Skocz do zawartości

Dyskusje scenowe


Rekomendowane odpowiedzi

ADR, pytam po raz drugi - udowodnisz czy przeprosisz? Przeczytaj jeszcze raz uwaznie i powoli moja wypowiedz, zrozum ja, a potem pokaz paluszkiem, gdzie jest napisane, ze mam w dupie kogos, kto robi cos tworczego, zamiast pic wino pod sklepem. A jesli nie ma tam niczego takiego, to zachowaj sie godnie.

Odnośnik do komentarza

ja szanuję kogoś, za to, że poświęca swój wolny czas na coś twórczego, zamiast pić wino pod sklepem.

Jedno drugiego nie wyklucza ;)

A tak przy okazji, to ile się teraz zarabia w CMRev, że takie boje o zatrudnienie tam się toczą? Może warto wrócić... ;)

 

Powiedzmy, że możesz liczyć na coś w okolicach 8200 brutto.

Nie jest najgorzej, na waciki wystarcza :D .

Odnośnik do komentarza

Nikt mnie nie podprowadził i zrozum, że Twoja strona nie dla wszystkich jest najlepszą na scenie.

Tu bym się nie zgodził, tylko nie mam dowodów żeby udowodnić, bowiem moje kochane gg nie zapisuje rozmów do archiwum, a ja nie skopiowałem wczorajszej rozmowy z Puckiem. Mam nadzieję, że Pucek się nie obrazi,, jak przekręcę trochę (bez zmiany sensu oczywiście) jego słowa, które powiedział po tym, jak próbował mnie przekonać tym, że rondel też poszedł do Rev.

"Oczywiście rondla mi było łatwiej przekonać, bo to mój przyjaciel" - Pucek.

 

I tu wali się twoja teza o tym, że nikt Cię nie podprowadził, kolego rondel :)

Odnośnik do komentarza

Och, czuję się jak Lipiński.

 

Nie tylko dlatego. Też dlatego, że rondel zaczynał na CM Revolution - jako aktywny użytkownik, potem też pisał u nas bloga, a jeszcze wcześniej zanim dostał się na Centrum próbował coś spłodzić dla nas. Nie udało się wtedy, u Was nabrał trochę okrzepł i dzisiaj jak widać, świetnie radzi sobie na CM Revolution. A ja owszem, mam satysfakcję, że nie zdecydował, aby trwać w marazmie. Zarówno ze względu na naszą przyjaźń, jak i ogólny rozsądek.

Odnośnik do komentarza

Proponujcie po prostu współpracę osobom, które są dobre, ale nie są redaktorami na innej stronie o CM/FM i świat stanie się piękniejszy. A jak już ostatecznie zdecydujecie się kogoś podpierdalać, to niech Wam wystarczy jednak odmowa, a nie oczekujecie, że jak zagada kto inny to on się zgodzi - dajcie sobie na wstrzymanie i zrozumcie proste "nie". W każdym razie, uważam taką politykę kadrową za nieetyczną i podtrzymuję tę opinię. Jednak widzę, że Wy śmiało się do tego przynajecie - faktycznie jest się czym chwalić.

 

Hmm... Zarzucasz coś CM Rev, a całkiem niedawno do CFM doszedł Karas, który był w redakcji FMZone. Fakt, strona jeszcze nie wystartowała, ale redakcja była ustalona. Był on wtedy naszym najlepszym grafikiem, jednak odszedł do CFM. Osobiście zgadzam się z Szk co do tej polityki, lecz trzeba być uczciwym.

Skoro masz pretensje do CM Rev, że werbują redaktorów Twojej strony, to czemu Ty werbujesz z innej strony? Równi i równiejsi?

Odnośnik do komentarza

Hmm... Zarzucasz coś CM Rev, a całkiem niedawno do CFM doszedł Karas, który był w redakcji FMZone. Fakt, strona jeszcze nie wystartowała, ale redakcja była ustalona. Był on wtedy naszym najlepszym grafikiem, jednak odszedł do CFM. Osobiście zgadzam się z Szk co do tej polityki, lecz trzeba być uczciwym.

Skoro masz pretensje do CM Rev, że werbują redaktorów Twojej strony, to czemu Ty werbujesz z innej strony? Równi i równiejsi?

Nie wiem czy wiesz, ale to Karas napisał do mnie, nie ja do Karasa. Więc pretensje miej raczej do siebie, że nie potrafiłeś utrzymać redakcji w ryzach, a nie do nas, że włączyliśmy do redakcji kogoś, kto sam się do nas zgłosił.

Odnośnik do komentarza

Nigdzie nie napisałem, że mam pretensje. Jedynie zalatuje trochę hipokryzją z Waszej strony jeśli macie o to pretensje do CM Rev. Nie akceptujecie ich argumentu, że ktoś wolał ich na Rewolucję, a sami taki wysnuwacie podług mnie.

 

Fakt, że strona nie wystartowała nic nie zmienia. Czy jeśli powstanie nowy klub piłkarski, a nie rozegra jeszcze żadnego meczu to piłkarze, którzy mają w nim występować nie są jego piłkarzami(nie znam na ten temat żadnego przepisu, przynajmniej nie słyszałem od nim, lecz biorę to na zdrowy rozsądek)? Jeśli nie taki, to inny przykład, jeśli powstaje nowa gazeta, która ma już swoich redaktorów, lecz nie wydała pierwszego numeru to oznacza, że redaktorzy są wolni?

Odnośnik do komentarza
Jestem pewien, że gdyby jakiś redaktor odszedł z własnej woli na CM Rev z CFM, to Dapsz nie miałby żadnych pretensji do Revolucji.

Co w takim razie z rondlem?

 

I, uprzedzając ewentualne kolejne pytanie: http://forumcm.net/index.php?/topic/74-cm-revolution/page__view__findpost__p__742187

Ten post nie wskazuje na to, żeby Dapsz miał pretensje tylko do samego zainteresowanego.

Odnośnik do komentarza

Czy sądzicie że ta rozmowa doprowadzi do czegokolwiek? Panowie z CFM odpowiadają na każdy tutejszy post w kilka minut a co do uwag na temat swojego reklamowanego updatu nie odnieśli się od 5 dni :)

Obie strony mają dołek bo tematy odnośnie FM 2009 się wyczerpały, co do 2010 można tylko tłumaczyć newsy więc nie udowodnicie sobie żadnej wyższości uwagami na temat podkradania redaktorów, próbujcie raczej na polu merytorycznym ...

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy wiesz, ale to Karas napisał do mnie, nie ja do Karasa. Więc pretensje miej raczej do siebie, że nie potrafiłeś utrzymać redakcji w ryzach, a nie do nas, że włączyliśmy do redakcji kogoś, kto sam się do nas zgłosił.

 

Dobra zły przykład podał Karpin. Anderwalius też się sam do was zgłosił? Hidalgo też się do was zgłosił? O ile wiem to było na odwrót. A tłumaczenie, że nadgorliwi redaktorzy złożyli oferty bez konsultacji z szefostwem jest takie samo jak tłumaczenie De Rapha, że nie prosił, aby inni redaktorzy Rev nagabywali dalej Ciebie. Możesz się osobiście nabijać z przedlużania startu, ale to nie ma związku ze sprawą, że te osoby były naszymi redaktorami, bez różnicy, że jeszcze nie było samego startu strony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...