Skocz do zawartości

Dyskusje scenowe


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, to ze raz na milion lat wchodze do działu "Scena", żeby zobaczyc co dzieje sie w topicu CM Rev, albo pogadankach na temat picia w jakichś miłych miejscach, nie znaczy, że aktywnie uczestniczę w życiu Forum. Nie wiem nawet kto jest w modteamie obecnie :)

Odnośnik do komentarza
1) Przepraszam bardzo, ale ja do nikogo nic nie mam, ale jesli ktos tu wchodzi i po pierwsze zaczyna wypisywac jakies glupoty, dublujac tematy i poruszajac ten sam temat tworzac nowe watki i dodatkowo ma duze problemy z pisaniem po Polsku to z jakiej paki mamy kogos takiego witac fanfarami? Mnie wkurza glupota i zenada i nie chce jej widziec na tym forum. Proste. Prezentujemy okreslony poziom i nie oczekuj od nas ze dostosujemy go do tych ktorzy tu pisza pierwszego posta bo w demokracji wiekszosc nie dostosowuje sie do mniejszosci.

 

Ok, rozumiem. Owszem możecie liczyć że po jakimś czasie te osoby się do was dostosują, i tak powinno być. Bardziej chodzi mi o to że wy też powinniście wpływać na ich dostosowanie się do odpowiedniego poziomu. Oczywiście można zostać przy takich założeniach jak wy. Ale czy wtedy nie stanie się tak że scena będzie się starzeć? Być może się mylę, i na forum w ostatnim czasie przybyła spora ilość osób a to z racji tego że nie śledzę CMF na bieżąco, jeśli tak jest to wycofuje swoje słowa.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówić to nie dziwię się, że nowi nie wypowiadają się. Możliwe, że wstydzą się popełnić jakiejś gafy i zostać wyśmianym, czyli przyjąć krytyki. To jest takie moje skromne zdanie.

 

EDIT: Bo nie znają regulaminu lub nie chcą go poznać ;) Widać po moim przykładzie.

Odnośnik do komentarza

Hm, no właśnie. Albo ja jestem ślepy, albo nie mogę znaleźć ogólnego regulaminy. Są zasady różnych działów, ale ogólnego regulaminu nie widzę. Możliwe, iż troszkę oślepłem, czasem zdarza się :D Ale jak ktoś nakierowałby mnie, to byłbym niezmiernie wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Wytrzeźwiej chłopie, bo ostatnio pieprzysz jak pogięty i czepiasz się wszystkiego.

Skoro kolega Grzelo przedstawia najnowsze "osiągnięcia" CMRev na ogólnodostępnym Forum, to chyba mam prawo wyrazić o nich swoje zdanie. Nie uważam, aby to, co powiedziałem było "pieprzeniem", ale skoro chcesz tak to nazywać - mnie obojętne.

 

No i to najważniejsze - w końcu to ich odzew motywuje do pracy. ;]

Hmm, cenię sobie rzeczowe wypowiedzi, a nie wywody przedszkolnego tłumu. Widocznie mamy nieco inne podejście do określenia "konstruktywne komentarze".

Odnośnik do komentarza

Moderacja uprzejmie prosi o zaprzestanie napinek i o merytoryczna dyskusje.

 

Swoja droga, Dapsz, Grzelo nigdzie nie pisze, ze uwaza to, co tu wkleja, za wielki sukces CM Rev - on po prostu robi podsumowanie dzialalnosci strony. Krytyka jest sztuka uczciwego podejscia do ocenianego zjawiska.

Odnośnik do komentarza

Swoja droga, Dapsz, Grzelo nigdzie nie pisze, ze uwaza to, co tu wkleja, za wielki sukces CM Rev - on po prostu robi podsumowanie dzialalnosci strony. Krytyka jest sztuka uczciwego podejscia do ocenianego zjawiska.

Podszedłem do sprawy bardzo uczciwie i uważam, że nie powinno się reklamować czegoś, co polega na przetłumaczeniu kilku zdań, bo to Wasz psi obowiązek. A skoro mowa o uczciwości, to przemyślcie swój system werbowania nowych redaktorów - jestem pewien, że większość redakcji CMRev zrozumie, co mam na myśli.

Odnośnik do komentarza

Jak na razie to nie wiem, dlaczego piszesz Wasz, dyskutujac ze mna o CM Rev, to raz. A dwa - jesli piszesz o tym, o czym cwierkaja wrobelki, to zgadzam sie z Toba w stu procentach.

 

Co do linkow - to ich temat, moga tu reklamowac, co chca. Takie pare linkow z pewnoscia generuje pare klikniec wiecej, wiec daja odnosniki do najciekawszych materialow. Tak to ja rozumiem, pewnie tak samo bym robil, majac do dyspozycji taka mozliwosc.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze - czepiasz się.

Po drugie - system jest wypracowany wiele lat temu, i w dużej mierze skuteczny. Że jest skuteczny nie zawsze - bywa, takie ryzyko. Musisz się z tym pogodzić.

 

Ja na twoim miejscu bym się cieszył, że masz w redakcji osoby, które mają loyalty 20, zamiast lamentować, ze mamy takie a nie inne metody.

Odnośnik do komentarza

Jak na razie to nie wiem, dlaczego piszesz Wasz, dyskutujac ze mna o CM Rev, to raz. A dwa - jesli piszesz o tym, o czym cwierkaja wrobelki, to zgadzam sie z Toba w stu procentach.

Hmm... Widzę, że jesteś świetnie zorientowany, mimo że nie mogę mówić "Wasz". Mówię o kilku przypadkach, delikatnie mówiąc, zachowania nie fair szanownych redaktorów CMRev i oni doskonale wiedzę o kim mowa i co dokładnie zrobili.

 

Co do linkow - to ich temat, moga tu reklamowac, co chca. Takie pare linkow z pewnoscia generuje pare klikniec wiecej, wiec daja odnosniki do najciekawszych materialow. Tak to ja rozumiem, pewnie tak samo bym robil, majac do dyspozycji taka mozliwosc.

Jasne, że mogą tutaj wklejać co chcą. A ja mogę komentować to, co oni tutaj wkleili.

 

Po pierwsze - czepiasz się.

Po drugie - system jest wypracowany wiele lat temu, i w dużej mierze skuteczny. Że jest skuteczny nie zawsze - bywa, takie ryzyko. Musisz się z tym pogodzić.

 

Ja na twoim miejscu bym się cieszył, że masz w redakcji osoby, które mają loyalty 20, zamiast lamentować, ze mamy takie a nie inne metody.

Ja zawsze się czepiam - taka moja rola.

Oby tylko to zachowanie się kiedyś na Was nie zemściło, bo zamiast podpierdalać nam redaktorów, szukajcie wśród swojej rozbudowanej społeczności, którą od wielu lat sobie tworzycie. Tylko czy ktoś tam potrafi napisać logiczne zdanie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...