Skocz do zawartości

Kolarstwo szosowe


Kamtek

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy, co chciał Kwiatkowski osiagnąć. Jeżeli Kwiatek chcę się specjalizować w jednondniowych wyścigach,krok jak najlepszy, w Sky obecnie nie mają nikogo o klasie Kwiatkowskiego. Jezeli natomiast Kwiato chce jechać GT, to krok fatalny. Team Sky na GT ma kolarzy takich jak Froome, Porte, a od biedy takze Geraint Thomas, czy Sergio Henao, którz moim zdaniem są lepsi od Kwiatkowskiego w górach (no moze poza Thomasem)

Co do Gołasia, wiadomo, że to pomocnik Kwiatkowskiego i pewnie Kwiatkowski sobie zażyczył jego w kontrakcie.

Odnośnik do komentarza

Czy w dobrą to nie wiem. Pewnie zacznie lepiej śmigać po górach, ale konkurencja jest tam wielka i na GT dla Kwiatka nie ma co liczyć, a przez to może stać się mniej dynamiczny. Ja za Sky nie przepadam, ale oczywiście Michałom życzę jak najlepiej :).

 

e: dopiero post Keitha zauważyłem. Gołaś to nie tylko świetny gregario dla Michała, ale też jego przyjaciel, w dodatku sam też pojechać umie co pokazał choćby tej jesieni. No i jednak obecnie to Michał na pewno jest gorszym góralem od Thomasa, przynajmniej tego Gerainta z Touru, bo na takim poziomie w górach Kwiato chyba jeszcze nie śmigał. Na pagórkach dobrze czuje się też Henao (kiedyś podium Walońskiej Strzały, a w tym roku dwa z trzech dni tryptyku ukończone na siódmym miejscu), ale liczę że będzie pomocnikiem Michała. Ciekawe czy Polak dostanie jakieś tygodniówki typowo pod siebie, na pewno Paris-Nice lubi :P.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Jest pewne forum, na którym ludzie piszą kariery z gry Pro Cycling Manager (wersja dowolna). Jest to fajne, gdyż można tam używać obrazków, screenów z gry, po prostu jak się chce. Sam prowadziłem tam kiedyś karierę, ale zaniechałem, gdyż wyszła nowa odsłona pro cycling managera, a teraz chce wystartować z nową karierą. Zainteresowanym udzielę linka, na prawdę fajnie sie prowadzi kariere z tej gry, a jeszcze lepiej jak ma to kto czytac, bo teraz nie najlepiej z czytelnikami, forum jednak ma solidne fundamenty i żyje konkursami i zabawami.

Odnośnik do komentarza

Szkoda trochę, ze ma jednak ok. minuty straty do Nibalego, niby cały czas jedzie koło niego, a zrobiła się taka strata, jeżeli chcę walczyć o podium to dziś przed czasówką kilka sekund musi nadrobić. Ale jest piekielnie mocny, gdyby miał tylko lepszych "gregario" w okół siebie to mógłby śmiało dziś urwać konkurencje.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...