Skocz do zawartości

Arsenal Londyn


Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że powinniśmy czym prędzej kupić OŚ i PŚ. Dalej Clichy może i w ofensywie jest przydatny, ale obrońcą dobrym nigdy nie był, powinniśmy go gdzieś sprzedać i kupić za to jakiegoś porządnego obrońcę. Na lewą nikogo nie potrzebujemy jest kontuzjowany Gibbs, który według mnie grał dobrze, zanim nie doznał kontuzji. Kolejnymi do odstrzału do odstrzału jest Eduardo, który rozgrywa fatalny sezon.

 

Podobno Arsenal jest zainteresowany Jeromem Boatengiem, widział go ktoś w akcji?

 

Priorytet: OŚ i PŚ.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Clichy w najlepszej formie jest w czołówce lewych obrońców świata, lepiej takiego zawodnika się nie pozbywać. Jasne że zawsze potrzeba wzmocnień, ale Arsenal na rynku transferowym nigdy nie szalał, więc trudno sobie wyobrazić jakieś wielkie wzmocnienia w tym roku.

 

Almunia pokazał na co go stać w pierwszym meczu z Barcą, ale rzeczywiście przydał by się porządny bramkarz, jest paru młodych ciekawych goalkeeperów w lidze hiszpańskiej, można by się tam trochę rozejrzeć

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie priorytetem jest na pewno:

- bramkarz. Potrzeba nam klasowego zawodnika, kogoś kto prezentuje równy i dobry poziom. Almunia jest bardzo nierówny i jest wg mnie rzemieślnikiem, a nie klasowym bramkarzem.

- środkowy obrońca. W razie urazu Gallasa bądź Vermaelena nie mamy dobrego zastępcy. Sol sprawdził się ale jednak jest zbyt wiekowym graczem.

- środkowy pomocnik/defensywny pomocnik. Niestety w razie urazu Songa, nie ma gracza który byłby go w stanie godnie zastąpić.

 

Te wzmocnienia są moim zdaniem bardzo potrzebne. Także dobry napastnik nie byłby złym pomysłem. Jednak ważniejsze są te pozycje o których pisałem. Tylko ciekawe czy ewentualnie dojdzie do jakiś porządnych zakupów... szczerze wątpię znając pana W.

Odnośnik do komentarza
Dalej Clichy może i w ofensywie jest przydatny, ale obrońcą dobrym nigdy nie był, powinniśmy go gdzieś sprzedać i kupić za to jakiegoś porządnego obrońcę. Na lewą nikogo nie potrzebujemy jest kontuzjowany Gibbs, który według mnie grał dobrze, zanim nie doznał kontuzji.

 

Stary, ale to jest właśnie plan na "wygramy za dwa lata". Sprzedać 25 letnie Clichy'ego, który wraca do formy (oba mecze z Barca bardzo dobre), a w jego miejsce wpuszczać nieopierzonych Gibbsa i Traore. Clichy musi zostać.

 

Jakby miał ktoś odchodzić, to imho mógłby odejść Arszawin. W tamtym sezonie pokazał, że stać go na praktycznie wszystko, ale w tym już mu się nie chce. A jak mu się nie chce, to niech spier.

 

A i Kliszi w formie był świetnym obrońcą, właśnie dla mnie Gael o wiele mniej daje w ofensywnie niż w def (akurat mecz na Camp Nou to wyjątek). Nie dał nawet pograć C.R w jednym meczu (2:1 na Emiratach ;-) ).

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Arsenalowi od paru lat brakuje jakiegoś bad boya. Drużyna ma potencjał, duże umiejętności. Ale to niestety w ogromnej większości grzeczni chłopcy. Walczą i owszem, są ambitni itd itp...Niestety czasami potrzeba takiej bezczelności, cwaniactwa a nawet niewyparzonego języka. Nie jestem kibicem Arsenalu ale oglądałem decydujące mecze w tej rundzie z Man utd i Chelsea i oczywiście dwumecz z Barceloną. Niby różnice są niewielkie (z Barcą ciut większe) ale zawsze czegoś brakowało. Samą młodzieżą niestety trofeów się nie zdobędzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Oficjalna strona Arsenalu Londyn poinformowała, iż szkoleniowiec Kanonierów, Arsene Wenger przedłużył umowę z klubem do 2013 roku.

 

Obecny kontrakt Francuza kończył się w czerwcu 2011 roku, jednak włodarze Arsenalu stwierdzili, że nie wyobrażają sobie nikogo innego na miejscu 61-letniego menadżera. Sam zainteresowany również przyznał, że dopóki jest potrzebny drużynie i ma poważanie wśród zawodników, nie odejdzie.

 

Francuz stwierdził, że obecnie jego głównym zadaniem jest zatrzymanie w drużynie dwóch kluczowych zawodników: Robina van Persiego i kapitana Cesca Fabregasa, o których pytają europejskie potęgi.

 

Za rok pracy na Emirates Stadium trener otrzyma wynagrodzenie w wysokości 5 milionów euro.

 

Ja co prawda jeszcze tego nie widzę na oficjalnej stronie Arsenalu, ale niech ASInfo będzie. Czyli po tym sezonie nie będzie plotek o jego przejściu do Realu :>

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Schwarzer wybitnym bramkarzem nie jest, zresztą już wiekowym, wiec to rozwiązanie tylko tymczasowe. Given mógłby trochę jeszcze pograć na wysokim poziomie. Co do Australijczyka to nie jestem zwolennikiem ewentualnego transferu ale chciałbym sie mylić. Miło byłoby mieć naprawdę pewnego bramkarza, wprowadziłoby to spokój w szykach obronnych.

Odnośnik do komentarza

Schwarzer ma zaletę, której wielu bramkarzy nie ma. Mianowicie doświadczenie w EPL. Wybitnym bramkarzem nie jest, ale na tle tego, co było przez ostatnie parę lat (wyłączając życiową formę Lehmanna), to i tak spory progres. Wenger chyba mocno na Szczęsnego liczy, a w takim układzie, Schwarzer na dwa lata jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza

Że Given nie przyjdzie to raczej nie wina Arsenalu. Po prostu w City wbrew temu co niektóre media próbują nam wmówić, nie prowadzą głupiej polityki transferowej. Nie liczą się z kasą to fakt- ale mogą sobie na to pozwolić. Doskonale jednak wiedzą, że Arsenal z bramkarzem takiej klasy byłby dużo groźniejszy. Dlatego, chociaż chciałbym się mylić, nigdy nie oddadzą go do kanonierów. Co do liczby francuzów w składzie to już wielokrotnie też o tym pisałem. Niestety, trzeba się z tym pogodzić. I poczekać jeszcze kilka lat na efekty naszej pracy z młodzieżą..

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Spotkanie Z Tottenhamem trzeba skomentować krótko : Frajerstwo. Arsenal przegrał wygrany mecz, nie wiem co zadecydowało nadmierne rozluźnienie, czy też brak woli walki. Druga połowa w naszym wykonaniu była fatalna, szczególnie w obronie. Przede wszystkim widać, że w słabej formie jest Cesc, który idiotycznie zachował się przy rzucie wolnym egzekwowanym przez zawodnika Kogutów. Ogólnie nie jest najlepiej ostatnio z naszą formą. Straciliśmy punkty z beniaminkami u siebie, teraz porażka z odwiecznym wrogiem.

Najbardziej wkurzające jest to, że gdyby udało się nam dowieźć zwycięstwo z Tottenhamem do końca to bylibyśmy liderami. No cóż może Wenger coś wymyśli. Przydałyby się jakieś wzmocnienia w zimowym okienku transferowym.

 

PS. Bardzo podoba mi się ostatnio gra Nasriego, chłopak naprawdę świetnie się rozwija i teraz jest chyba w najlepszej formie spośród naszych graczy. Jeśli tylko utrzyma taką dyspozycję,to będzie w światowej czołówce wśród napastników.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...