Skocz do zawartości

Arsenal Londyn


Rekomendowane odpowiedzi

ale robi, zabrali mu hummelsa i mkhitaryana, reus się łamie, goetze jest chory, ich miejsce zajmują albo dzieciaki, albo piłkarze na dorobku i radzą sobie całkiem zgrabnie, trzeba pamiętać, że to ciągle nie jest drużyna która osiągnęła już swoje optimum. klopp potrzebował jednego sezonu żeby wszystko wdrożyć, tuchelowi mija drugi, tyle, że to też są różne sposoby budowania teamu. zamiast celu krótkofalowego - długofalowy. aubameyang pewnie pójdzie w lecie za jakąś chorą kwotę, dembele ma potencjał pozwalający na otarcie się o złotą piłkę, to nie jest zespół na już, tylko na jutro.

Odnośnik do komentarza

Trzeba sobie zadać pytanie, jak nie Tuchel to kto? Na rynku nie ma zbyt wiele dostępnych trenerów z jakąś marka, a jeszcze mniej potencjalnie chętnych do prowadzenia Arsenalu i pasujących chociaż w pewnym stopniu do filozofii gry klubu, którą przecież Wenger utrwalal w klubie od lat. Nie można tak po prostu sprowadzić Big Sama i grać lage, nowy trener powinien jednak grać jakąś odmianę futbolu opartego o posiadanie piłki/wymianę krótkich podań.

Odnośnik do komentarza

Zwlaszcza, ze Setien zapowiedzial juz, ze po sezonie odchodzi z Las Palmas :>

O to to właśnie. Wcześniej nie słyszałem tego. Tylko to, że za rok, dwa lata może objąć coś ważniejszego. No zobaczymy, gość ma talent i podejście. Jego team naprawdę pokazuje niezły styl w grze.

Odnośnik do komentarza

Tuchel oczywiście, że nie robi jakiejś super drużyny, ma kadrę z piłkarzami niewiele gorszymi od Bayernu, a na niektórych pozycjach lepszymi, a ten jest nawet za beniaminkiem z Lipska.
A jak nie on, to kto?
Sporo się mówiło o Hasenhuttlu z Lipska właśnie, ale moim zdaniem trochę mu jeszcze doswiadczenia brakuje.
Drugą opcją z którą wiązano Arsenal jest Laurent Blanc, ale czy to jest odpowiedni trener dla Arsenalu, moim zdaniem też nie. Widziałem też pogłoski o Simeone, ale moim zdaniem to plotki z dupy wzięte

Ja bym najchętniej widział tam Favre'a z Nicei, ale ten chyba jest nie do wyjęcia, Inną ciekawą alternatywą byłby Jardim z Monaco, ale to oznaczałoby zmianę stylu, może to jest to czego potrzebuje Arsenal?

A znając życie to i tak Wenger zostanie do usranej śmierci na stanowisku.

Odnośnik do komentarza

Keith, rozpisz proszę analizę, którzy to piłkarze są na takim samym poziomie, a nawet lepsi między Borussią a Bayernem.

serio chcesz tego, ale ok

Dembele = Robben (obecnie, bo Arjen już ma najlepsze lata za sobą)

Weigl i Guerreiro > Alonso

Piszczek = Lahm (ale tu moze patriotyzm mi przysłania osąd)

Sokratis = para środkowych obronców z Bayernu

sprawny Reuss >Muller

Odnośnik do komentarza

Dembele = Robben? Chyba momentami. Weigl i Guerreiro spoko, ale są tam też Vidal i Thiago, czemu by ich nie dodać? Na zrównanie Piszczka z Lahmem umarłem ze śmiechu. Podobnie jak Sokratisa z Hummelsem i Martinezem...

 

Reus - Mueller to żart jakich mało. Sprawny Reus to święto, więc porównanie się mija z celem.

Odnośnik do komentarza

 

Keith, rozpisz proszę analizę, którzy to piłkarze są na takim samym poziomie, a nawet lepsi między Borussią a Bayernem.

serio chcesz tego, ale ok

Dembele = Robben (obecnie, bo Arjen już ma najlepsze lata za sobą)

Weigl i Guerreiro > Alonso

Piszczek = Lahm (ale tu moze patriotyzm mi przysłania osąd)

Sokratis = para środkowych obronców z Bayernu

sprawny Reuss >Muller

 

Bezsensowne są takie porównania i trącą #bravosport. Totalnie subiektywna opinia niepoparta żadnymi chociażby statami. Do piachu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...