Skocz do zawartości

Problem z pocztą :/


Sławoj

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Od wczoraj nie mogę wejść na moje konto na o2. Wpisuję login i hasło tak jak zawsze i nic. Podany login i/lub hasło są nieprawidłowe. Konto mam już od ponad 3 lat i nie pamiętam odpowiedzi na moje pytanie ;]. Miałem jeszcze jedno konto na o2 i też nie mogę na nie wejść. Co robić? Czyżby ktoś zdobył moje hasła? :]

Odnośnik do komentarza
A co z opcją "Zapomniałeś hasła?"? http://www.tlen.pl/zapomnialem.php

 

Tam wystarczy, że pamiętasz login i odpowiedź na pytanie, które wpisywałeś w formularzu rejestracyjnym lub jeżeli podawałeś numer telefonu, powinieneś dostać nowe hasło smsem.

To konto zostało założone ok 3 lata temu. Nie mam pojęcia co ja mogłem wpisać:/

 

Feno: Zrobię po twojemu. Zobaczymy może się uda :/

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Od pewnego czasu mam kłopot z wp.pl

Masa maili, otwiera mi sie jako "błąd załącznika: 1"

 

Myślałem, że to błędy grafiki, ale nie, dużo się otwiera normalnie, z grafiką. Potem myślałem, że moze te, które nie lubią Adblocka.

ale też nie. Cześć tych sprzed wprowadzenia ADB do mojego Firefoxa sie wyświetla w pełnej krasie. Najgorzej, że obejmuje to allegro, listy z cenegi czy z gram.pl...

 

 

Mam Win XP SP 3, FF w wersji najnowszej i Adblock Plus.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Przy odpaleniu Thunderbirda na windowsowym pasku zadan pojawia sie kilka (2, 3, czasem 4) tych samych klientow. Kazdy jest sprawny, ale tylko w jednym nie pojawia sie ostrzezenie:

 

"Ten folder jest aktualnie przetwarzany. Aby uzyskac dostep do wiadomosci, nalezy poczekac na zakonczenie przetwarzania".

 

Po kliknieciu "OK" da sie sprawdzwic poczte, ale te "falszywe" programy nie znikaja; w menedzerze zadan w zakladce "Aplikacje" widnieje tyle Thunderbirdow, ile na pasku zadan Windows, ale juz w "Procesach" - tylko jeden. Zamkniecie dowolnego powoduje takze wszystkich pozostalych. Korzystam z najnowszej (7.01) wersji, mam skonfigurowane 5 kont. Jak sobie z tym fantem poradzic?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...