Skocz do zawartości

Footballarena


cichy90

Rekomendowane odpowiedzi

Football Arena jest internetowym menadżerem piłkarskim, którego użytkownikiem może zostać każdy kto posiada własny komputer, zainstalowaną przeglądarkę internetową [czytaj Mozilla Firefox] i odrobinę wolnego czasu. Zarządzanie klubem piłkarskim jest dużą odpowiedzialnością, nie wymaga jednakże codziennego korzystania z internetu. Aby mieć kontrolę nad swoją drużyną wystarczy kilka razy w tygodniu zajrzeć na stronę swojego klubu by ustawić graczy na mecze ligowe, pucharowe bądź towarzyskie, zobaczyć postępy w treningu, lub dokonać zakupu nowych piłkarzy.

 

Jeżeli chcesz stać się jednym z nas, możesz to zrobić juz teraz zarejestruj się. Rejestracja do gry przebiega w dwóch etapach. Najpierw wybierasz kraj, w którym będziesz prowadził swoją drużynę i nazwę swojego zespołu. Zgłoszenie należy odesłać do administratorów gry, którzy dokonają jego poprawności. W przypadku braku zastrzeżeń zostanie Ci przydzielona drużyna. Od tej chwili stajesz się managerem i trenerem w jednej osobie a sukces lub niepowodzenie klubu spoczywa w twoich rękach. Życzymy dużo zabawy w naszej internetowej grze.

 

 

 

 

 

http://www.footballarena.org/?lang=5

 

Jestem wiceliderem IV ligi i asystentem trenera reprezentacji Serbii. Już za 2 tygodnie rozpocznie się nowy sezon, tak więc jest to najlepszy moment aby dołączyć do gry

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Zarejestrowałem się ;)

 

Odkopuję temat, może się wkręcę, w młodym wieku pykałem w hattricka i po dwóch czy trzech sezonach mi się znudziło, grywałem w managerzone i po 5 sezonach mi się znudziło, przestałem grać, teraz jestem zdeterminowany i może dłużej wytrzymam, jeśli gra jest godna uwagi. Dalej grasz cichy ?

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

ja gram, aktualnie wracam z IV do III ligi, choć zacząłem sezon od wo :]

trudno mi coś doradzić na początek, bo zaczynałem kiedy wszyscy byli słabi i były inne realia ekonomiczne; ja we wszystkich managerach online staram się rozwinąć szkółkę - nie cierpię daytraderów :] w FA trzeba też rozwijać bazę treningową; i trenuj młodzików z potencjałem 80-100, masz do rozdzielenia 1200 punktów treningowych - max 100 na gracza, czyli 12 grajków może trenować po 100%, ale pamiętaj, że koleś musi zagrać w meczu by zaliczyć trening

moja drużyna: Sowilo

Odnośnik do komentarza

Hi ho!

Ano, ano, gra jest bardzo podobna do Hattricka, a tam kiedys o czwarta lige zahaczylem, stad dokladnie wiem, ze trening to podstawa i robie dokladnie tak jak radzisz. Dzieki za uwagi w ogole :) Poki co chce kupic grajkow do treningu, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale juz udzielil mi sie zakupowy szal ;)

 

Pozdrowionka,

Toudie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

FA treningiem góruje nad HT i Sokkerem z ich absurdalnym trenowaniem formacji; jak wylosujesz utalentowanego juniora to sam go możesz paść, dlatego dobrze jest inwestować w szkółkę:)

ja już w zasadzie wróciłem do III ligi teraz czas wrócić do II :)

zerknąłem w tabelę ekstraklasy i widzę, że powrót do I również możliwy :]

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Gratuluje Gyzz awansu!

 

A ja wreszcie zalapalem o co chodzi wlasnie w treningu i wymieniam sklad na 18sto letnich cieniakow. Na lepszych mnie nie stac ;) Faktycznie gra wydaje sie byc bardziej poukladana, bynajmniej pod wzgledem ekonomii. HT niszczyly wysokie pensje (nie wiem, czy tak dalej jest), tu wydaje sie byc mozliwe utrzymac bardzo dobrych graczy.

 

W ogole, niby gra podobna do HT, a jednak zupelnie inaczej trzeba do niej podchodzic, gdyz szczegoly sa zupelnie inne. Coz, mialem rezygnowac, ale jednak sie pobawie w nia jeszcze chwile.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...