Skocz do zawartości

Wódka, wódka, wódka


Abruś

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz o trzecie miejsce Klubowych Mistrzostwach Świata

America (MEX) - Antlers (1:2)

1:0 Santana 18’

1:1 Tanaka 36’

1:2 Tanaka 46’

MoM: Jonatas (America (MEX)) - nota: 9

 

Finał Klubowych Mistrzostw Świata

Valencia – Real Madryt (1:2)

1:0 David Villa 12’

1:1 van Nistelrooy 41’

1:2 Raul 47’

MoM: Raul (Real Madryt) - nota: 9

 

Kolejnymi juniorami w naszych rezerwach są Krzysztof Witkowski (POL, 18 lat, DL) oraz Mariusz Kamiński (POL, 16 lat, SC)

 

 

[5/28] Pierwsza liga polska, Grupa B, 16.08.2003

 

Studziński - Krótki, Marcelinus, Bartkowiak, Copik © - Wojtas, Milewski, Paciorek, Błażejewski - Zahorski, Enyinnaya

 

W piątym spotkaniu grupy B, zmierzyliśmy się z płocką Wisłą. Goście zaczęli mecz szybko, ładnie i skutecznie. W szóstej minucie meczu Studziński wyjmował piłkę z własnej siatki. Po szybkiej akcji, prawą stroną, Mateusza Bartczaka, gola na 0:1 strzelił Nawrocik. Mecz się wyrównał, a obie drużyny ostro szarżowały na bramki. Niestety mojej drużynie brakowało skuteczności. Napastnicy Wisły trafiali, w światło bramki, częściej niż moi, przez co to gości byli groźniejsi.

 

Przed rozpoczęciem drugiej połowy kapitana mojej drużyny, Tomasza Copika zmienił Kułapka. Graliśmy co raz niedokładniej i brutalniej. Za ostry faul na przeciwniku, tylko, żółtą kartkę zobaczył Milewski. Postanowiłem go od razu zmienić, gdyż z akcji na akcje jego wejścia były co raz niebezpieczniejsze. W jego miejsce wstawiłem Marka Wojciechowskiego, który, jak się potem okazało, rozegrał dosyć dobre spotkanie. Przeprowadzone zmiany nie przyniosły efektu, więc postanowiłem jeszcze wstawić Łukasza Kubika, który pojawił się na boisku po raz pierwszy w tym sezonie. Wszedł on w miejsce zmęczonego Paciorka. Wynik został bez zmian.

 

Odra Opole [3] - [4] Wisła Płock (0:1)

0:1 Nawrocik 6'

MoM: Jakub Studziński - nota: 9

 

 

Po pięciu kolejkach, sytuacja w grupie B, wygląda następująco:

 

1. Wisła Kraków, 13 pkt

2. Legia, 11 pkt

3. Wisła Płock, 10 pkt

4. Odra Opole, 9 pkt

---

5. Odra Wodzisław, 7 pkt

6. Stal St. Wola, 2 pkt

7. Lech, 2 pkt

8. Polonia B., 1 pkt

Odnośnik do komentarza

Kinas - Dobrze mówisz. W mistrzowskiej? Mimo, że dosyć dobrze idzie, to myślę, że zajmę jakoś 5-6 miejsce (o ile utrzymamy dobrą grę) i jakoś dam radę utrzymać się w pierwszej lidze.

West, Kwiti - Odpowiedź w poście Kinasa ;) Ekipa z Champmana ciągle nie może się przełamać, żeby zamienić jakąś ligę :P Dean zrobił to w swoim update, ale jakoś nie jestem jeszcze do niego przekonany. Bez urazy Dean :)

 

 

Odra Opole swoją drogą, ale miałem obowiązek zgłosić listę piłkarzy, którzy rozegrają mecze z Lichtensteinem i Anglią w Eliminacjach do EURO 2004.

 

Bramkarze:

Anton Shunin - 22 lata, 3A/0 - Dynamo Moskwa

Dmitry Borodin - 31 lat, 1A/0 - Spartak Moskwa

 

Obrońcy:

Sergey Ignashevich - 30 lat, 39A/3 - CSKA

Alexey Berezutskiy - 27 lat, 30A/0 - CSKA

Vasily Berezutskiy - 27 lat, 20A/0 - Aachen

Sergey Yefimov - 21 lat, 0A/0 - Lokomotiv Moskwa

Alexandr Sheshukov - 26 lat, 6A/1 - Lokomotiv Moskwa

Sergey Bendz - 26 lat, 3A/0 - Spartak Moskwa

Oleg Kuzmin - 27 lat, 4A/1 - FK Moskwa

Dmitry Belorukov - 26 lat, 2A/0 - FK Moskwa

 

Pomocnicy:

Diniyar Bilyaletdinov - 26 lata, 24A/1 - Dortmund

Alexandr Samedov - 25 lata, 1A/0 - Lokomotiv Moskwa

Aslan Mashukov - 24 lata, 1A/0 - Spartak Moskwa

Rolan Gusev - 31 lat, 36A/2 - CSKA

Andrey Karyaka - 31 lat, 28A/6 - CSKA

Marat Izimailov - 26 lat, 34A/3 - Karlsruhe

Sergey Semak - 33 lata, 46A/5 - Livorno

Petr Bystrov - 30 lat, 2A/0 - CSKA

 

Napastnicy:

Dmitry Bulykin - 29 lat, 21A/7 - Lubeck (wypożyczony z Leverkusen)

Andrey Arshavin - 28 lat, 42A/12 - Zenit

Roman Pavlyuchenko - 27 lat, 17A/5 - Spartak Moskwa

Alexandr Kolotilko - 30 lat, 3A/1 - Spartak Moskwa

Odnośnik do komentarza

Na 12 listopada 2003 przewidziany jest mecz towarzyski z Polską. Spotkanie odbędzie się w Rosji.

 

 

[6/28] Pierwsza liga polska, Grupa B, 23.08.2003

 

Studziński - Kułapka, Marcelinius, Bartkowiak, Copik © - Wojtas, Milewski, Chrabąszcz, Błażejewski - Dzierżęga, Janusiński

 

W szóstej kolejce, naszej grupy, spotkaliśmy się na wyjeździe z "Kolejorzem". Swój debiut zaczęliśmy od pokonania tej drużyny, jednak to były dawne czasy. Na dzień dzisiejszy miałem problem z napastnikami. Enyinnaya leczył kontuzję, której się nabawił podczas treningu, a Zahorski się "zmęczył"... O dziwo, mecz zaczął się od gola z naszej strony. W dwudziestej czwartej minucie, Wojtas bardzo ładnie dośrodkował z lewej strony, a swojego pierwszego gola, w tym sezonie, strzelił Sabastian Janusiński. Niestety, to chyba nie był dobry pomysł, gdyż rozwścieczyliśmy tylko gospodarzy. W ciągu trzech minut, piłkarze Lecha, strzelili nam dwa gole. Najpierw w dwudziestej ósmej minucie wyrównał Tomasz Osenkowski, a chwilę później, na 1:2, gola wbił nam Djurdjevic.

 

Dwie zmiany przeprowadziłem przed rozpoczęciem drugiej części spotkania. Za Błażejewskiego wszedł Kubik, a Chrabąszcza zmienił Tomasz "Zmęczony" Zahorski. Ten ostatni, miał jednak trochę siły, by kopnąć piłkę. Po podaniu od obrońców, pobiegł z nią w stronę bramki Dolhi i mocno strzelił w jej światło. Niestety dla na, bramkarz Lecha, bardzo ładnie obronił ten strzał. Wybił piłkę z bramki, która wpadła pod nogi Adama Kompały. 36-letni piłkarz wykiwał Studzińskiego i strzelił, dla swojej drużyny, trzecią bramkę. Ustalił nią wynik spotkania.

 

Lech Poznań [7] - [4] Odra Opole (3:1)

0:1 Janusiński 24'

1:1 Osenkowski 28'

2:1 Djurdjevic 31'

3:1 Kompała 54'

MoM: Emilian Dolha - nota: 9

Odnośnik do komentarza

Do klubu z Opola trafił kolejny napastnik. Jest nim Marcin Robak (POL, 26 lat, SC), którego wypożyczyliśmy, do końca sezonu, z Korony Kielce. Zastanawia mnie tylko jedno... Dlaczego do klubu nie chce dojść żaden z utalentowanych obrońców lub pomocników. Swoje poszukiwania kontynuują dalej klubowi scouci - Artur Żukowski (POL, 46 lat) oraz Rafał Giza (POL, 59 lat).

 

 

[1/2] Puchar Ligi Polskiej, Trzecia runda, 27.08.2003

 

Telecki - Kułpaka, Marcelinus, Zalewski, Bartkowiak - Wojtas, Milewski ©, Wojciechowski, Błażejewski - Zahorski, Robak

 

Kolejny mecz rozgrywaliśmy na własnym stadionie. Graliśmy z Grocline w tzw. "Pucharze o nic". Mimo, że w pierwszej połowie byliśmy aktywniejsi od gości, to jednak pierwsi straciliśmy bramkę. W dwudziestej piątej minucie meczu napastnik Groclinu, Filip Ivanovski wycofał piłkę do wbiegajacego Niedzielana. Były piłkarz Wisły Kraków uderzył zza pola karnego i strzelił pierwszego, w tym spotkaniu, gola. Odpowiedzieliśmy szybko i w ładnym stylu. Po szybkiej akcji całego zespołu, gola strzelił Obem Marcelinus. Było to jego drugie trafienie w tym sezonie. Jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy, na 2:1, wynik podwyższył debiutujący Robak.

 

W drugiej połowie nastawiłem się na obronę korzystnego wyniku. Za, słabo spisującego się, Tomasz Zahorskiego wszedł Bartłomiej Krótki. Na boisku, w późniejszych minutach meczu, pojawili się także Paciorek oraz Babiarz. Piłkarze z Grodziska Wielkopolskiego, nie potrafili jednak pokonać naszego bramkarza. Kamil Telecki bardzo dobrze wykorzystał otrzymaną szansę, popełniając tylko jeden błąd w dwudziestej piątej minucie.

 

Odra Opole - Groclin Dyskobolia (2:1)

0:1 Niedzielan 25'

1:1 Marcelinus 28'

2:1 Robak 39'

MoM: Marcin Robak - nota: 8

Odnośnik do komentarza

Eliminacje do EURO 2004, Grupa 3 [6/8], 30.08.2003

 

Shunin - A.Berezutskiy, Ignashevich ©, V.Berezutskiy. Kuzmin - Sheshukov, Bilyaletdinov, Izmailov, Semak - Pavlyuchenko, Kolotilko

 

Pogrom w Moskwie!!! - wywiad z trenerem Jusefem Piotrovskym

 

- Można powiedzieć, że Pana powrót, do rosyjskiej piłki, jest bardzo udany.

- Jak najbardziej. Wysokie zwycięstwo w tym meczu, przybliża nas coraz bardziej do finałów EURO 2004. Bardzo mnie to cieszy, zresztą nie tylko mnie.

- Proszę o kilka słów na temat tego spotkania.

- Wyszliśmy w najmocniejszym, przynajmniej moim zdaniem, składem, który mogłem stworzyć. W bramce stanął Shunin - bramkarz numer jeden na ten sezon, jak na razie, a w ataku mogliśmy podziwiać napad Spartaka Moskwy. Każdy, kto widział spotkanie, od początku meczu wiedział, kto je wygra. Wspaniałe trafienie Marata Izmailova, w trzeciej minucie, pokazało gościom, że są w tym dniu bez szans.

- Izmailov, łącznie, wpisał się trzykronie na listę strzelców w tym meczu. Nie widać tego jednak po jego formie w Karlsruhe. Dlaczego Pan go powołał?

- To już jest tylko i wyłącznie moja decyzja, kogo i dlaczego powołuje. Owszem, gra dość rzadko, i zazwyczaj, niezbyt dobrze, w swoim klubie, ale postanowiłem dać mu szansę. Widać, że ją dobrze wykorzystał, jednak trzeba pamiętać, że Lichtenstein, nie jest zbyt wymagającym przeciwnikiem jak np. Anglia, z którą spotkamy się za kilka dni.

- Bramki, dla reprezentacji Rosji, strzelili także Kuzmin oraz Sheshukov. Co Pan może powiedzieć o tych piłkarzach?

- Oleg Kuzmin jest chyba najlepszy prawym obrońca w rosyjskiej lidze. Przynajmniej na ten czas. Zasłużył na tego gola znakomitą grą w FK Moskwa. Co do Sheshukova. Dziwi mnie postawa trenera Lokomotivu Moskwa, Ilyi Tsymbalara, który ciągle wystawia tego piłkarza na pozycji środkowego obrońcy. Po raz kolejny, w tym meczu, pokazał, że pozycją, na której najlepiej się czuje, jest defensywny pomocnik. To jest jego drugim trafienie w reprezentacji i również bardzo się z niego cieszę. Widać, że ten 26-latek, robi postępy z meczu na mecz.

- A inni wyróżniający się, wg. Pana, piłkarze?

- Na zdecydowaną pochwałę zasługuje Diniyar Bilyaletdinov. Asystował on przy dwóch golach i zdobył wysoką ocenę pomeczową. Poza nim - Sergey Ignashevich, kapitan drużyny, który znakomicie spisał się w obronie i kierował grę całego zespołu.

- Straciliście jednak bramkę. Jakim cudem?

- Nie chcę mówić o tej sytuacji. Zawodnicy trochę zdrzemnęli się na boisku, wymęczeni znakomitą grą. Wybaczam im to.

- Jakie nastawienie na mecz z Anglią?

- W miarę dobre, choć pamiętamy przegraną w Moskwie. Musimy uzyskać dobry wynik, żeby mieć awans do EURO 2004 w kieszeni. Będę jednak nastawiał zawodników bardziej na obronę, niż na atak.

- Dziękuję Panu za ten wywiad i, mam nadzieję, do zobaczenia wkrótce.

- Proszę bardzo.

 

Rosja – Lichtenstein (5:1)

1:0 Izmailov 3’

2:0 Izmailov 19’

3:0 Kuzmin 28’

4:0 Izmailov 30’

5:0 Sheshukov 54’

5:1 Burgmeier 85’

MoM: Marat Izmailov – nota: 10

Odnośnik do komentarza

Brachu - I tu i tu jestem zadowolony z gry, chociaż Rosji przydałby się jakiś przyzwoity wynik z dobrą drużyna...

 

 

Kiedy siedziałem w Londynie z zawodnikami z Rosji, otrzymałem bardzo miłą wiadomość. Dritan Baholli zremisował na wyjeździe z Groclinem w drugim meczu trzeciej rundy Pucharu Ligi Polskiej. Dzięki temu, to my znaleźliśmy się w dalszej części walki o to trofeum. Piłkarzem meczu został Kamil Telecki, który był w znakomitej formie i nie dał się pokonać napastnikom Groclinu.

 

 

Eliminacje do EURO 2004, Grupa 3 [7/8], 03.09.2003

 

Shunin - A. Berezutskiy, Bendz, Ignashevich ©, V. Berezutskiy, Kuzmin - Sheshukov, Bilyaletdinov, Mashukov, Izmailov - Kolotilko

 

Remis, bądź nasza wygrana z mistrzami świata daje nam bezpośredni awans do baraży. O awansie z drugiego miejsca nie mamy co myśleć. Wiedziałem jednak, że wywiezienie choćby jednego punktu z Londynu, jest prawie że niemożliwe. A jednak nie poddaliśmy się bez walki. Niespodzianką była pierwsza połowa tego meczu. Przez jej większą część zagraliśmy niemal idealnie. Kolitilko jako jedyny napastnik, sprawił bardzo dużo kłopotów bramkarzowi z Anglii. W dziewiętnastej minucie zmusił go nawet do wyjmowania piłki z siatki. Przejął niedokładne podanie Roberta Greena do obrońców i bez problemów pokonał go w akcji jeden na jeden. Niestety, akcje takie jak ta, ze strony drużyny Rosji, w tym meczu zakończyły się.

 

W drugiej połowie, na boisku pojawił się Dmitry Belorukov. Zmienił on, kapitana zespołu, Ignashevicha, który nabawił się drobnej kontuzji. Druga połowa, to był popis angielskiej drużyny. Pokazali oni, jak szybko i skutecznie, rozprawić się z chaotycznie grającym zespołem. W ciągu pięciu minut, strzelili nam gola, a mi opadły ręce na murawę. W pięćdziesiątej minucie wyrównał Rooney. Dostał on znakomite podanie od A.Cole'a i nie dał żadnych szans naszemu bramkarzowi. Podobne zagranie miało miejsce pięć minut później. Bridge po linii prostej podał do J.Cole'a, który strzałem zza pola karnego pokonał Shunina. Moi piłkarze grali gorzej niż żałośnie. Nie wiem, czy myśleli, że jeżeli strzelą jednego gola to wygrają całe spotkanie czy co... O losie rosyjskiej drużyny będzie decydował ostatni mecz.

 

Angila - Rosja (2:1)

0:1 Kolitilko 19'

1:1 Rooney 50'

2:1 J.Cole 55'

MoM: Wayne Rooney - nota: 8

Odnośnik do komentarza

[7/28] Pierwsza liga polska, Grupa B, 06.09.2003

 

Studziński - Kułpaka, Marcelinus, Bartkowiak, Copik © - Wojtas, Milewski, Wojciechowski, Błażejewicz - Robak, Enyinnaya

 

Stanęliśmy przed kolejnym ciężkim wyzwaniem - mecz z Legią Warszawa na Wojska Polskiego. Zaczęło się bez niespodzianki. W trzynastej minucie mecz Adrian Bartkowiak faulował na polu karnym Szymkowiaka i otrzymał za to żółtą kartkę. Rzut karny pewnie wykonał Piotr Włodarczyk, który w tym sezonie został kupiony do Legii za 300 tys. funtów (z Zagłębia Lublin). Później jednak mój zespół jakby ożył i w trzydziestej szóstej minucie udało się wyrównać. Enyinnaya wykorzystał, jak należało, podanie od Wojciechowskiego.

 

W drugiej połowie Legia zaczęła naciskać od samego początku. W pięćdziesiątej trzeciej minucie żółtą kartkę zobaczył Obem Marcelinius. Rzut wolny, zaraz przy polu karnym, wykorzystał Maciej Iwański (również były zawodnik Zagłębia). Z minuty na minutę, moi piłkarze grali co raz gorzej. Po meczu dostali ostry opierdziel, za styl gry, jaki prezentowali po stracie drugiego gola. Z trzynastu graczy, z których skorzystałem w tym meczu, byłem zadowolony z gry czterech. Wniosek: trzeba zrobić przemeblowanie.

 

Legia Warszawa - Odra Opole (2:1)

1:0 Włodarczyk, rz.k. 13'

1:1 Enyinnaya 36'

2:1 Iwański 54'

MoM: Dickson Choto - nota: 9

Odnośnik do komentarza

W ćwierćfinale Pucharu Ligi Polskiej zagramy ze Stalą Stalowa Wola. Pierwszy mecz zagramy na własnym boisku.

 

Do klubu doszło dwóch nowych zawodników. Z wypożyczenia do Odry dostali się Dariusz Szymański (POL, 19 lat, DR/L) z Widzewa Łódź oraz Jacek Jasiński (POL, 19 lat, DL) z Wisły Kraków. Młodzi obrońcy zostaną na Oleskiej do końca sezonu.

 

 

[1/1] Puchar Polski, Druga runda, 10.09.2003

 

Telecki - Szymański, Marcelinus, Bartkowiak, Copik © - Wojciechowski, Milewski, Paciorek, Dzierżęga - Janusiński, Enyinnaya

 

Nie będę dużo mówił o tym meczu... Miało to być spokojne przejście do trzeciej rundy Pucharu Polski. Okazało się jednak, że słaby Motor Lublin, przycisnął nas do samej podłogi. Jedyną bramkę w tym meczu strzelił Bartłomiej Babiarz z rzutu karnego. Strzelił ją dopiero w doliczonym czasie gry... Dobra gra gospodarzy, o mały włos nie wykluczyła nas z dalszej gry w tych rozgrywkach. Żenada.

 

Motor Lublin [LD] - [1L] Odra Opole (0:1)

0:1 Babiarz, rz.k. 110'

MoM: Krzysztof Zalewski - nota: 8

Odnośnik do komentarza

Brachu - Co racja to racja, ale nie można było na spokojnie wygrać z 2 lub 3 do zera? Za dużo nerwów :P

Tuvar - Najlepsze jest to, że Motor w tym sezonie gra w lidze niegrywalnej... Jestem więc w szoku, że tak łatwo nas ogrywał :doh!:

 

[8/28] Pierwsza liga polska, Grupa B, 06.09.2003

 

Studziński – Szymański, Marcelinus, Bartkowiak, Copik © - Wojtas, Wojciechowski, Milewski, Błażejewski – Robak, Enyinnaya

 

Po ostatnich, dość słabych wynikach, chciałem poprawić sobie humor w kolejnym meczu. Niestety zadanie było trudne, gdyż graliśmy z czwartą Odrą Opole na wyjeździe. Krótko mówiąc „derby Odry”. Pierwszą połowę rozegraliśmy dosyć słabo. Zawodnikiem, który pokazał jako taki poziom był Studziński. Niestety musiał on wyciągać piłkę z siatki. Jednak zawinili obrońcy. 19-letni Dariusz Szymański dał łatwo przejść się Jakoszowi, który bez problemu pokonał naszego bramkarza.

 

W drugiej połowie gospodarze ostro atakowali nasz, widząc, że w tym meczu jesteśmy bezradni. Nie mogli jednak znaleźć sposobu na mojego bramkarza, który był w wyśmienitej formie w tym spotkaniu. Mój zespół także atakował, jednak strzały były albo zbyt lekkie albo niecelne. Najlepszą okazje, do zdobycia bramki, miał Hugo Michael Enyinnaya. W siedemdziesiątej siódmej minucie, Wojtas zagrał idealną piłkę do Nigeryjczyka, jednak Jakub Wierzchowski stanął na wyżynach swoich umiejętności i obronił strzał mojego napastnika.

 

Odra Wodzisław Śląski [4] – [5] Odra Opole (1:0)

1:0 Jakosz 21’

MoM: Jakub Studziński – nota: 9

Odnośnik do komentarza

West – Jeszcze trochę ;)

 

 

[1/1] Puchar Polski, Trzecia runda, 20.09.2003

 

Telecki – Jasiński, Marcelinus, Bartkowiak, Copik © - Wojtas, Wojciechowski, Babiarz, Dzierżęga – Robak, Enyinnaya

 

Rozgrywki Pucharu Polski w tym sezonie, nie są chyba przypisane mojemu zespołowi. Po pierwszy, ledwo co wygranym spotkaniu, mieliśmy problem z Groclinem w trzeciej rundzie. Mimo, że graliśmy u siebie, to jednak drugoligowy Groclin miał znaczną przewagę. Na szczęście mój drugi bramkarz, Telecki, był w bardzo dobrej formie i przez sto dwadzieścia minut meczu, nie przepuścił żadnej piłki. Zespół, który awansuje do dalszej części rozgrywek, wyłoniły rzuty karne. Niestety przegraliśmy je 4:5. Pudło, a właściwiej świetną obronę strzału przez Mariusza Pawełka, zaliczył Łukasz Dzierżęga.

 

Odra Opole [1L] – [2L] Groclin Dyskobolia (0:0, karne 4:5)

MoM: Kamil Telecki – nota: 9

Odnośnik do komentarza

Ostatni i zarazem decydujący mecz z Łotwą zbliżał się bardzo szybko. Musiałem wytypować graczy, którzy mogą otrzymać szansę występu w nim. Zostały do niego dwa tygodnie, a ja miałem problem, zresztą od jakiegoś czasu jak zawsze, z obsadą bramki. Powołania na, kończący Eliminacje do EURO 2004, mecz dostali następujący piłkarze:

 

Bramkarze:

Vadim Deonas - 34 lata, 0A/0 - Arsenal Kijów

Dmitry Borodin - 31 lat, 1A/0 - Spartak Moskwa

 

Obrońcy:

Sergey Ignashevich - 30 lat, 41A/3 - CSKA

Alexey Berezutskiy - 27 lat, 32A/0 - CSKA

Vasily Berezutskiy - 22 lat, 20A/0 - Aachen

Sergey Yefimov - 21 lat, 0A/0 - Lokomotiv Moskwa

Alexandr Sheshukov - 26 lat, 8A/2 - Lokomotiv Moskwa

Oleg Kuzmin - 27 lat, 6A/2 - FK Moskwa

Grennady Nizhegorodov - 32 lata, 9A/0 - Spartak Moskwa

Dmitry Belorukov - 26 lat, 4A/0 - FK Moskwa

Pomocnicy:

Yury Zhirkov - 26 lat, 17A/0 - CSKA

Vladimir Bystrov - 25 lat, 17A/2 - Spartak Moskwa

Andrey Karyaka - 31 lat, 28A/6 - CSKA

Alexandr Samedov - 25 lata, 1A/0 - Lokomotiv Moskwa

Aslan Mashukov - 24 lata, 2A/0 - Spartak Moskwa

Rolan Gusev - 32 lat, 36A/2 - CSKA

Marat Izimailov - 26 lat, 36A/6 - Karlsruhe

Sergey Semak - 33 lata, 47A/5 - Livorno

Napastnicy:

Dmitry Sychev - 25 lat, 39A/15 - Basel

Dmitry Bulykin - 29 lat, 23A/7 - Lubeck (wypożyczony z Leverkusen)

Andrey Arshavin - 28 lat, 44A/12 - Zenit

Roman Pavlyuchenko - 27 lat, 18A/5 - Spartak Moskwa

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...