Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Polonia Warszawa - Kmita Zabierzów 0:0

 

Ten mecz był do wygrania. W końcówce napastnicy Polonii zmarnowali kilka niezłych sytuacji, w dodatku bramkarz zabierzowian miał akurat dobry dzień. Pomoc niestety często się gubiła. A już zejście z boiska Krzysztofa Bąka zostało przez publikę skwitowane oklaskami. Pozytyw jest taki, że w defensywie zagraliśmy wreszcie solidnie.

Odnośnik do komentarza

Co tu dużo mówić nie jestem zachwycony tym wynikiem. Polonia gubi za dużo punktów. Powtórzy się historia z poprzednego sezonu?

Tego się obawiam, co dałem wyraz w poprzednich postach.

Na plus: dobrze, że pprzeciwnicy tracą lub dzielą się punktami. Różnice w czołówce są ciągle minimalne.

Odnośnik do komentarza
Polonia Warszawa - Znicz Pruszków 1:0 (0:0)

Bramki: Radosław Gilewicz (84) z karnego

 

Znicz już nie ucieka, Wujku Przecinaku.:) Został zgaszony w dzisiejszym meczu na Konwiktorskiej.

 

Nie znam przebiegu meczu, ale cholernie się cieszę :) .

Wynik jest mało przekonujący. Grunt, że Polonia wygrała mecz z rewelacyjnym beniaminkiem i liderem :) .

Odnośnik do komentarza

Puchar Polski

Polonia Warszawa - Lech Poznań 3:2 (2:1)

Bramki: Mąka (17), Sedlacek (21), Michalski (79) - Hernan Rengifo (24), Quinteros (64)

 

Tego się nie spodziewałem :eusa_dance::debesciak::clap::jupi: .

Lech miał walczyć w PP i co? Polonia zatrzymała Lecha. Jak dla mnie to duża niespodzianka.

Cholernie się cieszę, że Polonia pokonała tak silnego przeciwnika.

Odnośnik do komentarza

Polonia ma za mocny skład żeby w tym roku nie wrócić do Orenżady. Mecz z Lechem pokazał że rezerwy są bardzo duże, problem jest taki, że zawsze jak jest za dużo markowych pierwszoligowych piłkarzy, to nie wszyscy są w pełni skoncntrowani aby zachrzaniać za jakimiś dziwolągami co nie umieją piłki prosto kopnąć. Ja jestem trochę zdziwiony że Polonia nie prowadzi w tabeli i nie ma przewagi nad resztą bo moim zdaniem i Arka, i Wisła nie mówiąc o reszczie mają słabsze ekipy.

Odnośnik do komentarza

Polonia Warszawa - Tur Turek 3:1 (3:0)

Bramki: K. Michalski 24., G. Wędzyński 27., D. Mąka 45. - D. Sędziak 50.

 

Wreszcie w tym sezonie zobaczyłem dobrze grającą drużynę Polonii.:) Ładna, składna, kombinacyjna, ciesząca oko gra, zwłaszcza w pierwszej połowie. No i mamy lidera, co prawda na kilka dni najprawdopodobniej, ale zawsze coś.

 

Gdybym był Wujkiem Przecinakiem, powiedziałbym, że cholernie się cieszę.;)

Odnośnik do komentarza

Ooo Polonia planowo puknęła Tura.

O meczu nic nie mogę napisać, bo na nim nie byłem. Pozostaje mi jedynie radosne "cholernie się cieszę" :D .

Tur po dobrym początku sezonu trochę siadł, podobnie jak inni beniaminkowie.

Polonia gra w kratkę. Dobre mecze, miesza ze słabymi. Czyżby brakowało stabilizacji formy? A moze chłopaki nie potrafią się zmobilizować na niektóre mecze?

 

Teraz z innej beczki. Dość systematycznie przejeżdzam obok stadionu Polonii (wizyty u lekarza i takie tam) . Powiem wam, że podoba mi się dach na główną trybuną. Wreszcie stadion Polonii zaczyna jakoś wyglądać. Zawsze był to sympatyczny, kameralny stadionik, ale teraz naprawdę fajnie wygląda :) .

Jeszcze chwila i Legia będzie mogła Polonii pozadrościć.

Oba warszawskie kluby powinny mieć obiekty z prawdziwego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza

Arka - Polonia 2:0

 

Miałem nic nie pisać o tym meczu, ale znowu k... mnie strzela.

Polonia gra strasznie nierówno.

Gilewicz nie strzela karnych, trener zaczyna tracić nerwy. Coś jest nie tak z tą drużyną.

W jednym meczu potrafią przekonująco wygrać, żeby chwilę później dostać po dupie.

Może psycholog jest potrzebny Polonistom?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...