Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Z dedykacją dla Millo:

:keke:

Wg. mnie z dopingiem mogło być lepiej. Loża szyderców co woli komentować wydarzenia boiskowe, bo jakieśtam lalala ich nudzi po jednym powtórzeniu. Sporo osób też wolało po prostu mecz obejrzeć, a nie zaangażować się w doping. No ale to zawsze tak jest, na każdym stadionie (o ile w ogóle jest doping :P).

Stać nas na więcej, ale generalnie było mocno na plus :good:

Odnośnik do komentarza

Fakt, tym razem tylko odrobinkę sobie pokrzyczałem. Jak wstałem to jakiś gość poprosił mnie, żebym usiadł, bo nic nie widzi. I tak wstawłem przy ciekawszych akcjach :D . Usiadłem z Pereze i Maurem, bo ktoś musiał się nimi zaopiekować :D . Normalnie stałbym pewnie w pobliżu młyna jak zawsze :) .

Przynajmniej kilka fotek zrobiłem :) .

Odnośnik do komentarza
Jakub Tosik od nowego sezonu będzie piłkarzem Polonii Warszawa. Zawodnik grający do tej pory w GKS Bełchatów dziś podpisał ze stołecznym klubem kontrakt - poinformowała stacja Orange Sport Info.

Piłkarz przeszedł do Czarnych Koszul na zasadzie wolnego transferu. Z końcem czerwca kończy mu się bowiem umowa z obecnym pracodawcą.

Tosik to dwukrotny reprezentant Polski. Franciszek Smuda powołał 22-letniego obrońcę na styczniowy turniej o Puchar Króla rozgrywany w Tajlandii.

W obecnym sezonie prawy obrońca rozegrał w barwach GKS Bełchatów 25 meczów, strzelił dwie bramki.

link

 

Czyżby w Cafe Futbol JW mówił o Tosiku?

Chłopak jest całkiem niezły.

Odnośnik do komentarza

Świetny ruch, Wisła znów dała dupy ... :doh!:

 

Polonia kombinuje żeby ściągnąć Micańskiego:

Wicekról strzelców polskiej ekstraklasy, mimo ważnego kontraktu z Zagłębiem Lubin, może zmienić klub, bo w umowie ma wpisaną kwotę odstępnego. 600 tysięcy euro (ok. 2,45 mln zł), które trzeba zapłacić za transfer Ilijana Micanskiego nie odstrasza ani Polonii Warszawa, ani Lecha Poznań.

 

- Trudno, abyśmy się nie interesowali piłkarzem, który w trzynastu wiosennych meczach strzelił jedenaście goli - mówi o 24-letnim Bułgarze dyrektor sportowy Lecha Marek Pogorzelczyk. To na razie jednak tylko wstępne zainteresowanie zawodnikiem, który już kiedyś grał w Kolejorzu, ale wówczas nie zrobił w nim kariery. Bardziej konkretna jest stołeczna Polonia, która już podjęła negocjacje z menedżerem piłkarza.

 

Właściciel klubu Józef Wojciechowski i wiceprezes Piotr Ciszewski, przy okazji wyjazdu służbowego, spotkali się we wtorek we Wrocławiu z agentem Ilijana i przedstawili swoją ofertę. - Faktycznie interesujemy się Bułgarem, ale daliśmy sobie kilka dni do namysłu - przyznaje właściciel Polonii Józef Wojciechowski. Dla Micanskiego największym argumentem za przejściem do Polonii są kwestie finansowe - na Konwiktorskiej mógłby zarabiać nawet 100 tysięcy złotych miesięcznie. - Jego wymagania finansowe są proporcjonalne do tego, co zaprezentował w ostatnim sezonie - twierdzi Wojciechowski, który już nie raz udowodnił, że pieniądze nie są dla niego przeszkodą. I przyznaje, że bez problemu mógłby wyłożyć wymagane 600 tys. euro.

 

- Nie interesuje mnie, z kim rozmawiają agenci piłkarza - twierdzi prezes Zagłębia Lubin Jerzy Koziński, dodając, że jego klub jest zainteresowany przedłużeniem umowy z Micanskim. - Oczywiście zdaję sobie sprawę, że Ilijan zasłużył na podwyżkę. Będziemy o niej rozmawiać w przyszłym tygodniu - dodaje Koziński.

 

 

źródło: Przegląd Sportowy

Oraz w drugą stronę:

Marcelo Sarvas opuszcza Polonię. Warszawski klub nie przedłuży z nim kontraktu - poinformowała "Gazeta Wyborcza".

 

Na temat prolongaty umowy menedżer zawodnika i przedstawiciele właściciela "Czarnych Koszul" rozmawiali przez cały tydzień. Ostatecznie nie doszło do porozumienia, najprawdopodobniej w kwestiach finansowych i długości kontraktu.

 

28-letni brazylijski pomocnik zasilił Polonię przed rozpoczęciem zakończonego już sezonu. W Ekstraklasie rozegrał 24 spotania i zdobył dwa gole.

 

źródło: Gazeta.pl

Odnośnik do komentarza

Ciekawe ile Onyszce Wojciechowski dal. 100 tys a moze wiecej..?

W necie pojawiły się rzekome (?) słowa Onyszki, iż jest to 50k miesięcznie. Z tego mikro wywiadu wynikało też, że istotną kwestią był dwuletni kontrakt, który zapewnia mu pewną stabilizację.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
30-letni Dariusz Pietrasiak został zawodnikiem Polonii Warszawa. Obrońca ten w ostatnich latach grał w GKS Bełchatów. Do Polonii trafił na zasadzie wolnego transferu. Z Czarnymi Koszulami podpisał on trzyletni kontrakt - informuje serwis futbolnews.pl.

 

W naszej Ekstraklasie Pietrasiak rozegrał do tej pory 154 spotkania, strzelił 8 goli.

 

30-letni obrońca jest już trzecim nabytkiem Polonii w ostatnich tygodniach. Pierwszym był bramkarz Arkadiusz Onyszko, drugim inny z obrońców Bełchatowa, Jakub Tosik.

link

 

Kolejny miś w Polonii. O tym transferze mówiło się od dawna. Znowu trudno mi ocenić czy będzie to wzmicnienie składu. Chyba, że Jodłowiec zacznie grać jako defensywny pomocnik. Wtedy Pietrasiak zajmie jego miejsce w obronie. Zresztą nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem :D . Ciekawe jak t praniu wyjdzie. Kto następny? Dawid Nowak, którego wszyscy chcą, ale tak naprawdę nigdzie nie moze przejść?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...