Skocz do zawartości

Встреча с Бялоруся


Kwiti

Rekomendowane odpowiedzi

@Tuvar (do postu niżej): 3 punkty straty, ale dwa mecze do tyłu.

 

Odcinek 154

 

Mecz z Koroną Kielce potraktowałem bardziej na luzie. Do gry desygnowałem rezerwowych i zawodników drugiego zespołu. Mimo wszystko zdało to efekt! Już w 6. minucie padła bramka! Florent Marty świetnie ,,wypuścił" Portugalczyka Orlanda, który technicznym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy! 180 sekund później były zawodnik Academicy asystował przy golu Samuela Armenterosa. Korona dzisiaj nie istniała, wszystko kończyło się na naszej linii obronnej. W drugiej połowie do ataku próbował ich poderwać Tomasz Jarzębowski, ale to nic nie dało. Jeden zawodnik to za mało, na równie grających 10. Przed nami jeszcze mecz z Lechią Gdańsk, a później spotkania z FC Porto.

 

19.4.2012, Kielce, widzów - 11061

Orange Ekstraklasa [23/30]
[8] Korona Kielce - [2] Wisła Kraków 0:2 (0:2) 

6' Orlando 0:1
9' Armenteros 0:2

Wisła Kraków: Jaka - Riedewald, Wojtkowiak (73' Zubovich), Ostaszewski, Maietta - Guichrad - Maltsev, Korzym - Marty - Orlando (81' Vilotić), Armenteros

MoM: Orlando [8, Wisła K.]

Odnośnik do komentarza

Odcinek 155

 

Bartłomiej Chwalibogowski marudził, że popełnił błąd przechodząc do Wisły Kraków, a więc postanowiłem wystawić go na listę. Ronald Koeman jest bez szans na pozostanie w Barcelonie, a ja jestem wymieniany jako kandydat numer 1 to objęcia jego posady. Ćwierćfinał Pucharu Polski - na naszym boisku zagramy z Lechią Gdańsk.Początek meczu to rozpracowywanie rywala, ale mieliśmy swoje okazje. Na dodatek po kwadransie straciliśmy Hugo Guichranda, który będzie pauzował 3-4 miesiące! Wstępna diagnoza to zerwany mięsień łydki. W 42. minucie padła pierwsza bramka. Mateusz Markiewicz podał piłkę do Roberta Hirsza, a ten strzałem z dystansu zdobył bramek. W drugiej połowie świetnym długim podaniem popisał się Radosław Janukiewicz, piłka minęła bramkarza gości, a dopadł do niej Samuel Armenteros, który uderzył do pustej bramki! Jednak na linii bramkowej stanał Łukasz Andrychowski, ale wbił piłkę do własnej bramki! Po 90. minutach był remis, tak więc czekała nas dogrywka! Już w 97. bramkę zdobył Hani Cohen. Izraelczyk wykorzystał podanie Florenta Marty'ego, który w tym sezonie błyszczy dośrodkowaniami. Na tym zakończył się mecz -- jesteśmy w półfinale!

 

21.4.2012, Kraków, widzów - 7032

Puchar Polski Ćwf - rewanż
(1L) Wisła Kraków - (1L) Lechia Gdańsk 2:1 (0:1; 1:1)

15' Guichard [W] (knt.)
42' Hirsz 0:1
49' Andrychowski (sam.) 1:1
97' Cohen 2:1

Wisła Kraków: Janukiewicz - Vilotić, Wojtkowiak, Ostaszewski, Maietta - Guichrad (15' Zubovich) - Marty, Korzym - Fiudzikiewicz (45' Cohen) - Orlando (45' Maltsev), Armenteros

MoM: Hani Cohen [7, Wisła K.]

Odnośnik do komentarza

Odcinek 156

 

Po półfinale z Lechią Gdańsk nadszedł czas na Orange Ekstraklasy. Na stadion przy ul. Reymonta przyjechała Jagielonia Białystok. Przed meczem postanowiłem postawić na Miguela Jake, który zastąpi Radosława Janukiewicza, który ostatnia nieco spuścił z tonu. Już w 21. minucie boisko musiał opuścić podstawowy pomocnik Adam Danch. Wychowanek Górnika Zabrze rozciął nogę i będzie pauzował 2 tygodnie! Tak więc zabraknie go w meczach z FC Porto. W 68. minucie Hani Cohen podał do Michała Fiudzkiewicza, a ten strzałem zza pola karnego dał nam, jak się później okazało zwycięstwo! Zrównaliśmy się punktami z Zagłębiem Lubin, ale mamy jeden mecz do rozegrania więcej. Do końca sześć kolejek.

 

23.4.2012, Kraków, widzów - 15869

Orange Ekstraklasa [24/30]
[2] Wisła Kraków - [10] Jagielonia Białystok 1:0 (0:0)

21' Danch [W] (knt.)
68' Fiudzkiewicz 1:0

Wisła Kraków: Jaka - Riedewald (65' Korzym), Klepczarek, Boaron, Maietta - Danch (21' Bubnov) - Maltsev, Brożek - Fiudzkiewicz (71' Vilotić) - Cohen, Armenteros

MoM: Miguel Jaka [8, Wisła K.]

Odnośnik do komentarza

:closed:

 

Chciałem zainstalować patcha i usunąłem bazę 800 i muszę przeinstalować FMa. :(

 

Dziękuje wszystkim, którzy czytali i komentowali.

 

Jeżeli uda mi się zainstalować patcha, to rozpocznę coś nowego.

 

A tym czasem:

 

:closed:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...