Skocz do zawartości

Arsenal Londyn


Rekomendowane odpowiedzi

Ee Pool nie zrobił nic nadzwyczajnego Torres to może być wielka mina, a Voronin to też nic nadzwyczajnego, inna sprawa, że Pool raczej jeszcze będzie kupował. Można dodać jeszcze Tottenham, trójka Kaboul, Bent, Bale wygląda bardzo ciekawie (zresztą Spurs już od jakiegoś czasu mają bardzo przemyślaną politykę transferową).

 

Jak zapytasz mnie o zdanie, to jeszcze kupimy. Problem jest taki, że to będzie Sagna i ktoś inny, z nazwiskiem na tym poziomie. Wielkich transferów raczej bym się nie spodziewał.

Odnośnik do komentarza

A ja mysle, ze Wenger kupi kogos wartosciowego. Kto moze byc tym tajemniczym wzmocnieniem? Mowi sie o Martinsie i bylaby to niezwykle dobra inwestycja Francuza, bo Obafemi rozegral swietny sezon. Sroki wzmocnily juz atak Viduka, wiec calkiem mozliwe, ze nie beda robic Arsenalowi wielkich przeszkod. A moze Babbel? Choc pododbno bliski jest Anfield...

 

Tak czy inaczej - Kanonierzy musieliby kupic z 3-4 nowych, swiewtnych grajkow, aby nawiazac walke z nami czy Chelski. Choc z drugiej strony rok temu o nas mowilo sie w podobnie...

Odnośnik do komentarza

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/267...ari/profil.html, transfermarkt twierdzi, że już mamy Sagne, tak jak wczoraj mówiłem, nawet jeżeli jeszcze nie podpisał oficjalnie kontraktu, to jestem na 99,9% pewny, że będzie graczem Arsenalu,

 

I teraz, Sagna na prawej, rezerwowym dla niego Hoyte ew. Djourou. A Eboue idzie na prawe skrzydło zamiast Hleba.

 

100% Wengera w Wengerza.

Odnośnik do komentarza

No transfer Sagny juz chyba zapiety na ostatni guzik dzisaj (tj. wtorek) ma pojsc oficjalne info. Dodatkowo Wenger oferuje ponoc 13 milionow za Martinsa, troche duzo, ale zawsze go lubilem, dodatkowo wysyawiajac atak Martins- Walcott mozemy byc pewni, ze nikt ich nie dogoni :P, a zawsze jak sezon pojdzie slabo, to mozemy ich wyslac na olimpiade albo jakis miting.

 

Dodatkowo, z informacji dziwnych Fiorentina ponoc tak bardzo chce Ljungberga, ze chce dac za niego okolo 7,5 mln euro, albo dac nam Boijnova+ jakas mala kase. Ljungberg ostatnie poltora sezonu ma naprawde slabe i tak duza kasa za niego mnie lekko dziwi, dotego ten Boijnov, fakt ze nie wiem co sie z nim dzialo przez ostatni rok, ale przeciez to naprawde przyzwoity zawodnik byl (juz nie jest ? ). Tylko jest taki problem- Ljungberg to najdluzszy stazem obecnie Kanonier, poza Gilberto to juz chyba jedyny filar druzyny z 03/04 (Toure wtedy dopiero zaczynal, a Lehmann byl slaby), dlatego szkoda byloby sie z nim zegnac.

Odnośnik do komentarza
Boijnov, fakt ze nie wiem co sie z nim dzialo przez ostatni rok

Ostatni rok spędził na wypożyczeniu w Juve gdzie w 18 meczach strzelił 8 bramek. Liczba 18 jest jednak myląca, gdyż Walery łapał się wyłącznie na ogony, a jeśli już dostawał szansę to w początkowych fazach Pucharu Włoch czy też gdy Del Piero, Trezeguet i Palladino byli kontuzjowani. Tak naprawdę ciężko jest mi ocenić Bożinowa. Osobiście darzę go wielką sympatią i uważam za dobrego zawodnika. Jednakże zarówno Prandelli jak i Deschamps nie widzą/widzieli miejsca w swoich drużynach dla niego. Na pewno wielki talent, ale zdecydowanie nie umiejący przekonać do siebie trenerów.

Odnośnik do komentarza
dlatego szkoda byloby sie z nim zegnac.

z jednej strony sentymenty i potencjał drużyny, a z drugiej aktualne wyniki sportowe, pamiętaj o tym :)

gdyby Arsenalowi udało się ściągnąc Martinsa to by mieli świetny atak: Adebayor + Martins, wysoki Adebayor odgrywający piłki do bardzo szybkiego Martinsa - masakra :o

i na skrzydłach do tego jeszcze Persie i Walcott

Odnośnik do komentarza

1. http://images.thesun.co.uk/picture/0,,2007311935,00.jpg Sagna na Emirates zakład koszulke Arsenalu :P.

 

2. Fenomen to się najzwyklej w świecie nie wydarzy, Adebayor jest wysoki i dobrze gra głową, ale jest typowym napastnikiem Arsenalu. Imho jest dobry technicznie i całkiem szybki oraz silny (aczkolwiek z tą techniką to ilu ludzi tyle teorii :P) i on często cofa się po piłkę, schodzi na skrzydła itp. Pomijam fakt, że nawet nie miałby mu kto tych piłek wrzucać, bo w Arsenalu nikt tego robić nie umie, po prostu atak typu zwinny i wysoki to nie u nas. Zresztą zarówno Adebayor jak i Martins będą musieli walczyć z Eduardo o miejsce w ataku nr 2. van Persie obecnie wydaje się pewniakiem.

 

3. Obecnie oferta za Ljungberga ma wyglądać tak 5 milionów funtów+ ktoś z dwójki Boijnov-Kroldrup. Czy tylko mi sie wydaje, ze kogos w Fiorentinie po tentegowało ?

Odnośnik do komentarza
3. Obecnie oferta za Ljungberga ma wyglądać tak 5 milionów funtów+ ktoś z dwójki Boijnov-Kroldrup. Czy tylko mi sie wydaje, ze kogos w Fiorentinie po tentegowało ?

Tak, tylko tobie :] . Za takiego pomocnika to i tak cena jest duzo zanizona. Z drugiej strony to w obecnej sytuacji Boijnov bardzo by sie przydal do ataku. Zawsze podniosloby to rywalizacje na tej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Czyli zapłaciłbyś 5 albo 7,5 miliona FUNTÓW (różnie podają) + wciąż młodego i zdolnego Boijnova za zawodnika zagadkę, który wydaje się, że najlepsze lata gry ma za sobą ?

Tak, zaplacilbym. Podobnie mozna napisac o Henrym ze jest podstarzaly i najlepsze lata ma juz za soba. Problem twoj polega na tym ze krytykujesz wszystko co jest zwiazane z Arsenalem, tak wiec nie dziwi mnie ze dla ciebie Ljungberg to niepeweny podstarzaly zawodnik :]

Odnośnik do komentarza

No ale gdzie Ljungberg, a gdzie Henry. Poza tym Henry miał beznadziejny sezon i strzelił w 25 meczach 12 goli i miał bodajże 5 asyst. Ljungberg zagrał w 26 meczach strzelił 2 gole, w tamtym sezonie w 37 meczach 2 gole.

 

Edit: Moim problemem nie jest to, że krytykuje wszystko związane z Arsenalem. Raczej twoim problemem jest to, że żyjesz ciągle w 2004 roku.

Odnośnik do komentarza
Arsenal Londyn jest bardzo blisko pozyskania z francuskiego Cean 21-letniego napastnika, Yoana Gouffrana. Kanonierzy mają zapłacić za tego zawodnika około trzy miliony euro (2 miliony funtów), ale piłkarz miałby wrócić na cały sezon do francuskiego klubu na zasadzie wypożyczenia.Yoan Gouffran został wybrany najlepszym piłkarzem ubiegłego sezonu w Ligue 2 i w dużym stopniu pomógł swojej drużynie w awansie do Ligue 1. W minionych rozgrywkach zdobył 15 goli i jest także reprezentantem francuskiej młodzieżówki.Bardzo utalentowany zawodnik rok temu był bliski przejścia do Auxerre, lecz do transakcji nie doszło i piłkarz został w Cean. Także Chelsea Londyn i Valencia były zainteresowane piłkarzem, jednak Francuzi wówczas nie chcieli go sprzedać. Teraz Arsenal rywalizuje o niego z Paris Saint Germain, ale według prasy Arsene Wenger przekonał młodego zawodnika do przejścia właśnie na Emirates Stadium.
Wzmocniena pełna ruszyły pelną parą :keke:
Czyli zapłaciłbyś 5 albo 7,5 miliona FUNTÓW (różnie podają) + wciąż młodego i zdolnego Boijnova za zawodnika zagadkę, który wydaje się, że najlepsze lata gry ma za sobą ?
. Problem twoj polega na tym ze krytykujesz wszystko co jest zwiazane z Arsenalem
W tym problem że Forn ma racje, bo to co robi Wenger to teraz czyta parodia.
Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie tylko gdzie Wenger chce zmieścić tego Gouffrana, zakładając, że wciąż kupujemy Martinsa.

 

RvP, Eduardo, Adebayor, Bendtner, Martins, Walcott i Gouffrana. Trochę tłok.

 

Coś zaczyna mi się wydawać, że Wenger ma zamiar z Eduardo zrobić lewoskrzydłowego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...