Skocz do zawartości

Arsenal Londyn


Rekomendowane odpowiedzi

Sokratis ma największy % celnych odbiorów w BuLi, wiec nie rotfluj. A Martinez, to już w ogóle paralityk, ja bardziej porównywałem do pary Boateng, Hummels, Martinez to 2 poziomy nizej. Co do Thiaga i Vidala, to juz nieco inna charakterystyka, tu raczej bym Castro porównywał, ale on jest półkę nizej.

A co do Favre'a, raczej chodzi o to, że ona za krótko pracuje w Nicei i raczej nie podejrzewam, żeby chciał opuścić klub tak szybko, zwłaszcza w totalnej przebudowie klubu, która mu wychodzi.

Odnośnik do komentarza

No jasne, kto by chciał porzucić mały klub w słabszej lidze w miejsce jednego z większych klubów w Anglii :lol:

Pod względem prywatnym wolałbym jednak mieszkać w Nicei niż Londynie :P

 

Ale wiadomo, że względy kariery trenerskiej nie są tu w żaden sposób do podważenia, Arsenal może ściągnąć niemal każdego.

Odnośnik do komentarza

 

 

Na zrównanie Piszczka z Lahmem umarłem ze śmiechu.

 

To mnie akurat zainteresowało. Mógłbyś rozwinąć w temacie np. o Borussi ten wątek? :)

 

O ile nie lubię takich porównań jakiego dokonał Keith, bo zbyt dużo czynników ma wpływ na grę zawodnika, jak np. kogo ma obok, jakie zadania mu przydziela trener itd., tak uważam, że Piszczek w ogóle nie odstaje klasą Lahmowi. To ta sama półka zawodników, która by sobie poradziła w każdym klubie na świecie.

Odnośnik do komentarza

Piszczek to bez wątpienia świetny prawy obrońca. Ale gdyby miał rozgrywać jak Lahm to robił za Pepa to wątpię czy byłby w stanie ;)

 

A gdyby Lahm miał biegać po skrzydle jak Piszczek za Kloppa... nie wiem, chyba miałem za duże nadzieje, że da się porozmawiać ;)

Odnośnik do komentarza

No akurat nie uważam by tego biegania po skrzydle brakowało Lahmowi co IMO udowadniał za Heynckesa. Powolni to oni wtedy nie byli. A czemu by się nie dało porozmawiać? Podałem Ci argumenty przecież. Moim zdaniem Lahm jest lepszym znacznie obrońcą od Piszczka, ale nie powinno to klasie Łukasza umniejszać bo konkuruje z fenomenem na tej pozycji.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z beeresem, Piszczek jako PO nijak nie ustępuje Lahmowi z tej pozycji. To, że Lahm potrafi grać na innej pozycji i posiada umiejętności na tę pozycję wymagane nic przecież nie zmienia w ocenie przydatności tych zawodników na boku obrony - swoją drogą skoro wyciągamy bezsensownie umiejętność gry Lahma na środku pomocy, to można by wyciągnąć np. umiejętność gry Piszczka na skrzydłach i środku ataku ;)

Odnośnik do komentarza

Ajerkoniak: na szybko zerknąłem na statystyki tych zawodników i przez ostatnie 5 sezonów w żadnej z nich Lahm nie jest wyraźnie lepszy od Piszczka. Jedyne różnice, które pojawiają się w każdym sezonie to: więcej wybić i zagrań defensywnych po stronie Piszczka, i więcej kluczowych podań po stronie Lahma. Jednak trzeba zaznaczyć, że w tym drugim przypadku to jest kwestia 0,5-1 na mecz.

 

Dlatego też nie rozumiem tego umierania ze śmiechu, jakby ich miała dzielić przepaść... szczególnie w defensywie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...