Skocz do zawartości

Wpadki


xemi

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie że ma. Tylko szkoda, że tak żałosnie wypadły.

 

To już inna kwestia. Aczkolwiek znalazł się on w naprawdę nieciekawej sytuacji, możliwe, że podłożono mu prawdziwą świnię. Współczuję mu, bo darzę go szacunkiem.

 

 

Wybacz, nie sądziłem, że muszę komuś tutaj tłumaczyć znaczenie i funkcję spójnika "i".

 

Mogłeś po prostu napisać wprost, że dla Ciebie Ziemkiewicz powinien ze łzami w oczach publicznie się wybatożyć, by jego liczni przeciwnicy mogli tryumfować w pełni.

 

Dobry stuff bierzesz, skoro wydaje Ci się, że czytasz w moich myślach. Niestety tylko Ci się wydaje.

 

Skoro nadal nie dociera - Ziemkiewicz miał przeprosić i się zamknąć na ten temat. Przeprosić przeprosił, ale zamiast się zamknąć, zaczął zwalać wszystko na GW i Michnika, relatywizować swoje zachowanie i opowiadać, jak to jego rzucanie kurwami w gronie kumpli jest jakościowo inne od rzucania kurwami w gronie kumpli w wykonaniu Oleksego. I to jest po prostu żałosne.

Odnośnik do komentarza

Profesor: Piszę tylko, co wynika z Twoich wypowiedzi. Wybacz, żem się jeszcze nie postarał o wystarczająco dobry stuff, by przejrzeć myśli Twe i nie musieć opierać się na tym, co piszesz.

 

meyde: Ziemkiewicz krytykując słownictwo Oleksego i innych, nie docenił faktu, że i on może mieć kiedyś chwilę słabości (środek nocy, irytacja, towarzystwo znane i godne zaufania, atmosfera luźna...). Wyszło jak wyszło, ale to, że Ziemkiewicz rzucił k*rwą wśród kumpli nie sprawi przecież, że nagle go znienawidzę i będę obrzucać błotem (aczkolwiek rozumiem tę złośliwą satysfakcję co poniektórych...). Są ważniejsze sprawy, słownictwo "michnikowszczyzny" i w ogóle wszystkich innych to sprawa drugorzędna.

Odnośnik do komentarza
Profesor: Piszę tylko, co wynika z Twoich wypowiedzi. Wybacz, żem się jeszcze nie postarał o wystarczająco dobry stuff, by przejrzeć myśli Twe i nie musieć opierać się na tym, co piszesz.

 

Mam czas i jeszcze nie idę spać - z której mojej wypowiedzi wynika, że moim zdaniem Ziemkiewicz nie ma prawa do obrony? Preferably z linkiem poproszę.

 

Edyta z góry kazała uprzedzić, że w rzeczonej sprawie Z. się nie broni, on zrzuca winę na innych i stawia się w roli prześladowanego. Obroną to by było stwierdzenie, że nie powiedział niczego takiego, a wszystko zmanipulowali wredni technicy z TVP.

Odnośnik do komentarza

Już cytowałem, ale proszę, ja też mam czas:

 

A Ziemkiewicz, jak można było przypuszczać, nawet nie ma tyle klasy, by przeprosić i siedzieć cicho.

 

Czyli fakt, iż stara się bronić i ratować swoją twarz jak umie sprawia, że jest głupim prawicowym bęcwałem bez klasy.

 

EDIT: A czy to nie byłby czasem atak na "wrednych techników z TVP"? Jeżeli Ziemkiewicz się tłumaczy, że był już zirytowany i pozwolił sobie na niewybredną uwagę skierowaną do "dziadka" to co robi, atakuje?

Odnośnik do komentarza
Edyta z góry kazała uprzedzić, że w rzeczonej sprawie Z. się nie broni, on zrzuca winę na innych i stawia się w roli prześladowanego. Obroną to by było stwierdzenie, że nie powiedział niczego takiego, a wszystko zmanipulowali wredni technicy z TVP.

 

 

Już cytowałem, ale proszę, ja też mam czas:

 

A Ziemkiewicz, jak można było przypuszczać, nawet nie ma tyle klasy, by przeprosić i siedzieć cicho.

 

Czyli fakt, iż stara się bronić i ratować swoją twarz jak umie sprawia, że jest głupim prawicowym bęcwałem bez klasy.

Odnośnik do komentarza

Dobra, dam Ci prosty przykład: kiedy puścisz bąka w windzie, mówisz "przepraszam" i siedzisz cicho. Natomiast Ziemkiewicz zachowuje się tak, jakby po pierdnięciu powiedział "Przepraszam, ale w sumie w tej windzie to i tak śmierdzi, więc nawet nie czuć różnicy, do tego Michnik podsunął mi fasolową na obiad, więc to chyba naturalne, że sobie popierduję, poza tym mój pierd wcale tak nie śmierdzi w porównaniu z pierdem takiego Oleksego, no i proszę mi pokazać inteligenta, który nie puszcza bąków".

Odnośnik do komentarza

Czyli co, miał po prostu dodać wpis o treści "Przepraszam..."?

 

To nie jest zwykły śmiertelnik w windzie, to jest osoba medialna, a jakoże pisze dodatkowo felietony, to chyba głupio by było, gdyby po prostu pisał dalej, nie odnosząc się szerzej do sprawy, która sprawiła, że jest na ustach połowy Polski?

 

Zresztą, tym przykładem udowodniłeś, że odbierasz mu prawo do jakiejkolwiek obrony.

Odnośnik do komentarza

Tak, skoro już uznał za stosowne się wypowiadać w formie felietonu, to byłoby najwłaściwsze - jeden krótki paragraf i tyle, w moich oczach bardzo by zyskał. W końcu zachował się co najmniej nieelegancko (zwłaszcza w świetle jego własnych wcześniejszych wypowiedzi krytykujących Oleksego i Gudzowatego za ich język nad czystą podczas prywatnej, domowej rozmowy), więc próba usprawiedliwiania tego zachowania, na jaką się sili w tym tekście, jest dla mnie żałosna. Nie trzeba było w pracy "kurwadziadkować", nie byłoby sprawy.

 

Zresztą, tym przykładem udowodniłeś, że odbierasz mu prawo do jakiejkolwiek obrony.

 

Ok, dla Ciebie może istnieć usprawiedliwienie dla rzucania "kurwami" w pracy i wyśmiewanie człowieka, który po prostu wykonuje swoje obowiązki służbowe, dla mnie takie nie istnieje. Tu się różnimy i teraz rozumiem już, dlaczego nie potrafisz pogodzić się ze zdaniem wyrażonym przeze mnie w moim pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
meyde: Ziemkiewicz krytykując słownictwo Oleksego i innych, nie docenił faktu, że i on może mieć kiedyś chwilę słabości (środek nocy, irytacja, towarzystwo znane i godne zaufania, atmosfera luźna...).

 

jaki srodek nocy? to byla powtorka z przedpoludniowego programu. irytacja? :lol: w ogole mam wierzyc, ze Ziemkiewicz raz tylko chlapnal, a przy wylaczonej kamerze prezentuje jezykowy Wersal? to tak jak wierzyc, ze zazwyczaj u Durczoka wszystko lsni...

Odnośnik do komentarza

Profesor: Pozostając przy Twoich analogiach - gdy przeciętny człowiek pierdnie w windzie, to faktycznie nie wypada dodawać nic więcej ponad "przepraszam". Z tym, że wtedy pozostali użytkownicy windy też co najwyżej popatrzą nań z niesmakiem. Natomiast gdy Ziemkiewicz "puścił bąka", to wszyscy rzucili się nań z pazurami i rykiem tryumfu, że "wreszcie wpadł". Nie jest dla Ciebie logiczne, że człowiek mocniej atakowany może sobie pozwolić na szerszą obronę?

 

 

Johniss: We wpisie Ziemkiewicz twierdził, że był już mocno zirytowany, nie wiem czy to prawda i ty też tego nie wiesz.

Odnośnik do komentarza
Profesor: Pozostając przy Twoich analogiach - gdy przeciętny człowiek pierdnie w windzie, to faktycznie nie wypada dodawać nic więcej ponad "przepraszam". Z tym, że wtedy pozostali użytkownicy windy też co najwyżej popatrzą nań z niesmakiem. Natomiast gdy Ziemkiewicz "puścił bąka", to wszyscy rzucili się nań z pazurami i rykiem tryumfu, że "wreszcie wpadł". Nie jest dla Ciebie logiczne, że człowiek mocniej atakowany może sobie pozwolić na szerszą obronę?

 

Tym bardziej powinien zrobić buzię w ciup i na miesiąc zapomnieć o tym, że potrafi szczekać, a nie wystawiać się na dalsze ciosy. Jak mały ratlerek, co tylko po łydkach gryźć potrafi.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Niezłą wpadkę zaliczyła jedna z uczennic M w liceum zaocznym. Egzamin pisemny zaliczeniowy z niemieckiego po 5 semestrze (polowa 3 klasy), laskę zna i od początku uczy M. Ostatnie polecenie testu: napisz list do 150 slow na jakiś tam temat. Laska napisała go....ale po angielsku :pray: Lekkie zdziwienie miała M jak sprawdzała ten egzam :D wszystkie zadania po niemiecku rozwiązane a tu lekki szok ;) oczywiście 0 pkt i adnotacja: to chyba nie jest po niemiecku? :keke: (zalki nie dostala)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...