Skocz do zawartości

Wódka, wódka, wódka


Abruś

Rekomendowane odpowiedzi

Sławoj - Myślę, że ciekawszy będzie mecz Portugalia - Turcja, gdyż Turcy wygrali w fazie grupowej z Brazylią aż 3:0.

West - Raczej nie :(

 

 

Witam wszystkich widzów przed swoimi odbiornikami. Nazywam się Dmitry Kolankov i razem z Państwem będę śledził spotkanie drugiej rundy Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Nasza reprezentacja ma do pokonania bardzo ciężkiego przeciwnika, jakim jest reprezentacja Włoch. Zobaczmy na początek, kogo wystawił do gry trener Piotrovsky. Bramkarz - Akinfeev, obrońcy - Yanbaev, Grigorjev, Berezutskiy, Taranov, Anyukov, pomocnicy - Samsonov, Zyryanov, Smertin, Denisov i w ataku Pavlyuchenko. Oby ten skład był dla nas szczęśliwy.

 

(...) Del Piero walczy z dwoma naszymi obrońcami na polu karnym. Gwizdek sędziego. Włoch leży na murawie, a sędzia podchodzi do Grigojeva i pokazuje mu żółty kartonik. Rzut karny dla Włoch. Materazzi ustawia piłkę na jedenastym metrze, bierze rozbieg, :gool:. Po sześciu minutach spotkania przegrywamy 0:1. (...) Oddo biegnie z piłką po prawej stronie, przerzut na drugą część boiska. Teraz z piłką biegnie Caserta, którzy wrzuca ją na pole karne. Wpada wprost na głowę Gilardino, ale napastnik Milanu minimalnie pudłuje. (...) Wreszcie akcja naszej reprezentacji. Samsonov omija dwóch włoskich obrońców i strzela na bramkę, której strzeże Buffon. Piłka odbija się od słupka, ale trafia pod nogi Pavlyuchenki, który od razu strzela. Niestety strzał był niecelny. (...) Minęła pierwsza połowa. Włosi mają zdecydowaną przewagę, ale nie potrafią pokonać naszego bramkarza. Do tego wszystkiego, mecz jest strasznie nudny.

 

Zaczynamy drugą połowę. W składzie Rosji pojawił się Ignashevich, który zmienił Taranova. (...) Co raz groźniejsze są akcje Włochów. Gattuso został sfaulowany przed polem karnym Rosjan. Piłkę ustawił już sobie Andrea Pirlo, strzela. Na szczęście Akinfeev pięknie broni ten strzał, wybijając piłkę za boisko. (...) Pavlyuchenko wbiega na pole karne Włochów, ale Cannavaro, pięknym i czystym wślizgiem, zabiera mu piłkę spod nóg. (...) Szykuje się podwójna zmiana w rosyjskim zespole. Jednak wcześniej mamy rzut rożny dla Włochów. Pirlo wrzuca piłkę, a Gattuso uderza ją. Jednak nasz bramkarz wychodzi czysto z tej sytuacji i znakomicie łapie piłkę. Z boiska schodzą Samsonov i Pavlyuchenko, a w ich miejsce wchodzi Bulyki oraz Arshavin. (...) Przy piłce Semioli, który biegnie prawą stroną. Będzie wrzucał, NIE. Decyduje się na "samca" i biegnie w stronę bramki. Strzela... :gool: Nie dał szans Akinfeevowi i zmusił naszego bramkarza, do ponownego wyciągania piłki z siatki. (...) Koniec meczu. Pan Rohrer gwiżdże po raz ostatni w tym spotkaniu. Przegrywamy 0:2.

 

 

Mistrzostwa Świata 2002, druga runda, 02.07.2002

Włochy - Rosja (2:0)

1:0 Materazzi, rz.k. 6'

2:1 Semioli, 81'

MoM: Alberto Gilardino - nota: 8

Odnośnik do komentarza

Fokuz_ - Walczę dalej w Rosji ;) Może jakiś klub obejmę w Polsce, o ile mnie ktoś będzie tam chciał :P

 

 

Moja przygoda na Mistrzostwach Świata, skończyła się szybciej niż myślałem. Można teraz gdybać i gdybać, ale to by było bez sensu. Na pocieszenie mogę powiedzieć, że plan minimum został wykonany. Po powrocie do Rosji, dostałem od prezesa smsa: Szykuj się Jusef, wódka już się chłodzi. Jednak nie była mi wódka w głowie. Już musiałem myśleć, kogo powoływywać na mecze w eliminacjach do EURO 2004.

 

Mistrzami Świata zostali Anglicy. W finale pokonali oni współgospodarzy - Japonię. Dwoma golami popisał się, piłkarz Aston Villi, Peter Crouch. W meczu o trzecie miejsce, spotkały się reprezentacje Urugwaju i Portugali. Po niesamowitym spotkaniu, na najniższym podium umiejscowili się Portugalczycy. Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Ricardo Carvalho z londyńskiej Chelsea.

 

Mistrzostwa Świata 2002 w liczbach:

Król strzelców: Taylor Twellman - USA, New England - 6 goli

Najwięcej asyst: Li Tie - Chiny, Sfeff Utd / Bastian Schweinsteiger - Niemcy, FC Bayern - 4

Najwyższa średnia: Taylor Twellman - USA, New England - 9,33 / 3 mecze

Odnośnik do komentarza

Foukz_ - Na razie muszę poczekać aż kogoś zwolnią ;)

 

 

Powołania na mecz ze Słowacją otrzymali:

 

Bramkarze:

Veniamin Mandrykin - 26 lat, 2A/0 - Tom (wypożyczony z CSKA)

Dmitry Borodin - 30 lat, 0A/0 - Sibyr

 

Obrońcy:

Sergey Ignashevich - 29 lat, 34A/3 - CSKA

Ivan Taranov - 22 lata, 4A/0 - Zenit

Roman Shishkin - 21 lat, 4A/0 - Spartak Moskwa

Alexandr Anyukov - 25 lat, 33A/1 - Zenit

Oleg Kuzmin - 27 lat, 0A/0 - FK Moskwa

Sergey Gorelov - 23 lata, 0A/0 - Tom (wypożyczony z CSKA)

Dmitry Belorukov - 25 lat, 0A/0 - Amkar

Alexey Bugaev - 26 lat, 7A/0 - Tom

 

Pomocnicy:

Diniyar Bilyaletdinov - 23 lata, 21A/1 - Lokomotiv Moskwa

Vladimir Bystrov - 24 lata, 16A/2 - Spartak Moskwa

Yury Zhirkov - 25 lat, 13A/0 - CSKA

Sergey Semak - 32 lata, 43A/4 - Livorno

Rolan Gusev - 30 lat, 31A/1 - CSKA

Igor Denisov - 24 lata, 2A/0 - Zenit

Yegor Titov - 32 lata, 45A/7 - Spartak Moskwa

Konstantin Zyryanov - 30 lat, 14A/1 - Zenit

 

Napastnicy:

Andrey Arshavin - 27 lat, 37A/11 - Zenit

Roman Pavlyuchenko - 26 lat, 11A/2 - Spartak Moskwa

Eugeny Savin - 24 lata, 0A/0 - Krylja Sovetov

Nazir Kazharov - 21 lat, 0A/0 - Spartak Nachik

 

 

Zaraz po wyborze piłkarzy zadzwonił do mnie jeden z dziennikarzy rosyjskich.

 

- Czym się Pan kierował, wybierając tych a nie innych zawodników? Dlaczego w składzie nie ma Akinfeeva, Kerzhakova czy też Smertina?

- Wybrałem piłkarzy na podstawie ich gry w klubach, jak to zazwyczaj bywa. Igor Akinfeev był najlepszym graczem na Mistrzostwach Świata. Od ostatniego meczu minęły prawie wa miesiące, a Igor zagrał w klubie zaledwie dwa razy. Przez to nie wiem w jakiej jest formie i nie powołałem go. Podobna sprawa jest z napastnikiem Sevilli. Kerzhakov najwyraźniej czymś podpadł swojemu trenerowi, i nie występuje w podstawowym składzie. Smertin. Owszem gra w podstawowym składzie Fulham, jednak jego gra pozostawia wiele do życzenia.

- Powołał Pan wielu debiutantów. Czy dostaną oni swoją szansę?

- Każdy, kto został powołany do reprezentacji, ma szanse w niej zagrać.

- A wie Pan kto już zagra w wyjściowej jedenastce?

- Do meczu ze Słowacją zostały jeszcze dwa tygodnie. Niby to jest dużo, ale jednak nie. Wszystko podam na ostatnią chwilę.

- Czy uda się Wam wyjść z grupy?

- Teoretycznie, największy problem będziemy mieć z Anglią, która została Mistrzem Świata, jednak nie możemy lekceważyć też innych reprezentacji. Jestem optymistycznie nastawiony i myślę, że zagramy w finałach EURO 2004.

Odnośnik do komentarza

Sławoj - Po fazie grupowej wygrali z Meksykiem (2:1), Argentyną (1:0) i z Portugalią (1:0) :)

 

 

Polska wygrała pierwsze spotkanie podczas Eliminacji do EURO 2004. Na Stadionie Śląskim pokonali reprezentację Szkocji 2:0. Bramki dla biało-czerwonych strzelili Łukasz Piszczek z Herty Berlin oraz Jakub Błaszczykowski grający w Borussii Dortmund.

 

Eliminacje do EURO 2004, Grupa 3 [1/8], 04.09.2002

Mandrykin - Gorelov, Ignashevich ©, Bugaev, Kuzmin - Taranov, Zhirkov, Gusev, Semak - Pavlyuchenko, Arshavin

 

Pierwsza połowa spotkania pokazała, że to my jesteśmy górą i raczej nie zawiedziemy kibiców, którzy przyszli oglądać to spotkanie. Zaczęliśmy od kilku ładnych, zgranych akcji, które kończyły się strzałami w światło bramki. Bardzo aktywni byli napastnicy, którzy zmusili Stefana Senecky'ego do wielu interwencji. Praktycznie ciągłe, nieprzerwane szarże na bramkę Słowaków, zaowocowały dwiema bramkami. Po raz pierwszy, bramkarza pokonaliśmy w 34 minucie meczu. Arshavin znakomicie wykorzystał podanie Zhirkova i główką pokonał bramkarza grającego w tureckim Ankarasporze. Siedem minut później, na 2:0, podwyższył, 32-letni piłkarz Livorno, Sergey Semak. Rosjanin świetnie strzelił z rzutu wolnego, po faulu na Pavlyuchence. Pod koniec pierwszej części spotkania, ten ostatni, ujrzał żółtą kartkę.

 

Na drugą połowę drużyna wychodziła z jedną zmianą. Na lewą stronę wpuściłem Anyukova, który zastąpił, najsłabiej spisującego się w tym spotkaniu obrońcę, Sergeya Gorelova. Gra naszych przeciwników nie uległa poprawie, więc spokojnie mogliśmy dociągnąć do końca meczu korzystny wynik. W 63 minucie, na boisku pojawił się Bilyaletdinov, który zmienił zmęczonego Zhirkova. Kibice na stojąco żegnali schodzącego piłkarza CSKA, dziękując mu w ten sposób za wspaniałą asystę. Kiedy wszyscy wiedzieli już, że zwycięstwo mamy w kieszeni, w 84 minucie bramkę, która ustaliła wynik spotkania, strzelił Pavlyuchenko, któremu asystował rezerwowy Bilyaletdinov. Zaraz po trafieniu nastąpiła ostania zmiana, którą mogłem przeprowadzić w tym meczu. Gusev został zmieniony przez Denisova, który po raz trzeci wystąpił w barwach reprezentacji Rosji.

 

Rosja - Słowacja (3:0)

1:0 Arshavin 34'

2:0 Semak 41'

3:0 Pavlyuchenko 84'

MoM: Sergey Semak - nota: 9

Odnośnik do komentarza

Foukz_ - Dzięki za uwagę, na pewno da mi ona dużo ;)

 

Powołania na mecze z Lichtensteinem i Anglią:

 

Bramkarze:

Veniamin Mandrykin - 27 lat, 3A/0 - Tom (wypożyczony z CSKA)

Dmitry Borodin - 30 lat, 0A/0 - Sibyr

 

Obrońcy:

Sergey Ignashevich - 29 lat, 35A/3 - CSKA

Alexandr Anyukov - 25 lat, 34A/1 - Zenit

Alexandr Sheshukov - 25 lat, 1A/0 - Lokomotiv Moskwa

Oleg Kuzmin - 27 lat, 1A/0 - FK Moskwa

Sergey Gorelov - 23 lata, 1A/0 - Tom (wypożyczony z CSKA)

Nikita Denisov - 22 lata, 0A/0 - Shinnik (wypożyczony z Lokomotiv Moskwa)

Alexey Igonin - 32 lata, 2A/0 - Saturn

Alexey Bugaev - 26 lat, 8A/0 - Tom

 

Pomocnicy:

Diniyar Bilyaletdinov - 23 lata, 22A/1 - Lokomotiv Moskwa

Vladimir Bystrov - 24 lata, 16A/2 - Spartak Moskwa

Yury Zhirkov - 25 lat, 14A/0 - CSKA

Sergey Semak - 32 lata, 44A/5 - Livorno

Marat Izmailov - 25 lat, 33A/3 - Lokomotiv Moskwa

Igor Denisov - 24 lata, 3A/0 - Zenit

Konstantin Zyryanov - 30 lat, 14A/1 - Zenit

Oleg Samsonov - 21 lat, 5A/0 - Spartak Nalchik (wypożyczony z Zenit)

 

Napastnicy:

Andrey Arshavin - 27 lat, 38A/12 - Zenit

Roman Pavlyuchenko - 26 lat, 12A/3 - Spartak Moskwa

Alexandr Kolotiko - 29 lat, 0A/0 - Spartak Moskwa

Sergey Pravosud - 22 lata, 0A/0 - SKA-Energia (wypożyczony z CSKA)

Odnośnik do komentarza

Kwiti - Zapewne chodzi Ci o Vyacheslava Malafeeva ;) Tak jak pisałem: Akinfeev siedzi na ławie, a w jego miejsce trener CSKA wstawia 34-letniego bramkarza z Armenii, a Malafeev... powiedzmy, że mam dość duże wymagania :) Gra bardzo nierówno w Zenicie i wole wystawić kogoś słabszego (teoretycznie), niż zastanawiać się, czy Malafeev nie będzie miał gorszego dnia.

 

 

Polacy po raz kolejny pokazali się z dobrej strony, podczas tych eliminacji. Tym razem pokonali na wyjeździe Bośnie 1:0. Jedynego gola, w tym meczu, strzelił Marcin Mięciel - 32-letni piłkarz niemieckiego Bochum.

 

 

Eliminacje do EURO 2004, Grupa 3 [2/8], 05.10.2002

 

Mandrykin - Ignashevich ©, Igonin, Bugaev - Sheshukov, Zyryanov, Zhirkov, Izimailov, Semak - Arshavin, Pravosud

 

Mecz z najsłabszą drużyną w naszej grupie, Lichtensteinem, miał być "spacerkiem". Niestety, gospodarze tego spotkania pokazali w pierwszej połowie, że lepiej idzie im obrona własnej bramki, niż napad na bramkę rywala. Przez pierwsze czterdzieści pięć minut, nie mogliśmy znaleźć sposobu na pokonanie, kapitana Lichtensteinu, Petera Jehlego. Widać, że trener Boavisty Porto, dobrze przeszkolił tego zawodnika. Pan Jason Vella, sędzia tego meczu, pokazał w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę. Ujrzał ją, obrońca gospodarzy, Daniel Telser.

 

Wiedziałem, że muszę przeprowadzić jak najszybciej zmiany, żeby nie zbłaźnić się przed wszystkimi. Od początku drugiej połowy, kibice mogli zobaczyć na murawie boiska dwie "nowe twarze" w naszym zespole. Pavlyuchenko wszedł za Arshavina, który kompletnie nie mógł wcelować w światło bramki, a Zhirkova zmienił Samsonov. Jak się okazało, ta druga zmiana byla kluczem do zwycięstwa. Najpierw, w 59 minucie spotkania, młody Rosjanin asystował, przy golu Alexandra Sheshukova. Wystawił mu pięknie piłkę, dając 100%-ową akcję, której piłkarz Lokomotivu Moskwa nie zmarnował. Parę minut później Samsonov sam wpisał się na listę strzelców. w 70 minucie uderzył zza pola karnego, nie dając żadnych szans bramkarzowi gospodarzy. Zaraz po tym zdarzeniu, zdecydowałem się przeprowadzić ostatnią zmianę. Kapitan zespołu, Ignashevic zszedł z boiska, dając szansę Denisovi. Kiedy zbierałem się powoli do szatni, moją wielką radość z poprawy gry mojego zespołu, zwiększył jeszcze Pravosud. Przejął on podanie jednego z obrońców i pokonał bramkarza w akcji sam na sam. Wymarzony debiut dla tego 22-letniego napastnika.

 

Lichtenstein - Rosja (0:3

0:1 Sheshukov 59'

0:2 Samsonov 70'

0:3 Pravosud 90'

MoM: Oleg Samsonov - nota: 9

Odnośnik do komentarza

West - Raczej nie...

 

 

Dobra passa Polski nie trwała zbyt długo i musieli przegrać pierwszy mecz w eliminacjach. Nie mogli poradzić sobie z Duńczykami na własnym stadionie i przegrali 1:2 (Smolarek - Bendtner, Kahlenberg).

 

 

Eliminacje do EURO 2004, Grupa 3 [3/8], 09.10.2002

 

Mandrykin - Sheshukov, Ignashevich ©, Bugaev - Gorelov, Igonin, Kuzmin, Diniyar Bilyaletdinov, Samsonov - Kolotilko, Pravosud

 

Tym razem to my byliśmy skazani na porażkę. Nim zdążyłem usadowić swój szanowny zadek na ławce, Mistrzowie Świata już zdążyli przeprowadzić atak na naszą bramkę. Na szczęście Mandrykin był w dobrej formie i wybił piłkę zza boisko. Bramkarz CSKA, wypożyczony do Tom-u, musiał stanąć na głowie i zrobić fikołka, żeby obronić większość strzałów Anglików. Ci jednak zdołali go raz pokonać. W 39 minucie, z prawej strony, z kolejnym rajdem, biegł David Bentley. Jego wrzutka na pole karne była idealna, a wykorzystał ją Joe Cole strzelając dziewiątego gola dla swojej reprezentacji.

 

W drugiej połowie, reprezentacja Rosji, wbiegła z jedną zmianą. Oleg Kuzmin opuścił boisko, a w jego miejsce wstawiłem Zyryanova. Początek drugiej części, moi piłkarze rozpoczęli od faulu, za który żółtą kartkę otrzymał Bugaev. Rzut wolny został wykorzystany przez Davida Beckhama, lecz i tym razem nasz bramkarz pokazał wielką klasę. Anglicy trochę nam odpuścili, dzięki czemu mieliśmy większe szanse na atak. Niestety strzały Samsonova czy Paravosuda były albo za lekkie albo niecelne. Postanowiłem więc zrobić kolejną zmianę, Tym razem była ona podwójna: Samsonov robi miejsce dla Denisova, a Bilyaletdinov zmieniony zostaje przez Arshavin. Niestety te zmiany dały chyba więcej Angolom niż nam. Trzy minuty po zmianach było już 0:2, a gola strzelił Owen Hargreaves. Za ambitną grę mojego zespołu zostaliśmy nagrodzeni. W 89 minucie, honorową i pierwszą w reprezentacji, strzelił Igor Denisov, ale i tak przegraliśmy z Mistrzami Świata.

 

Rosja - Anglia (1:2)

0:1 J. Cole 39'

0:2 Hargreaves 72'

1:2 I. Denisov 89'

MoM: David Bentley - nota: 10

Odnośnik do komentarza

Sławoj - Dzięki.

 

 

Na mecz towarzyski ze Szwajcarią powołałem:

 

Bramkarze:

Veniamin Mandrykin - 27 lat, 5A/0 - Tom (wypożyczony z CSKA)

Dmitry Borodin - 31 lat, 0A/0 - Sibyr

 

Obrońcy:

Sergey Ignashevich - 29 lat, 37A/3 - CSKA

Alexandr Anyukov - 25 lat, 34A/1 - Zenit

Alexandr Sheshukov - 25 lat, 3A/1 - Lokomotiv Moskwa

Oleg Kuzmin - 27 lat, 2A/0 - FK Moskwa

Sergey Gorelov - 23 lata, 2A/0 - Tom (wypożyczony z CSKA)

Nikita Denisov - 22 lata, 1A/0 - Shinnik (wypożyczony z Lokomotiv Moskwa)

Dmitry Belorukov - 25 lat, 0A/0 - Amkar

Alexey Igonin - 32 lata, 4A/0 - Saturn

 

Pomocnicy:

Victor Budyanskiy - 24 lata, 3A/0 - Udinese

Diniyar Bilyaletdinov - 23 lata, 23A/1 - Lokomotiv Moskwa

Vladimir Bystrov - 24 lata, 16A/2 - Spartak Moskwa

Yury Zhirkov - 25 lat, 15A/0 - CSKA

Sergey Semak - 32 lata, 45A/5 - Livorno

Rolan Gusev - 31 lat, 32A/1 - CSKA

Marat Izmailov - 25 lat, 34A/3 - Lokomotiv Moskwa

Igor Denisov - 24 lata, 4A/1 - Zenit

 

Napastnicy:

Andrey Arshavin - 27 lat, 40A/12 - Zenit

Roman Pavlyuchenko - 26 lat, 13A/3 - Spartak Moskwa

Dmitry Bulykin - 28 lat, 19A/7 - Leverkusen

Sergey Pravosud - 22 lata, 2A/1 - SKA-Energia (wypożyczony z CSKA)

Odnośnik do komentarza

Oleg Kuzmin wypadł ze składu na mecz towarzyski ze Szwajcarią. Jego miejsce zajął Alexey Bugaev (27 lat, 10A/0) z Toma'a.

 

Mistrzem Rosji zostało moskiewskie CSKA, które wyprzedziło Krylję Sovetov Samarę o cztery punkty. Natomiast w Szwecji, bezkonkurencyjnym mistrzem kraju został Helsingborgs IF.

 

 

Mecz towarzyski, 13.11.2002

 

Borodin © - Gorelov, N. Denisov, Belorukov, Bugaev - Sheshukov, Zhirkov, Bystrov, I. Denisov - Pavlyuchenko, Pravosud

 

Towarzyskim spotkaniem ze Szwajcarią, kończyliśmy piłkarski rok w Rosji. Postanowiłem na ten mecz, nie wystawiać najlepszego składu, ale tych powołanych, którzy w reprezentacji grali mało. Generalnie moi piłkarze pokazali się z dobrej strony, ale oczywiście był dosyć duży niedosyt. Jako pierwsi strzeliliśmy gola, co mnie bardzo ucieszyło. Zhirkov bardzo ładnym zagraniem ograł obrońcę ze Szwajcarii, a następnie wrzucił piłkę na pole karne. I. Denisov uderzył ją z woleja i trafił w same okienko bramki gości. Niestety nasza radość nie trwała za długo, bo trzy minuty później wyrównującego gola strzelił Davide Chiumiento. W pierwszej połowie dwóch zawodników otrzymało po żółtej kartce. Nikita Denisov oraz Philippe Senderos mieli ze spobą bardzo "niezdrową" rozmowę, za co ujrzeli po kartoniku.

 

W drugiej połowie na boisku znalazło się dwóch bardziej dioświadczonych zawodników. Rolan Gusev zmienił Bystrova, a w miejsce Pavlyuchenki wszedł [/b]Arshavin[/b]. Niestety Ci bardziej doświadczeni, nie uniknęli szybkiej utraty drugiej bramki. Behrami pięknym strzałem pokonał kapitana naszej drużyny, Borodina, przez co przegrywaliśmy 1:2. W 66 minucie przeprowadziłem kolejną, podwójną, zmianę. Na boisku pojawili się Ignashevich oraz Igonin, którzy zmienili N. Denisova i Berolukova. Zmiany te nic nie zmieniły w przebiegu meczu, i wynik został bez zmian do końca spotkania.

 

Jestem zadowolony z tego spotkania, gdyż w "rezerwowym" składzie, rozegraliśmy bardzo wyrównane spotkanie, w którym każdy mógł zwyciężyć.

 

Rosja - Szwajcaria (1:2)

1:0 I. Denisov 22'

1:1 Chiumiento 25'

1:2 Behrami 52'

MoM: Alexandr Sheshukov - nota: 8

Odnośnik do komentarza

Sławoj - Dałem szanse "rezerwom", ale i tak stoczyli bardzo wyrównany pojedynek, więc jestem zadowolony. Jakbym wystawił najsilniejszą 11-stkę na mecz ze Szwajcarią, miałbym większe szanse na wygraną.

 

 

Superpuchar Europy

Valencia - Barcelona (0:2)

0:1 Eto'o 32'

0:2 Messi 90'

MoM: Lionel Messi - nota: 8

 

Puchar Interkontynentalny

Barcelona - Sao Paulo (1:1, kar. 1:3)

1:0 Ronaldinho, rz.k. 39'

1:1 Richarlyson 64'

MoM: Richarlyson - nota: 9

 

Copa Interamericana [1/2]

Chivas – Cruzeiro (2:3)

0:1 Alvaro 37’

1:1 Mora 42’

1:2 Diogo 59’

2:2 Mora 65’

2:3 Maicousel 82’

MoM: Emilio Mora – nora: 9

 

Copa Interamericana [2/2]

Cruzeiro – Chivas (0:1)

0:1 Mora 63’

MoM: Teco – nota: 8

Zwycięzca - Cruzeiro (Brazylia)

 

 

Przerwę pomiędzy meczami przeznaczyłem na składanie moich CV-ek do klubów, które szukają trenera. Niestety żaden z klubów, w różnych ligach, na różnych szczeblach rozgrywek, nie chciał podpisać ze mną kontraktu. Nie zostaje mi nic innego, jak szukanie kolejnych okazji i dalsza walka Rosją w meczach międzynarodowych.

Odnośnik do komentarza

Nowy, 2003 rok, zaczynaliśmy od meczu w ramach Eliminacji do EURO 2004 z Łotyszami. Powołania otrzymali:

 

Bramkarze:

Dmitry Borodin - 31 lat, 1A/0 - Spartak Moskwa

Vyacheslav Malafeev - 30 lat, 15A/0 - Zenit

 

Obrońcy:

Renat Yanbaev - 24 lata, 5A/0 - Lokomotiv Moskwa

Ivan Taranov - 22 lata, 5A/0 - Zenit

Alexandr Anyukov - 26 lat, 34A/1 - Zenit

Alexandr Sheshukov - 25 lat, 4A/1 - Lokomotiv Moskwa

Roman Shishkin - 22 lata, 4A/0 - Spartak Moskwa

Sergey Bendz - 25 lat, 0A/0 - Spartak Moskwa

Renat Sabitov - 23 lata, 1A/0 - Dynamo Moskwa

Alexey Popov - 30 lat, 0A/0 - Lokomotiv Moskwa

 

Pomocnicy:

Victor Budyanskiy - 25 lata, 3A/0 - Udinese

Diniyar Bilyaletdinov - 24 lata, 23A/1 - Dortmund

Vladimir Bystrov - 25 lata, 17A/2 - Spartak Moskwa

Yury Zhirkov - 25 lat, 16A/0 - CSKA

Andrey Karyaka - 30 lat, 27A/6 - CSKA

Alexandr Samedov - 24 lata, 0A/0 - Lokomotiv Moskwa

Sergey Semak - 33 lata, 45A/5 - Livorno

Rolan Gusev - 31 lat, 33A/1 - CSKA

 

Napastnicy:

Dmitry Bulykin - 29 lat, 19A/7 - Leverkusen

Roman Pavlyuchenko - 27 lat, 14A/3 - Spartak Moskwa

Dmitry Sychev - 25 lat, 38A/15 - Lokomotiv Moskwa

Alexandr Kolotilko - 29 lat, 1A/0 - Spartak Moskwa

 

 

Bardzo ucieszył mnie transfer Diniyara Bilyaletdinova do Dortmundu (przeszedł tam za 5,5 mln funtów z Lokomotivu Moskwa), który od razu załapał się do pierwszego zespołu. Pokazuje on, że kluby europejskie, mogą znaleźć kogoś pożytecznego do siebie, i dać mu zaistnieć, u Ruskich. Mam nadzieję, że innymi zawodnikami, którzy występują w reprezentacji, zainteresują się także następne europejskie kluby.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...