Skocz do zawartości

Arsenal Londyn


Rekomendowane odpowiedzi

jaki jestem dumny, ?e to mi przypadnie za?o?enie tego tematu :).

 

A wi?c po dwóch latach posuchy nic nie zapowiada lepszego sezonu :(. Gazety pisza o odejsciu 11 graczy, w tym Ljungberga. Co bardziej denerwujace gazety (patrz te z Katalonii) pisza o odejsciu Henrego, niektorzy przebakuja o odejscu Wengera. A Wenger mowi, ze nikogo nie kupi.

 

Prawdopodobonie z duzej chmury bedzie maly deszcz. I w nastepnym sezonie ropozczniemy dumna walke o 3 miejsce w lidze.

Odnośnik do komentarza
Arsenal bacznie obserwuje sytuacje Michaela Owena w Newcastle United.

 

Arsène Wenger, który boi si? utraty Thierry'ego Henry'ego starannie ogl?da? mecz Owena w kadrze Anglia B, która gra?a z Albani? w pi?tek wieczorem.

 

Historia mówi, ?e kiedy Arsenal gra? z Newcastle na St James' Park w Wielkanocny Poniedzia?ek, Wenger zapyta? United czy w przysz?ym sezonie te? chc? gra? par? napastników Owen - Martins, je?li nie, to jest zainteresowany tym, który b?dzie chcia? odej??.

 

Oczywi?cie, sytuacja ma mie? miejsce wtedy, je?li Wenger postanowi pozosta? na Emirates Stadium.

 

Sezon temu pozytywna wypowied? Arsène'a dotycz?ca Obafemi Martinsa zosta?a wydrukowana w programie meczowym, kiedy to Newcastle zawita?o w Pó?nocnym Londynie.

 

Nale?y podkre?li?, ?e Nigeryjczyk w ci?gu ostatnich 10 meczów w Premiership strzeli? tylko jedna bramk?. W przysz?ym sezonie równie? wypadnie z gry na par? tygodni, kiedy to b?dzie reprezentowa? Nigeri? w African Nations Cup.

 

Tak wi?c argumenty jednak stoj? za Owenem. Wielu fanów Arsenalu jest pewnych, ?e Michael za?o?y koszulk? Gunners ju? w przysz?ym sezonie.

 

Jednak reprezentant Anglii gra? w pi?k? ostatnio bardzo ma?o. Je?li Arsenal chce go kupi?, musi wzi?? pod uwag? fakt, ?e b?dzie musia? p?aci? pi?karzowi oko?o £5m na rok.

 

Jak to b?dzie? Owen, czy Martins? A mo?e kto? inny? Mo?liwe, ?e Arsène znowu nie b?dzie zbyt wylewny je?li chodzi o transfery. Tyle pyta?, a tak ma?o odpowiedzi. Tegoroczne letnie okienko transferowe zapowiada si? fascynuj?co.

 

Szykuje si? powa?ne wzmocnienie, ciekawe ile w tym prawdy :P ?

Odnośnik do komentarza

Owen nie

 

Cisse tak

 

Ja chyba bede musial co rok przypominac o Cisse :(, a nigdy sie nie doczekam.

 

Kontrakt przedluzyl Adebayor, co jest pocieszajace, bo moze umiejetnosci ma jak na Premiership srednie (chociaz ja naprawde wierze w niego i sadze, ze moze byc bardzo dobrym napastnikiem), to przynajmniej w kazdym meczu daje z siebie wszystko i widaje sie, ze mu zalezy na Arsenalu, tylko po cholere jego agent wymysla ze nim sie Manchester interesuje, naprawde sadzi ze ktos w to uwierzy?

 

Gallas rosnie na nadrzedna pipke, narzeka na wszystko i wszedzie. Ja rozumiem, ze moze mu sie nie podobac (mi tez sie nie podoba wiele rzeczy), ale zeby latac z tym do dziennikarzy? :(.

Odnośnik do komentarza
Gallas rosnie na nadrzedna pipke, narzeka na wszystko i wszedzie. Ja rozumiem, ze moze mu sie nie podobac (mi tez sie nie podoba wiele rzeczy), ale zeby latac z tym do dziennikarzy? .

Ten typ tak chyba po prostu ma. Z tego co pamietam, to w CHelsea bylo pododbnie. A szkoda, bo to naprawde swietny pilkarz...

Odnośnik do komentarza

Wenger chyba sie wreszcie lekko obudzil bo chcial dac Hleba (oklaski) i Ljungberga (mniejsze, bo to jeden z moich ulubionych zawodnikow) i jakas tam kwote za Fernando Torresa. Gil sie ponoc nie zgodzil i pokazal Wengerowi kto jest wartosciowy w Arsenalu typujac Adebayora i Rosickiego (acz co do wartosci tego drugiego nie jestem przekonany).

 

Torres by sie przydal, to dobry zawodnik, ktory moglby powaznie wzmocnic nasza sile w ataku. A juz napewno bardziej niz niejaki Djibrill ''Prawie_jak_Rodman'' Cisse, ktory byl dobry jak go L'pool kupowal, ale niestety stanal w rozwoju i jeszcze ta kontuzja tez go przyhamowala - stal sie francuskim Mila.

Odnośnik do komentarza
Ljungberga (mniejsze, bo to jeden z moich ulubionych zawodnikow)

 

Ehh, niestety, ale przez kontujze i cala reszte to obecnie Ljungberg jest jeszcze slabszy niz Hleb.

 

 

Adebayora i Rosickiego (acz co do wartosci tego drugiego nie jestem przekonany).

 

Nie wiem jak u Ciebie z ogladaniem meczow Arsenalu, ale jak ogladales wiekszosc, to widziales ze zdrowy Rosicky byl glownym motorem napedowym zespolu, przyspieszal te 90% akcji ktore spowalnial Cesc i Hleb. Niestey zdrowy Rosa w tym sezonie to byla rzadkosc. Ale, on moze byc u nas lewym pomocnikiem, zreszta i tak mial lepszy pierwszy sezon niz Pires.

 

A juz napewno bardziej niz niejaki Djibrill ''Prawie_jak_Rodman'' Cisse

 

A pocaluj mnie w nos ! :P. Djibril jest wielki i basta, a tej fazy na Torresa to troche nie rozumiem, to naprawde dobry napastnik i w ogole, ale powiedzmy Hleb + Rosa + kasa = za duuuuzo.

Odnośnik do komentarza

Torres narazie nie rozwina sie na miare swojego talentu i przepowiedni ekspertów. W ostatnim czasie gra do?c przecietnie i jego gra nie zachwyca.

 

2002/2003 29 wyst?pów i 13 goli

2003/2004 35 i 19

2004/2005 38 i 16

2005/2006 36 i 13

2006/2007(trwa) 32 i 12

Odnośnik do komentarza

Tylko wiesz, ten Torres to ma mimo wszystko 23 lata, a gra juz na wysokim poziomie 5. Robin Van Persie (przyklad taki bo z Arsenalu), tez ma 23, a na naprawde wysokim zaczal grac w tym sezonie (no moze na troche przed MS 06, ale to i tak max 1,5 roku) i wiekszosc fanow Arsenalu widzi w nim najlepszego napastnika na nastepne 5 lat.

Odnośnik do komentarza

van Persie przyznam bardzo mi sie podoba (bez g?upich skojarze? :P ) i chetnie bym go widzia? w Barcelonie, ale jest to ma?o prawdopodobne. Co do Torresa to nie wiadomo jak by sie sprawdzi? w lidze angielskiej i w?tpie aby opósci? Atletico w najbi?szym czasie (cho? kto wie, skoro Atletico za nic w swiecie nie mo?e dotrze? do europejskich pucharów)

Odnośnik do komentarza
Torres narazie nie rozwina sie na miare swojego talentu i przepowiedni ekspertów. W ostatnim czasie gra do?c przecietnie i jego gra nie zachwyca.

 

2002/2003 29 wyst?pów i 13 goli

2003/2004 35 i 19

2004/2005 38 i 16

2005/2006 36 i 13

2006/2007(trwa) 32 i 12

 

Tak, zawodnik ktory co sezon w Primera Division sadzi over 10 bramek to slabiak jakich malo. Nie ma co. Idz moze na jakies inne forum ekspercic, ok?

 

A pocaluj mnie w nos ! razz.gif. Djibril jest wielki i basta, a tej fazy na Torresa to troche nie rozumiem, to naprawde dobry napastnik i w ogole, ale powiedzmy Hleb + Rosa + kasa = za duuuuzo.

 

Ja tez bylem zwolennikiem nabycia Djibrilla kiedy ten mial 20 lat i rzadzil w Auxerre, ale teraz to juz jak to sie mowi na slaskich podworkach ''po chopie''

Odnośnik do komentarza
Torres narazie nie rozwina sie na miare swojego talentu i przepowiedni ekspertów. W ostatnim czasie gra do?c przecietnie i jego gra nie zachwyca.

 

2002/2003 29 wyst?pów i 13 goli

2003/2004 35 i 19

2004/2005 38 i 16

2005/2006 36 i 13

2006/2007(trwa) 32 i 12

 

Tak, zawodnik ktory co sezon w Primera Division sadzi over 10 bramek to slabiak jakich malo. Nie ma co. Idz moze na jakies inne forum ekspercic, ok?

Chyba wyraznie widac ze FT co sezon strzela coraz mniej bramek. Znajac aklimatyzacje Hiszpanow w Anglii to jego wynik strzelecki moglby byc ponizej 10 bramek. Tak jak napisal nodi forma prezentowana ostatnio przez FT pozostawia wiele do zyczenia. Ogolnie to ten transfer bylby za bardzo ryzykowny i przede wszystkim kosztowny.

 

Meler teksty typu "ekspercik" czy "idz na inne forum" zachowaj dla siebie, ok?

Odnośnik do komentarza

Pouczanie co mam zachowac dla siebie zostaw modom, ok?

 

Wyraznie to widac, ze walenie komunalami typu ''znajac aklimatyzacje Hiszpanow w Anglii'' i ''forma pozostawia wiele do zyczenia'' wychodzi ci lepiej niz rzeczowa anazlia.

 

Co do kosztownosci - nastepny co mysli ze Arsenal to biedaki sie znalazl. Ludzie - ile razy trzeba przypominac ze Arsenal to jeden z najbogatszych klubow swiata (thanks Dein)?

Odnośnik do komentarza

Dopoty Wenger po manewrach z Jeffersem, Van Bronckhorstem i paroma przeplaconymi pilkarzami nie wroci z krucjaty pod tytulem "my tu wychowujemy i ogolnie jestesmy fajni, a inni kupuja sukcesy lamy jedne" ?

 

Edit: w sumie to co ja gadam, przeciez my ciagle przeplacamy.

Odnośnik do komentarza

No i mamy pierwszy oficjalny transfer, mozna zaczac krytykowac:P

 

Polish international goalkeeper Lukasz Fabianski has signed for Arsenal from Legia Warsaw on a long-term contract for an undisclosed fee.

 

Fabianski (22) won the Polish League Championship with Legia Warsaw in 2005/06 and his consistent performances earned him a place in the Poland squad for the FIFA World Cup in Germany last summer.

 

As well as making four appearances for the full Poland national team, Fabianski was also a regular at Under-21 international for his home country and has notably been voted the Best Goalkeeper in the ‘Ekstraklasa’ (the Polish Premiership) for both 2006 and 2007.

 

Manager Arsène Wenger said: “We are pleased to have signed Lukasz Fabianski. He is a very good young goalkeeper who will provide good support to our squad. He has performed consistently well for Legia Warsaw in recent seasons and was rightfully rewarded with a place in the Polish World Cup squad. Lukasz will be a big asset our squad and we are looking forward to him joining us for pre-season.”

 

After completing his move to the Gunners, Fabianski said: “I am delighted to be joining Arsenal. They are a great Club with many world class players and I am really looking forward to meeting my new team mates. Arsenal is one of the biggest and best clubs in Europe and I hope that I can help the team win trophies in the future.”

 

Lukasz will join up with his new team mates when the squad report back for pre-season training in early July.

 

Widac, ze mamy powazne zamiary isc na mistrza, z takim potencjalem :).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...