Skocz do zawartości

Lechia Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zbigniew Boniek: "Pan Ćwiąkalski do rozstrzygnięcia sprawy wyznaczył trzech sędziów. Ich skład był zdumiewający, w innym kraju to byłoby nie do pomyślenia! Mieliśmy do czynienia z całkowitym złamaniem zasad etyki."

 

Mnie to nie dziwi - Ćwiąkalski to stara, dobra szkoła cwaniaczków ze skompromitowanego wielokrotnie PO.

 

Nie chwalmy dnia przed zachodem Słońca, ale póki co, zgodnie z moimi nadziejami, Piotr Nowak dźwignął Lechię z ruiny. :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Kontrakt z Lechią podpisał Milen Gamakov, reprezentant Bułgarii u-21, defensywny pomocnik, w ubiegłym sezonie 27 spotkań dla Botewu Płowdiw, w sezonie 2014-15 wybrany drugim najlepszym młodym piłkarzem bułgarskiej ekstraklasy. Ciekawy transfer, z pewnością zawodnik, którego można wypromować i sprzedać z zyskiem.

http://www.transfermarkt.pl/milen-gamakov/profil/spieler/275062

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Niejaki Steven Vitoria, obrońca, reprezentant Kanady podpisał kontrakt z Lechią. Do tej pory występował głównie w klubach portugalskich. był zawodnikiem Benfiki, ale stamtąd był głównie wypożyczany do innych klubów. Dziwny transfer, ostatni mecz zagrał w październiku ubiegłego roku dla Philadelphia Union, w rozgrywkach MLS. Od tamtej pory nie grał wcale. Do tego gość ma 29 lat, wątpię, żeby zagrzał długo miejsce w Gdańsku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...

Podobno Lechia pchnęla Milinkovicia-Savicia za 2,5kk E (a może i więcej) do Torino :o

Osobiście mi się wydawał mocno przeciętny, a tu taki psikus :-k Ale pewnie młody wiek robi swoje

Widziałem info, ale nie pamiętam czy oficjalne już było. A moim zdaniem to Torino zrobiło dobry deal. Kilka spotkań z nim w bramce widziałem i wydawało mi się, że gość ma spory talent.

Odnośnik do komentarza

Dusan Kuciak trafił do Lechii Gdańsk. Transfer został potwierdzony przez portal weszlo.com. Były bramkarz Legii Warszawa zastąpi odchodzącego Vanję Milinkovicia-Savicia.

 

Ciekawe. http://www.trojmiasto.sport.pl/sport-trojmiasto/1,111862,21329681,ekstraklasa-dusan-kuciak-wroci-do-ekstraklasy-lechia-chce.html#MTstream

Ciekawa zamiana, ale... Ja nie jestem przekonany. Teraz to nawet nie wiem w jakiej formie jest Duszan.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...