Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
powene

CM 01/02 Taktyki i Trening - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie dyskutujemy na temat najlepszych taktyk i reżimów treningowych w CM 01/02.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Byla taka taktyka do ceema ( bez ład i uaktualnień) którą rozwalałeś każdego. Kiler taktyka :P Ktoś moze pamieta nazwe?

Oczywiście. peter_mod2

Ustawienie

GK - DC, DC - DMC - MC, MC, MC - AML, AMR - SC, SC

O nią Ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłby ktoś dać namiary na tego peter_mod2 lub ewentualnie napisać coś więcej na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Było takich kilka. Choćby Diablo i PB_Toon do CM 03/04.

Bardzo bym prosił o tego PB-Toon :)

Moi faworyci:

CM 3 - "Parma (kriss)" (ponoć świetny jest "3-4-3-owen", ale widziałem dwie wersje i nie wiem, o którą chodzi)

99/00 - "3-5-2_jumperv2"

00/01 - "4-3-1-2_nAkAnO-Safer" (słyszałem, że sprawdza się też w 01/02)

01/02 - "sergoff2ver2"

CM 4 - nie mam (proszę o radę)

03/04 - "Diablo" (gdzieś słyszałem, że świetny jest "Chelsea`s Mourinho tactic", ale nie znam tej taktyki)

nowsze wersje - nie znam taktyk, proszę o podpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ultimate Tactics Pack version2: http://www.sendspace.com/file/owaxfz

w archiwum znajdują się legendarne taktyki do cm01/02:

-_-_Barcelona_V.1_-_-

2-7-1 Dhanzuy

4-3-1-2 Nakano

4-3-3Tripping

4-3-3x2

4-4-1-1 Crusade

4-5-1Tripping

442Baz

442_tapani_as2

AJs_Play

AJs_Play_2

AJs_Play_442

ANON_1

ANON_23131

ANON_jim271

ANON_oOoOo_modified

ANON_RURU

Birdfoot

Chivas_Highway_to_Hell

cph2332

Depo_test

Destroy

DrunkRobs

GWOC

GWOCfe

info0_4231

jensen_v3

Lions@Lyon

oOoOo

Oz_2_Scoop

Oz_3_Glassjaw

Ozanne_1

PB3

PB8

PIK1

Productivity Dhanzuy

SergOff2ver2

Shiza2

Silent_Alarm_FF

SW23311

TDV1

Uzbek_271

Uzbek_352_teramo

Uzbek_361_f

Valerenga_IF_433

WWW2_Hard_Tackling

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ehh szkoda że taktyki nie działają, ja miałem GK - DL, DC, DR, DMC; CM, CM, CM, AMC, FC, FC odpowiednio strzałeczki i sie zdobywalo Mistrzostwo Świata rep. Polski i nie tylko... teraz grałem Realem zdobyłem vice-mistrzostwo Hiszpanii a w 2 sezonie na półmetku byłem 16:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dla mie to tam zadna satysfakcja wygrac wszystko na tych kosmicznych taktykach. zwykle 442 albo cos w ten desen i jazda:)

nie kozystam tez z zawodnikow typu harasimowicz, swietochowski,tsigalko...

co mi podpowie scout to sie wezmnie albo nie:)

panowie troche realizmu....bo jeszcze troche to zaczniecie kozystac z programow typu cmscout:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dla mie to tam zadna satysfakcja wygrac wszystko na tych kosmicznych taktykach. zwykle 442 albo cos w ten desen i jazda:)

nie kozystam tez z zawodnikow typu harasimowicz, swietochowski,tsigalko...

co mi podpowie scout to sie wezmnie albo nie:)

panowie troche realizmu....bo jeszcze troche to zaczniecie kozystac z programow typu cmscout:)

Rację masz i nie można temu zaprzeczyć. Jednak musisz uszanować to, że to jest temat poświęcony taktykom i nie można nikomu zabronić przedstawiania ich tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry że odświeżam stary temat, ale bardzo zainteresowała mnie taktyka peter_mod2, a nigdzie nie mogę jej znaleść. Ma ktoś może tą taktyke albo działającego linka z którego można ją ściągnąć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeźbiona dość długo nowa taktyka mojego autorstwa do CM 01/02 (testowałem ją na patchu 68, osiągnięcia do wglądu w naszych bojach tu na forum). Jak każda ma pewne warunki do spełnienia: szybcy obrońcy, starsi, by dobrze się rozumieli zakładając offside`y, obrońcy boczni odpowiadają za rzuty rożne. DC DC DC można zmieniać na DL DC DR (wtedy DL DR forward runs i cross ball), MC dobrze główkujący, przy czerwonej kartce zdejmujemy z boiska AMC uzupełniając zmianą lukę powstałą po wykluczeniu zawodnika. Na pozycji AMC świetnie sprawdza się doświadczony (ok 26 lat) SC. Bezwzględny warunek to Commentary speed fast lub medium.

Kluczowi zawodnicy w taktyce to DC, DMC i SC, jeśli jeden z nich nie ma po połowie meczu na koncie odpowiedniej ilości udanych wślizgów czy strzałów celnych to wiadomo co robić.

link: Briliants shine

Proszę o Wasze statystyki na PW z gry tą taktyką.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ma ktoś taksę Mardi Mambo Gras autorstwa bodajże Vami'ego bardzo bym prosił o podanie namiarów na nią

Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie żeby coś, ale nie lepiej samemu coś zrobić? A nie szukać po necie jakichś killerów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety marny ze mnie taktyk :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pod poniżej podanym adresem są dwa zestawy taktyk - praktycznie wszystkie najlepsze (Uzbek Terano, Nakano, WW2, GWOC etc.). Można się z nich uczyć ;).

http://www.champman0102.co.uk/forum/showthread.php?t=231

W UTPv2 jest taka jedna taxa (bodaj zwie się SW23311), która dosłownie miażdży w każdej lidze. Polecam ją każdemu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uploadowałem 5 (moim zdaniem) najlepszych taktyk (sprawdzałem wszystkie na tapanified march update). Dam krótki opis:

http://rapidshare.com/files/227846573/tasky.rar.html

WWW2 Hard tackling - jedna z lepszych taktyk jakimi grałem, tylko że wolno się rozkręca. Zacząć nią od początku sezonu i wygrywacie wszystko, napastnik strzela po 50 goli w sezonie

SW23311 - jak napisał Blaze, ta taktyka miażdży, moim zdaniem porównywalna z WWW2

442 tapani _as2 - REWELACJA. Najlepsza taktyka 442 jaką widziałem. Koniec z formacjami z kosmosu - zwykłe 442 które daje radę wszędzie. (aczkolwiek jak chcecie 10 razy z rzędu wygrać LM to polecam inne taktyki). Jedyna taktyka z tu podanych, której nie uznaję za czit.;)

ANON_RURU - Wspaniała taktyka. Na champmanie można znaleźć coś a la testu - koleś gra psv od bodaj stu sezonów i nigdy nie przegrał meczu (ja co prawda czasem przegrywałem, ale rzadko)

FuryOfTheBeast - kolejna "prawie" normalna taktyka (4231), sprawdza się znakomicie. Teraz hulam na niej swoim sandhausen (awans do 1 bundes, zwycięstwo w uefa cup, 3x mistrz bundes, 2x LM, puchar niemiec wygrany 2 razy, superpuchar wygrany 3 razy).

Oczywiście nie zapominajcie o dobrych zawodnikach ;). Taksa + dobry skład i nie ma co zbierać :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
442 tapani _as2 - REWELACJA. Najlepsza taktyka 442 jaką widziałem. Koniec z formacjami z kosmosu - zwykłe 442 które daje radę wszędzie. (aczkolwiek jak chcecie 10 razy z rzędu wygrać LM to polecam inne taktyki). Jedyna taktyka z tu podanych, której nie uznaję za czit.;)

A widziałeś / pamiętasz moją 442 Plymouth, że tak nieskromnie wrącę? Na starym forum było trochę o niej (m.in. link do opisu), a że forum padło, to można zobaczyć w google cache

BTW: Czy Ty jesteś ten Kynio, z mini zjazdu CM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznę od końca - tak, to ja :D. Nicka zmieniłem, bo po przeprowadzce ze starego forum miałem z nim jakieś problemy ;).

Playmouth pamiętam z opisów, ale (wstyd się przyznać) chyba nim nie grałem. Jako że na starym forum (w google cache) link do downloadu taksy jeszcze działa (czary czy co? :P) szybko naprawię ten błąd ;).

Na razie nie chcę obu taktyk porównywać, sam uważam, że w CM 01/02 rządzą taktyki bez skrzydłowych, a tu jest ich (w teorii) aż trzech na stronę :D. Co do taktyki tapaniego powiem tylko, że nie wymaga dobrych graczy. Nie wymaga nawet średnich graczy, żeby spokojnie utrzymać się w pierwszej 5 każdej ligi.

A do Twojej taktyki mam pytanko - jakim cudem napastnicy są FR i FL, skoro prawie cały czas są w środku boiska? No i , jak rozumiem, można na tych pozycjach posadzić zwykłych FC /SC (bocznych napastników w Cmie nie za wielu...)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi