Skocz do zawartości

Lechia Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

:clap: Wreszcie, długo trzeba było na to czekać. Borkowski już w poprzednim sezonie pokazał że jest dość przeciętnym trenerem, oby udało się znaleźć kogoś lepszego.

 

Tylko kogo :-k , boje się zeby nie przyszedł jakis geniusz typu Broniszewski czy inny Dragan....

 

Dragan to se moze poprowadzic druzyne podworkowa. On sie juz skonczyl w zawodowym futbolu. W sumie Lechia powinna pomyslec o jakims powaznym coachu co to i warsztat ma jak i mir wsrod graczy.

Odnośnik do komentarza
Były reprezentant Polski, Dariusz Kubicki został trenerem drugoligowej Lechii Gdańsk - poinformował prezes gdańskiego klubu, Maciej Turnowiecki.

[LINK]

 

Osobiście niezbyt go lubię, ale lepszy on niż p. Borkowski :) Szansa na awans jest, ale czy ten trener potrafi tego dokonać :-k

Odnośnik do komentarza
Były reprezentant Polski, Dariusz Kubicki został trenerem drugoligowej Lechii Gdańsk - poinformował prezes gdańskiego klubu, Maciej Turnowiecki.

[LINK]

 

Osobiście niezbyt go lubię, ale lepszy on niż p. Borkowski :) Szansa na awans jest, ale czy ten trener potrafi tego dokonać :-k

 

W Łęcznej chyba zawiódł :-k , ale lepszy on od takiego Klejdinsta...

Odnośnik do komentarza

Lechia wygrała 1:0 w Lublinie z tamtejszym Motorem. Mecz był przerwany na ponad 5. minut po tym jak pseudokibice Lechii wkroczyli na murawę i rozpoczęli regularną bitwę z miejscowymi... Bydło :doh!: Ciekawe co na to Śląsk Wrocław :-k w końcu jest zgoda Śląsk - Lechia i Śląsk - Motor ;]

Odnośnik do komentarza
A wg nieoficjalnej strony Lechii na murawie pojawili się pierwsi kibice Motoru :-k

Podobno kibic Motoru chciał podpalić naszą flagę rzucając w nią racą. Kibice Lechii nie pozostali dłużni i rozpoczęła się bitwa.

Ehh, kretyni :/

Wcale bym się nie ździwił gdyby to Motorowcy zaczęli, bo niektórzy wielokrotnie pokazywali, że głowa służy im wyłącznie do walenia z dyńki...

Odnośnik do komentarza
Lechia wygrała 1:0 w Lublinie z tamtejszym Motorem. Mecz był przerwany na ponad 5. minut po tym jak pseudokibice Lechii wkroczyli na murawę i rozpoczęli regularną bitwę z miejscowymi... Bydło :doh!: Ciekawe co na to Śląsk Wrocław :-k w końcu jest zgoda Śląsk - Lechia i Śląsk - Motor ;]

 

Oficjalne stanowisko podamy w poniedziałek lub we wtorek, ale powiem Ci, że możecie się bardzo zdziwić...

Odnośnik do komentarza
Lechia wygrała 1:0 w Lublinie z tamtejszym Motorem. Mecz był przerwany na ponad 5. minut po tym jak pseudokibice Lechii wkroczyli na murawę i rozpoczęli regularną bitwę z miejscowymi... Bydło :doh!: Ciekawe co na to Śląsk Wrocław :-k w końcu jest zgoda Śląsk - Lechia i Śląsk - Motor ;]

 

Oficjalne stanowisko podamy w poniedziałek lub we wtorek, ale powiem Ci, że możecie się bardzo zdziwić...

 

 

Guli nie strasz, bo to i tak nie trafi do tych ludzi, których powinno... Dla mnie, jako kibicowi Lechii, moglibyście i zerwać przyjaźń... I don't care.

Odnośnik do komentarza
Lechia wygrała 1:0 w Lublinie z tamtejszym Motorem. Mecz był przerwany na ponad 5. minut po tym jak pseudokibice Lechii wkroczyli na murawę i rozpoczęli regularną bitwę z miejscowymi... Bydło :doh!: Ciekawe co na to Śląsk Wrocław :-k w końcu jest zgoda Śląsk - Lechia i Śląsk - Motor ;]

 

Oficjalne stanowisko podamy w poniedziałek lub we wtorek, ale powiem Ci, że możecie się bardzo zdziwić...

 

 

Guli nie strasz, bo to i tak nie trafi do tych ludzi, których powinno... Dla mnie, jako kibicowi Lechii, moglibyście i zerwać przyjaźń... I don't care.

 

Ale czy ja straszę? Odpowiedziałem tylko na pytanie Icona i wcale tu o Lechię nie chodziło, ale widzę, że Śląska nie darzysz sympatią?

Odnośnik do komentarza
Lechia wygrała 1:0 w Lublinie z tamtejszym Motorem. Mecz był przerwany na ponad 5. minut po tym jak pseudokibice Lechii wkroczyli na murawę i rozpoczęli regularną bitwę z miejscowymi... Bydło :doh!: Ciekawe co na to Śląsk Wrocław :-k w końcu jest zgoda Śląsk - Lechia i Śląsk - Motor ;]

 

Oficjalne stanowisko podamy w poniedziałek lub we wtorek, ale powiem Ci, że możecie się bardzo zdziwić...

 

 

Guli nie strasz, bo to i tak nie trafi do tych ludzi, których powinno... Dla mnie, jako kibicowi Lechii, moglibyście i zerwać przyjaźń... I don't care.

 

Ale czy ja straszę? Odpowiedziałem tylko na pytanie Icona i wcale tu o Lechię nie chodziło, ale widzę, że Śląska nie darzysz sympatią?

 

Guli, to nie jest tak, że nie darzę was sympatią. Jesteście dla mnie drużyną, jak każda inna. Z tym, że cieszę sie jak gramy z wami, bo wtedy na trybunach jest duuuużo bezpieczniej :)

 

Kibicuję Lechii (od czasu do czasu mam chwilę, aby pojechać na stadion) i klubowe miłości, animozje czy też wojny nie specjalnie mnie martwią. Chciałbym tylko, aby klubowe "wojny" wyglądały tak, jak teraz na zachodzie tj. walka na przyśpiewki, a nie tak jak np. ostatnio na meczu Motoru z Lechią, bo to była "wiocha jakich mało"

Odnośnik do komentarza

No i git, ja mam inne podejście, bo jestem fanatykiem Śląska - jeżdżę na wyjazdy i prowadzę inny styl życia :)

 

Zaznaczam, że nie jestem chuliganem, tylko jeżdżę na wyjazdy i kręcę doping itp :)

 

Wczoraj Lechii nie wpuścili na sektor gości w Gdyni, ale w Maxie popiliśmy później troszkę :)

Odnośnik do komentarza

Walka byla bez pardonu. Po obu stronach naliczono kilka - kilkanascie przypadkow k.o. i t.k.o.. Widzialem kilka zdjec i relacji osob, ktore byly w Lublinie i musze powiedziec, ze wygladalo i brzmialo to dramatycznie szczegolnie sytuacja, w ktorej koles z Gdanska byl katowany przez 10-12 lubelakow.

 

Moze jednak kluby powinny pomyslec o masowych reaktywacjach sekcji bokserskich. Zdolnych "mistrzow" piesci okazuje sie, ze mamy bez liku.

Odnośnik do komentarza
Walka byla bez pardonu. Po obu stronach naliczono kilka - kilkanascie przypadkow k.o. i t.k.o.. Widzialem kilka zdjec i relacji osob, ktore byly w Lublinie i musze powiedziec, ze wygladalo i brzmialo to dramatycznie szczegolnie sytuacja, w ktorej koles z Gdanska byl katowany przez 10-12 lubelakow.

 

Moze jednak kluby powinny pomyslec o masowych reaktywacjach sekcji bokserskich. Zdolnych "mistrzow" piesci okazuje sie, ze mamy bez liku.

Tak sie sklada ze widzialem to wszystko z odleglosci ok. 20,25 metrow. Komentowac bijatyki nie mam zamiaru, powiem tylko tyle ze momentami wygladalo to strasznie. Wine za ta sytuacje ponosza obie strony. Napisze tylko tyle ze kibice Motoru poczatkowo olewali "zaczepki" slowne przyjezdnych. Pozniej nie wytrzymali (czego po czesci im sie nie dziwie, bo mnie to tez juz zaczelo denerwowac) i odplacili sie tym samym. Proba podpalenia raca flagi Lechii zapoczatkowala cale to wydarzenie. Musze jeszcze wspomniec o fatalnej oraganizacji meczu, po ktorej mozemy spodziewac sie zamkniecia stadionu, bezsensownego zamkniecia stadionu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...