Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Link do tematu ze starego forum -> http://forumcm.net/forumcm/index.php?showt...0&start=120

 

Temat do dyskusji o Polonii Warszawa.

Na starym forum by?o kilka osób darz?cych ten klub sympati?.

 

Z 46 punktami Polonia zajmuje w tej chwili szóst? pozycj? w II lidze. Do ko?ca sezonu zosta?o pi?? kolejek.

Polonia zagra jeszcze z KSZO (wyjazd), Piastem (dom), Miedzi? (wyjazd) i ?KSem ?om?a. Za mecz z Zawisz? przyznany zosta? walkower.

Powiem wam, ze nie mam poj?cia jak to wszystko b?dzie wygl?da?o. Polonii kilkakrotnie w tym seoznie odejmowano i dodawano punkty. Klub walczy o bara?e, których mo?e nie by?. Bajzel w PZPNie jest taki, ?e nikt nic nie wie.

Szczerze mówi?? nie wierz? za bardzo w awans Polonii w tym sezonie. Klub straci? za du?o punktów jesieni?. Prawda jest jednak taka, ?e Polonia ju? teraz prezentuje I ligowy poziom. O ile mo?na mówi?, ?e nasza Ekstraklasa w ogóle ma jakis poziom.

Ciekawostk? z ostatnich dni s? plotki dotycz?ce zainteresowania Legii Zasad? i Ekwueme. Szczerze? Moim zdaniem Legii potrzebni s? chyba nieco lepsi zawodnicy. Klubowi z ?azienkowskiej bardziej by si? przyda? Kosmalski,.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje ze Polonia awansuje w przyszlym sezonie do OE. W tym sezonie chyba rzeczywiscie juz jest za pozno i strat raczej odrobic sie nie da. Zawsze fajnie jak do Kielc przyjezdza zgoda a taka zgode Polonia ma z Korona. Trzymam kciuki i do zobaczenia w sezonie 2008/09 w I lidze (oby juz w 2007/08).

Odnośnik do komentarza

KSZO Ostrowiec ?wi?tokrzyski - Polonia Warszawa 0:1 (0:0)

Bramka - Marcin Kiczy?ski (73 - sam.).

?ó?ta kartka - Jacek Kosmalski (Polonia).

S?dzia: Mariusz ?ak (Katowice).

Widzów 3000.

 

Tabela II ligi

 

Polonia Warszawa aktywnie ?ciga Poloni? Bytom i ucieka Lechii. To b?dzie niesamowicie emocjonujaca ko?cówka sezonu.

Odnośnik do komentarza

k***a ja tego nie rozumie!!!!

jestem kibicem KSZO i takie jazdy jakie s? odjebywane to szok!!!!

Mecz gra?y KSZO i Polonia a s?ycha? by?o doping dla....KORONY!!!! I to do 70 minuty. Poza tym sam przyjazd ?ysych ?bów z Kielc to pomy?ka. Co oni tam robi?? Po co wpuszcza? na stadiony bandytów? Powinien by? zakaz wpuszczania na mecze kibiców (zw?aszcza tych ?ysych ?bów) z innych miast je?linie gra ich dru?yna.

 

A sam mecz, walka walka i raz jeszcze walsk.

Polonia dojrzalsza, lepiej graj?ca pi?k?, m?drzejsza, ale to mog?o by? za ma?o na KSZO gdyby nie samobój Kity. Cu?, gratki dla Czarnych Koszul. Przed rund? rewan?ow?, tak powiedzia?em do brata ?e b?d? bu?u jak Polonia wejdzie do ligi, no i wejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Polonia jest na niesamowitej fali, a mo?e to ingerencja Listka

Powiem tak - je?eli na koniec sezonu oka?e si?, ?e Polonia Bytom dostanie minus 3 punkty i ich kosztem Polonia Warszawa awansuje do I ligi to nie b?d? mia? w?tpliwo?ci, ?e to ingerencja Listka.

Odnośnik do komentarza
k***a ja tego nie rozumie!!!!

jestem kibicem KSZO i takie jazdy jakie s? odjebywane to szok!!!!

Mecz gra?y KSZO i Polonia a s?ycha? by?o doping dla....KORONY!!!! I to do 70 minuty. Poza tym sam przyjazd ?ysych ?bów z Kielc to pomy?ka. Co oni tam robi?? Po co wpuszcza? na stadiony bandytów?

Ojej biedaczysko, id? si? poskar? mamie.

 

Powinien by? zakaz wpuszczania na mecze kibiców (zw?aszcza tych ?ysych ?bów) z innych miast je?linie gra ich dru?yna

Genialne :rotfl:

 

 

A w temacie: wygl?da na to, ?e KSP jednak awansuje... pewny ju? spadek a? 4 dru?yn i dosy? korzystny terminarz na to wskazuj?. Osobi?cie licz?, ?e o to czwarte miejsce powalczy jeszcze Lechia :)

Odnośnik do komentarza
k***a ja tego nie rozumie!!!!

jestem kibicem KSZO i takie jazdy jakie s? odjebywane to szok!!!!

Mecz gra?y KSZO i Polonia a s?ycha? by?o doping dla....KORONY!!!! I to do 70 minuty. Poza tym sam przyjazd ?ysych ?bów z Kielc to pomy?ka. Co oni tam robi?? Po co wpuszcza? na stadiony bandytów?

Ojej biedaczysko, id? si? poskar? mamie.

 

Powinien by? zakaz wpuszczania na mecze kibiców (zw?aszcza tych ?ysych ?bów) z innych miast je?linie gra ich dru?yna

Genialne :rotfl:

 

 

A w temacie: wygl?da na to, ?e KSP jednak awansuje... pewny ju? spadek a? 4 dru?yn i dosy? korzystny terminarz na to wskazuj?. Osobi?cie licz?, ?e o to czwarte miejsce powalczy jeszcze Lechia :)

Rozumienie tekstu pisanego stoi u Ciebie na bardzo niskim poziomie. Moge tylko wspó?czu?.

biedaczysko

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj Polonia ma niemal pewne 3 punkty. Po przyjsciu Pietrzaka Piast zamiast jakiejs taktyki prezentuje kabaret, widzialem ostatni mecz Piasta z Polkowicami - tragikomedia, wiec rozpedzona Polonia nie powinna miec najmniejszych problemow.

Odnośnik do komentarza
k***a ja tego nie rozumie!!!!

jestem kibicem KSZO i takie jazdy jakie s? odjebywane to szok!!!!

Mecz gra?y KSZO i Polonia a s?ycha? by?o doping dla....KORONY!!!! I to do 70 minuty.

:lol:

jakby Ci to wyt?umaczy?... czy kto? mu moze to narysowa?, bo mi paint nie dzia?a?

 

Je?li nie jeste? zaznajomiony z poj?ciem "zgód" w pi?ce no?nej, to wspó?czuje... Korona taki klub z Kielc, ma zgod? np. z Poloni? czy Cracovi?. Dlatego te? jak jest prowadzony doping w Kielcach to oprócz kibicowania Koronie, ?piewane s? teksty chwal?ce Poloni? i Cracovi?. Szczególnie g?o?nio je?li Korona gra np. z Legi? czy Wis??. I jakby nie by?o to dzia?a w dwie strony.

Odnośnik do komentarza
k***a ja tego nie rozumie!!!!

jestem kibicem KSZO i takie jazdy jakie s? odjebywane to szok!!!!

Mecz gra?y KSZO i Polonia a s?ycha? by?o doping dla....KORONY!!!! I to do 70 minuty.

:lol:

jakby Ci to wyt?umaczy?... czy kto? mu moze to narysowa?, bo mi paint nie dzia?a?

 

Je?li nie jeste? zaznajomiony z poj?ciem "zgód" w pi?ce no?nej, to wspó?czuje... Korona taki klub z Kielc, ma zgod? np. z Poloni? czy Cracovi?. Dlatego te? jak jest prowadzony doping w Kielcach to oprócz kibicowania Koronie, ?piewane s? teksty chwal?ce Poloni? i Cracovi?. Szczególnie g?o?nio je?li Korona gra np. z Legi? czy Wis??. I jakby nie by?o to dzia?a w dwie strony.

Wiesz, nie musisz mi t?umaczy? poj?cia "zgody z innym klubem" czy "kosy z innym klubem". Szkoda tylko, ?e takie zgody polegaja na rozpieprzaniu stationu i robieniu zadym na meczach. Szkoda ?e nie by?e? na meczu Polonii z KSZO w Ostrowcu. Jak wspomnia?em do 70 minuty s?ycha? by?o doping ale dla Korony.

Zajebi?ci kibole s? na tej Polonii, nie ma co.

gratki :D

Odnośnik do komentarza

Polonia Warszawa - Piast Gliwice 3:0 (2:0)

Bramki: Sebastian Olszar (34 min., 43 min.), Jacek Kosmalski (58 min.).

S?dzia: Jacek Walczy?ski (Lublin).

Widzów 2000.

 

Do ko?ca zosta?y trzy kolejki. Polonia Bytom dzi?ki wygranej z Zag??biem ci?gle ma 2 punty przewagi nad Czarnymi Koszulami. Sama za? traci ju? tylko 3 punty do klubu z Sosnowca.

Za Poloni? Warszawa ci?gle czai si? Lechia z punktem straty. Ró?nice mi?dzy 2 a 5 dru?yn? s? minimalne. Oj b?dzie ostro :D .

Fajnie, ?e jest tak ciekawie :) . Gratulacje dla Ruchu za awans.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...