Skocz do zawartości

Arsenal Londyn


Rekomendowane odpowiedzi

Zadne zaskoczenie dla mnie, bo projekt tej kosuzlki byl od dawna w necie :P W kazdym razie proste i... ladne :)

 

Ano był, tylko że wtedy mało osób podejrzewało, że zdjęcia są prawdziwe (vide np. ucho Fabregasa).

 

Jak dla mnie koszulki są bardzo ładne i świetnie kontrastują ze spodenkami.

Odnośnik do komentarza

Stroje fajne i ciekawe, podobnie jak i to info:

 

Arsène Wenger jest zainteresowany sprowadzeniem na Emirates Stadium Davida Trezeguet.

 

Napastnik Juventusu odmówił niedawno przedłużenia kontraktu z klubem z Turynu. Pozyskanie Trezeguet do Arsenalu może być sposobem na zatrzymanie w klubie Thierry'ego Henry, ponieważ jak wiemy David i Titi są od dawna bliskimi przyjaciółmi.

 

Nieoficjalne źródła mówią, że aby pozyskać Trezeguet Arsenal będzie musiał wyłożyć za niego jedyne 5 milionów funtów. David Trezeguet podobno oczekuje trzyletniego kontraktu oraz zarobków rzędu 90 tysięcy funtów tygodniowo.

 

Podobno, ze względu na styl gry ta dwójka nie może grać w jednej drużynie (vide rep. Francji na ostatnim mundialu..). Ja jednak uważam, że daliby radę.. A taki atak mógłby myślę trochę namieszać.. Choć w sumie bardziej brak nam klasycznych skrzydłowych (chyba, że cofamy na lewo v.Persiego, bo biorąc pod uwagę jego poziom to na ławce go po prostu posadzić nie można.., na prawej jest Ljungberg albo Hleb, choć dla mnie Hleb to MC i nic więcej..). Dochodzi Gilberto (choć chciałbym już widzieć powoli innego DMC..) i Fabreges (tego dla odmiany chce w drużynie przez najbliższe 10 lat :P) i pomoc i atak mamy skompletowane.. O bramkarzu i obronie nie wspominam bo po co się denerwować :P

Odnośnik do komentarza
Transfer do Arsenalu nie jest wcale taki nieprawdopodobny

Lecz faworytem jest jednak Valencia, która i tak proponuje znacznie lepsze pieniądze za Francuza niż Arsenal. Chociaż oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że niektóre kwoty przytaczane przez dziennikarzy mogą nie mieć odzwierciedlenia w rzeczywistości. Ale sama idea 5 mln funtów za Trezeguet jest śmieszna i nieprawdopodobna.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Arsenal wydal oficjalne oswiadczenie, potwierdzajac zakonczenie negocjacji z Barcelona w sprawie transferu Titiego.

 

Czyli juz tylko chwila dzieli nas od konca pewnej ery, "ery Henry'ego" :P Jak dla mnie strata ogromna, Titi potrafil wygrac nam mecz w pojedynke, to jest niezaprzeczalne. Z drugiej jednak strony, cos sie konczy cos sie zaczyna, byle tylko teraz nie dopuscic do jakiejs lawiny, tak jak I. Wright mowil o efekcie domina -> Cesc, Wenger, itd., wtedy moze byc goraco. W tej calej sprawie w sumie dziwi mnie straszliwie postawa Henryego, zawsze uwazalem go za super pilkarza i niesamowicie urosl w moich oczach po tym jak powiedzial ze zostanie w Arsenalu do konca kariery. Szkoda ze nie dotrzymal slowa, ale jego wybor, powodzenia w Barcelonie.

 

Pozostaje czekac na ruch Wengera, oczywiscie mowie tu o wzmocnieniach - ta sytuacja MUSI go do tego zmusic, zobaczymy co zrobi...

Odnośnik do komentarza

Ciężko widzę Arsenal w najbliższych latach...

 

Wenger tak zapowiadał że buduje drużynę na przyszłe sezony, posprowadzał tych młodych, niby to utalentowanych. Henry miał być takim ich przywódcą. I co? Thierry w Barcelonie, a Wenger nie chce przedłużyć kontraktu który wygasa za rok. :doh!: Jakby tego było mało, Fabregas uzależnia swoją przyszłość od pozostania Wengera na Emirates. Siąść i płakać.

Odnośnik do komentarza

Stało się - Titi w Barcelonie ;(.

Do końca miałem nadzieje, że on jednak zostanie, bo IMO przez te wszystkie sezony stał się legendą klubu, klubu, w którym miał grać do końca kariery. Zdrajca to może za mocne słowo, ale inaczej nie mogę nazwać kogoś, kto najpierw obiecuje, że zostanie w Arsenalu do końca kariery, a potem spieprza do innego klub. Wielkie podziękowania dla niego za to co tutaj zrobił, choć przez ten transfer w moich oczach stracił naprawdę wiele. Pozostała nadzieja, że Wenger w dobry sposób wykorzysta pieniądze dane mu przez zarząd + pieniądze z transferu Henry'ego, i kupi kogoś naprawdę wartościowego.

Odnośnik do komentarza

Powodzenia w bolu i placzu, bo AW zostanie do 08, nie zrywa kontraktow nigdy przeciez :P

 

Juz nowe plotki po odejsciu TH, ponoc na celowniku Carlos Tevez i "zdrajca" Anelka :D Szczerze to tego drugiego nie chce wiecej widziec w koszulce Gunners, natomiast Tevez, czemu nie. Bardziej jednak wolalbym zobaczyc u nas Benta, ograny w Premiership, moglby zastapic Henka i wniesc cos nowego do naszej gry. Moze Tevez + Bent? Kaske przeciez juz mamy :D No, a najbardziej chcialbym zobaczyc SWP u nas, ponoc City zlozylo oferte na 10mln funciakow, co to dla nas? A skrzydlowy sie przyda, do tego anglik no i "syn" Ian'a :D

 

Najbardziej mnie wrukwiaja te lamenty na stronach afc, Heniek odszedl to juz koniec AFC! Geezas, Arsenal to Arsenal, a nie Henry :/ ja tam dalej wierze ze czeka nas powrot na szczyt, jeszcze zobaczycie :]

Odnośnik do komentarza

Zero Teveza, zero Anelki,

 

R. Van Persie, Adebayor, Walcott i Bendtner nie wygladaja tak zle, wystarczy jeden Bent albo Cisse, patrzmy najpierw na pomoc i obrone (i bramke).

 

Sorry, ale w tej chwili to chyba na swiecie nie ma pilkarza, ktory moglby w Arsenalu zastapic Henryego. chytry.gif Kilku pewnie bylo by tego blisko (Drogba, Eto'o, Villa...) ale Bent na pewno do niech nie nalezy. smile.gif

 

Takie gadanie, w tym sezonie bylismy "przyzwyczajani" do odejscia Henrego, przez znaczna czesc sezonu gralismy bez niego. Efekt byl powalajacy, bo z nim czy bez niego gralismy na tym samym poziomie. Beznadziejnym.

Odnośnik do komentarza

Eto'o? Drogba? Villa? Ja rozumiem, że są to najwyższej klasy zawodnicy, ale Henry z tego co wiem, był przecież Waszym kapitanem, a żaden z podanych zawodników nie ma zdolności przywódczych...

 

Jako fan Barcy cieszę się z przejścia Henry'ego do nas, jednak mi zawsze będzie kojarzył się z 'The Gunners'. Podobnie, jak Sheva z Milanem...

Odnośnik do komentarza
Eto'o? Drogba? Villa? Ja rozumiem, że są to najwyższej klasy zawodnicy, ale Henry z tego co wiem, był przecież Waszym kapitanem, a żaden z podanych zawodników nie ma zdolności przywódczych...

 

No o zaletach pilkarskich Henrego to mozna ksiazke napisac, ale napisac ze z niego dobry kapitan i przywodca to pomylka.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak. Jest mi przykro, bo znów coś sie kończy w Arsenalu. Tak jak przed rokiem gdy odszedł Pat, nie ukrywam że jest to ogromna dla Nas strata, ale może zespoł teraz dostanie jakiejśc energii i uświadomi sobie że bez titiego tez można wygrywać. Najważniejsze jest to że Titi spędził u Nas najważniejsze lata swojego piłkarskiego życia, to że to pod opieką Wengera to doskonale się ukształtował jako piłkarz. Dla mnie jako kibica Arsenalu zawsze będzie wielkim człowiekiem jak i piłkarzem. Teraz pora by Wenger wzmocnił zespoł i pokozał wszystkim że Arsenal to dalej bardzo mocny klub. !

Odnośnik do komentarza
Najważniejsze jest to że Titi spędził u Nas najważniejsze lata swojego piłkarskiego życia

 

Dotychczasowego chyba :-k ,bo napisałeś to tak jakby karierę właśnie zakończył. Jest w najlepszym wieku dla napastnika i mam nadzieję, że w Barcelonie odnajdzie to czego nie mógł dostać w Arsenalu...

Mam przeczucie ze Henry juz nigdy nie wroci do takiej formy jaka prezentowal w najlepszych swoich latach w Arsenalu.

Odnośnik do komentarza

http://www.dailymotion.com/video/x2cwt2_th...arsenal-tribute

 

kurde, zapomnialem juz, jaki to geniusz.

 

Mam przeczucie ze Henry juz nigdy nie wroci do takiej formy jaka prezentowal w najlepszych swoich latach w Arsenalu.

 

Z calym szacunkiem, ale twoje przeczucie nie wiele znaczy. Ja bylem pewien ze Real Madryt kupujac RvN, kupuje podstarzalego pana, ktory juz nie za wiele o grze na wysokim poziomie wie. A tu prosze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...