć nowe życie. Według mnie należy dać mu szansę, a nie od razu się na niego wypinać. Może naprawdę zrozumiał swój błąd i pragnie go naprawić?

 

Niech wszystkich spłaci to wtedy niektórzy bądą mogli dywagowac o "drugiej szansie". Jak na razie z tego co widac i słychac na rychłą spłatę długu się nie zanosi.

 

Ja mu kasy nie przelewałem ale koleś niewiarygodnie mnie rozczarował, nie dziwię się temu co pisze WP. To co zrobił RR to frajerstwo czystej wody i tyle, nie ma o czym dyskutowac, nie ma czego wybaczac, probowac zrozumiec... Frajerem jest, frajerem pozostanie niezależnie od tego co zrobi. To jest dorosły człowiek, w pełni świadomy tego co zrobił a nie jakiś gnojek któremu nagle hajsu się zachciało.

Odnośnik do komentarza
Musze cie zmartwic tylko i az 11.50 % pa jezeli mowicie o odsetkach ustawowych

Ja się nie wartwię, bo nie jestem osoba poszkodowaną. Z tego co tu można przeczytać oczywistością jest wniosek poszkodowanych do komornika (nie wiem na co czekacie). Jeżeli osobnik wpłaca na CMF to znaczy, że mamonę posiada. Szkoda więc, że miast płacić długi, usiłuje w tak żenujący sposób poprawić (?) swój wizerunek na CMF.

 

Primo: spłata długów!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...